Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: az]  
Авторcarm (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 10:41



не са просто много зле - тия направо трябва да си затворят фирмата и да си ходят вкъщи щото определено не могат да работят куриери - вече осми ден се разправям с тях за една пратка която чакаме и никой нищо не знае



Тема Re: Ами пробвай Спийди, да видиш...нови [re: Porcaro]  
Авторcarm (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 10:46



абе и спиди са зле ма те поне преди бяха яки и после като смъкнаха цените явно им дойде малко множко работата ма тия еконт са брутално зле и никога нита са били добре нито ще бъдат



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: tedche]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 21:03



Kvo e tova bezobrazie be? Taq tvoq poznqtq nqprqvo e prekalia. Dve godini? Tova si e napravo record. Po princip tam hofata se zadarjat maximum 5-6 meseca.



Тема Re: Ами пробвай Спийди, да видиш какво значи зленови [re: carm]  
Автор Шлeви дoлният ()
Публикувано05.10.05 17:15



СПИДИ смуче Освен че са скъпи, в тях работят невероятни идиоти, просто няма толкова тъпи хора. Трябваше да получа пратка с наложен платеж от Плевен. Изпращача я пуска в понеделник, значи трябва да ми я доставят на другия ден. Обаждам се на Спиди да ги помоля преди да я доставят на моя адрес, да ми се обадят, защото не съм пенсионер да си седя по цял ден вкъщи - не можело. Във вторник няма нищо. Обаждам се в сряда и ги питам кога ще ми я доставят. Искат ми номера на товарителницата. Нямах го, и ги помолих да потърсят по моето име - все пак съм получател. И това не можело. Лелката отсреща се държа ужасно невъзпитано. В четвъртък човека от Плевен се обажда да каже, че пратката била пристигнала. Обаждам се пак на Спиди да ги питам кога ще ми я донесат, този път попаднах на служителка, която можеше да работи с компютър и успя да открие пратката по име. Казва ми, че била "в пломба". Като я питах какво означава това - "не е дошла още". Стори ми се съмнително една пратка да пътува 3 дни от Плевен до София и отидох до склада им в Горубляне, където се оказа, че е дошла още във вторник!! На всичкото отгоре ми поискаха 10 лв да ми я откарат до вкъщи, доставката била само до склада.



Тема Re: Ами пробвай Спийди, да видиш какво значи зленови [re: Шлeви дoлният]  
Авторboлo (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 14:35



Аз съм доволен от Еконт.Винаги ще има сакатлъци и то е нормално.Не е нужно да се правят истерии при всеки проблем.



Тема Re: Ами пробвай Спийди, да видиш какво значи зленови [re: boлo]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.10.05 09:52



Ti da ne raboti6 v Econt be. Ili si nqkoi ot na4alstvoto. 6toto normalen 4ovek nqma da napi6e takova ne6to.



Тема Re: Ами пробвай Спийди, да видиш какво значи зленови [re: az]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано17.10.05 11:01



Не е нужно да работи в Еконт, за да изкаже позитивно мнение. И аз мога да кажа добри думи за тях, но това не ги оправдава, че получих един касов апарат с тяхната фирма - с механична повреда, която не може да се случи от друго, освен от падане. Чисто нов, току-що излязъл от производствената линия - се наложи да го ремонтирам. Не че беше нещо сериозно, това не му влоши качествата, но теоретично куриера не трябва да хвърля пратките както правят на гарата с колетите например.

Но то не остават много алтернативи. Бях получил пратка с "известната" фирма Leo Express. На която едва и открих офиса, след като от централния им офис ми бяха дали адреса, отидох - помещението бе празно... Случайно един възрастен човек в съседния двор ми обясни къде са се преместили.

За "City Express" какво да говоря. Обади ми се жена по телефона, обясни ми че имам пратка, и мога да си я получа на еди-кой си адрес. Ок, отидох - частен двор. На вратата на гаража имаше лепенка 30х10 см, която гласеше, че тук е "City Express". Звънец имаше, но не чувах дали звъни. Виках. В двора - завързано куче, и до него видях два кашона с найлонови пликове и познати товарителници на тях. Ясно, в един от пликовете бе и моята пратка. След 5 минути чудене ще излезе ли някой, вече мислех да изхабя един газов патрон за кучето, и да се самообслужа с пратката. А от лаенето няма как да не се е разбудила половината махала... Вадя джисиема, ще звънкам, няма как... Тъкмо набирам номера - се чува отдалече: "- Чекай, чекай. Идем."... Нататък вече нормално си взех пратката, и повече не съм и пробвал с таз фирма.

...

Разбира се условията и начина на работа на всяка една фирма са различни в различните градове. Тук при мен например Спиди са точни като часовник. Може би защото имам договор с тях. Но иначе съм чувал доста негативни мения за офисите им в други градове. Разберете, че качеството на обслужване зависи най-вече от персонала. Ако не сте доволни от персонала им - те имат централен офис, в който можете да обясните как работят хората им, и така да си подсигурите най-малкото друг куриер за следващата пратка.

П.П. А това с касовия апарат по Еконт - май е единственото лошо нещо, което мога да кажа за тях. Просто не исках да звучи сякаш ги оправдавам. Иначе в този град Еконт са точни. Е, много рано минават с пратките, а аз обичам да си поспивам, но в крайна сметка те си имат и график... ;о)


Щирлиц

Редактирано от Щиpлиц на 17.10.05 11:06.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
АвторDon (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 18:04



Polzvaite Rapido-Kurieri te sa super www.rapido-bb.com



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор Shazza ()
Публикувано20.12.05 05:13



Имам един въпрос: Чакам пратка до поискване в офиса на Еконт. Аз ли трябва да им досаждам периодично или те евентуално ще ми се обадят като дойде? Като гледам предишните мнения, явно първото...
За първи път ми се налага да ползвам услугите на куриерска фирма, предполагам, че и другите не са по-добре

Редактирано от Shazza на 20.12.05 05:35.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: yo]  
АвторWolf (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 20:06



Ei yo ne zashtitavam nikogo rabotil sam v Ekont i shte kaja na vsichki tuk che poznavam neshtata otvatre. Problema e che firmata vzima vsqkakvi pratki samo i samo da ugodi na klienta, parite koito poluchavat kurite sa malko a otgovornostite im golemi.Poradi tezi i red drugi prichini tekuchestvoto na personal e ogromno, koeto ot svoq strana izkluchva nalichieto na stari i opitni rabotnici, koito da poznavat zonite i adresite.
A ako ne vi haresva Ekont prashtaite s druga firma, nikoi ne vi e zadaljil.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.