Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 28.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Еконт са мнооого зле!!!нови  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 17:38



В 9:30 сутринта им се обаждам да дойдат до офиса, че имам пратка до Велико Търново. Като ме питаха докога може да дойде куриера великодушно им казах 18:00. В 17:50 им се обаждам да питай какво става с куриера - Щял всеки момент да дойде. Да ама не. Цяла вечер има портиер, който да предаде пратката ако онзи се появи примерно в 22:00 :-) Никакъв го няма.
Днес пак се обаждам в 10:00 - Каква стана с куриера, защо не дойде? - Не знаем. Ако искате днес може пак да заявите, до 17:00 ще дойде куриер. В 17:30 им се обадих да си ..... майката!!!
И това ако са куриери, с пощата щеше да пристигне по-бързо!!!



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 20:49



ami da malko e taka. az mejdu drugoto sam bil tam savsem za malko i rabotata na kurierite naistina e mnooogo napregnata, koeto ne e izvinenie de. pri tqh po princip sistemata e slednata- nepisano prawilo e, 4e pratka moje da ne se zanese v to4niq 4as i den daje, no da ne se vzeme pratka e mnogo kofti. vednaj uspee6 li da si pora4a6 kurier ne bi trqbwalo da ima problem, no dokato gi ubedi6 da mine nqkoi e kofti. tova e taka poneje kurierite imat mnogo postoqnni klienti, goworq za wseki den da minawat prez tqh i imat mnogo ba4kane i ot ofisa im opredelqt ne6to kato limit, po4wat po edno wreme da otkazwat da vzemat pora4ki, a kato se obadqt na kuriera se po4wa aaaaaaa ne moga be wie ludi li ste ne stava nqma koga da mina i t.n. pratete nqkoi kolega i 4esto taka stava nqkoi ot drugiq raion minawa. prosto im e super zle organizaciqta, pak i trudno si namirat hora za6toto pari4kite koito dawat sa mnogo malko v sravnenie s otgovornostta, koqto nosi6 tam. imam predvid nalojenite plateji, tam eee i taka! mislq, 4e dori da se obadite v ofisa im v sf govorq de, tova nqma da ima nikakvi posledstwiq za nikogo te si znaqt horata kak sedqt ne6tata tam i nqma da ima nakazani. ve4e ako se obadite v ruse ne znam



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор Mamma (BG-Mamma)
Публикувано06.07.05 03:46



Абсолютно по същия начин се развиха нещата и с една моя пратка.
Два дни чаках да дойде куриер, говорих с кой ли не - на третия ден я изпратих с друга куриерска фирма - така и не дочаках куриер на Еконт да вземе пратката.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: az]  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 22:47



Както и ти каза, това, че имат доста постоянни клиенти и куриерите са много натоварени не е извинение. Да си назначат нови хора и да ги задържат!
И в крайна сметка като са казали, че ще дойдат - значи трябва да дойдат, иначе да пращам по друг куриер.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Авторyo (Нерегистриран)
Публикувано15.07.05 09:02



Това е мойе би най- скапаната куриерска фирма създавана някога. Да не говорим за менидймънта и.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: yo]  
Авторdreameye (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 19:16



присъединявам се към това, че са с отвратилтелно обслужване ! след 5 дни още не ми е пристигнала пратката ! но няма да оставя така нещата !



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 14:42



аз па три пъти съм оплзвал и всичко е било ОК.
Само дето си преместиха офиса в софия на майната си.
Декора от филм на ужасите в дианабад беше по-готин



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор Ahab (captain)
Публикувано26.07.05 12:39



Позвал съм ги три пъти за пратки с наложен платеж - никакви проблеми.

На следващия ден бяха при хората и на по-следващия получих парите.

Бяха за Ловеч, Чирпан и Козлодуй пратките - не много централни градове.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор Assie® (Princess)
Публикувано26.07.05 15:39



абсолютно съм съгласна с мнението, че еконт са ужасни. ние работим с 5-6 куриера всеки ден и тези са най-зле.
препоръчвам ви лео експрес - те са нови и все още доста се стараят. иначе добри са д&д и интерлогистика.

а на еконт песента им е изпята...



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 17:32



И ние преди им ползвахме услугите и по същия начин се отнасяха всеки път....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.