Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: aз]  
Авторdreameye (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 11:12



ако 8 дни закъснение при което никой не ми се обади да ми каже, че не е доставена пратката са ок....бяха сбъркали телефона от товарителницата на получателя и без да си направят труда да ми се обадят за справка оставят пратката на изчакване. В софийският офис ми казаха аз да се обадя в Бургас да направя справка за нея, а когато ги питах защо не са ми се обадили ми казаха, че им било забранено да говорят по ГСМ, и уведомявали клиентите със смс ???, което ми го казаха и от Бургас ??? не можах да повярвам !
това е в кратце историята, ако някой иска подробности с удоволствие ще ги споделя.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!! Много много зле!!!нови [re: oнзи]  
Авторsilent (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 22:59



Боже твоят случай е трагичен пък аз си мислех че при мен се лигавят. Обаждам се в 13,30 и по-малко великодушно им съобщавам че до 18,30 съм на адреса. Мислейки си че за четири часа и половина имат време да вземат пратката не от сравнително централна част в София а от далечния Бургас но не би. Те нямало да успеят. Е за сметка на това Спийди могат. Обаче пък и те тежкари. За наложен платеж искат предварително сключен договор, но това е друга бира. С две дума фани единия удари другия. Явно в тая сфера от услугите конкуренцията е на хапчета.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!! Много много зле!!!нови [re: silent]  
Авторвъзмoтeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:45



каде ги избират не знам .но като ги гледам нито вид имат нито образование



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 13:59



пo цял ден дремат по офисите имам една позната която работи там взима доста голяма заплата и се хвали ,че направо е ЕКОНТ е удариха 6.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!! Много много зле!!!нови [re: silent]  
Автор SoulMate (master)
Публикувано29.07.05 23:11



Наложеният платеж при всички е срещу договор

А Еконт се правят на големи гъзета - обаждам се да поискам среща за сключване на договор, ама те нямали време, не можели да дойдат. Щели да се обадят когато могат. И така половин месец нямат време. хахаха

Най трудно е първите 100 години...после свикваш


Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Авторфифи (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 13:34



много смотана фирма



Тема Ами пробвай Спийди, да видиш...нови [re: oнзи]  
Автор Porcaro (Нервак)
Публикувано09.08.05 23:12



какво означава ЗЛЕ. Еконт ще ти се сторят като Федекс в Щатите..



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: ивaн]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано10.08.05 07:47



И аз имах позната там - работеше около 2 г. По едно време бая персонал бяха натрупали в офиса (не е в София), но в края на юни са обявили драстични съкращения и тя напусна, че искаха да я понижат.
Може би им е поумрял бизнеса.
Що не ползвате на БулПост услугите?
Аз не че много ползвам куриерски услуги - но от тях съм най-доволна.
А Спиди ми скъсаха нервичките преди около година с една много важна пратка и не искам да ги чувам!



Тема Още един гласнови [re: tedche]  
АвторПичa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 08:21



за Булпост! Ползвам ги буквално всеки ден и нямам забележки. Дори един следобяд реагираха спешно и за 15 минути ми пратиха куриер. Естествено, говоря за София...



Тема Re: Ами пробвай Спийди, да видиш...нови [re: Porcaro]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:58



A NIAKOI POLZVAL LI E lEON?TE KAK SA?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.