Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 30.04.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на фирмите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
АвторPИБKO OOД (Нерегистриран)
Публикувано25.03.06 09:41



Преди пет месеца трябваше да получим пратка с ЕКОНТ. От човека изпратил пратката научихме, че тя е пратена от ПЛОВДИВ до СОФИЯ преди 7 дни. Обадихме се в ЕКОНТ и от там ни казаха, че няма проблем - ще ни я доставят на другия ден. И о боже след като си говорихме 2 /ДВЕ/ седмици по телефона тази фирма за 14 дни НЕ НИ ДОСТАВИ ПРАТКАТА ОТ ОФИСА СИ В СОФИЯ ДО ДРУГА ТОЧКА В СОФИЯ.Наглите оправдания бяха, че на посочения адрес са идвали 3 три пъти куриери но там е нямало никой - ЗАБЕЛЕЖЕТЕ - ТОВА Е ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ПОСОЧЕНИЕ АДРЕС Е С 24 ЧАСОВ ЗАПИС НА КАМЕРИ , ОХРАНА И ТАКИВА КУРИЕРИ НЕ СА СЕ ВЯСВАЛИ. Така че ако искате да работите в ЕКОНТ чудесно - казвате, че сте посетили адреса, а Вие и представа си нямате къде е, а си получавате заплатата.След като 3 /три/ седмици две фирми си зачукахме ценно за нас време и чухме какво ли още не като оправдание от ЕКОНТ, включително представете си, че КУРИЕРЪТ имал работа и нямало да дойде. И ЩАСТИЕ ЕДНА СЪБОТА ОТИДОХ ПЛАТИХ СИ ЗА НЕИЗВЪРШЕНАТА УСЛУГА - платих за доставка до офиса си на адрес, а си взех пратката от офиса на ЕКОНТ след близо ЕДИН месец. И О ИЗНЕНАДА - ТРЯБВАШЕ ДА ПЛАТИМ МАЙ И НЯКАКВА ДРУГА ТАКСА ЗА СКЛАД ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.ТАКИВА СМЕШНИЦИ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ.При това в този офис никой не можа да ми посочи човек, мениджър, началник или който и да е който е отговорен за тяхната работа и за тяхната безотговорност. Напротив някакви сдухани касиерки се държаха едва ли не нагло.След това ми казаха, че ще проверят случая и ще ни известят - ама друг път.Ако искате да си затриете пратката ползвайте ЕКОНТ. Те себе си не могат да открият, а камо ли адрес в СОФИЯ.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано23.06.06 20:36



Подкрепям напълно! Вече трети ден си чакам да ми донесат парите за наложения платеж! Трябваше да пристигнат в сряда. Не пристигнаха. В четвъртък се обаждам да видя къде се губят и ми казват "да, тук са, ама куриера не можел сега та утре (петък) щял да мине". Петък вечерта се обаждам и ми казват, че куриера минал покрай района, ама понеже мислел, че било много късно, не се отбил изобщо. Ама да не съм се притеснявал, понеделник, честна дума, шял съм да си получа парите.

Никога, ама никога повече няма да ползвам тази фирма!



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: Shazza]  
АвторCлyжитeл - Oфиc Бyprac (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 19:52



Автор: Shazza
Тема: Re: Еконт са мнооого зле!!!

Имам един въпрос: Чакам пратка до поискване в офиса на Еконт. Аз ли трябва да им досаждам периодично или те евентуално ще ми се обадят като дойде? Като гледам предишните мнения, явно първото...
За първи път ми се налага да ползвам услугите на куриерска фирма, предполагам, че и другите не са по-добре

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
слънце .... според тебе какво означава "до поискаване" ....... помисли ... премисли ... и после почвай да бълваш простотии ...... никои от фирмата която и да е ..... не е длъжна да те гони за да си вземеш пратка "до поискаване" ..... за това е до пискване за да отидеш и да си е поискаш от офиса ..... а колкото до времето за пристигане на пратка от град до град ...... ние в Еконт-а сме на принципа ... днеска пращаш от Бургас утре е в София - демек от днеска за утре , а колегите от Спийди нормалната им доставка е в рамките на 3 дена а експреса им е от днеска за утре .... поне така мисля че беше .... имаме си саит-ове и телефони за информация за блиоци кат вас .... кат не ви харесва дадена фирма не яжте лаина за нея а ходете и бачкаите с друга ..... имате избор ..... и нормално е да ви харесват новите фирми .... и да се рабори с тях по добре .... се пак те все още нямат толкова клиенти колкото големите ..... и не им е толкова натоварено ..... що'то има дни в които с колегите ми си чупим краката от бързане и после половината ни пари от заплатата заминават за санаториуми и масажи и други подобни методи за отпускане и почивка само и само за да стане на ващо ..... тъй че млъкваите там като незнаете за какво става дума ...... що'то един ден на наше място и ще сте по лудницте .... а да не говорим за диспечърките ...... там след един ден и ще се самоубиете .... аре .... със здраве и по малко простотии да пишете !!!!



Тема Напротив, доволен съмнови [re: oнзи]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 18:15



от Еконт. Досега нищо не са забавили повече от ден, а пращам и получавам няколко пъти седмично.

За разика от Спиди, които са пълна скръб!



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: Cлyжитeл - Oфиc Бypr]  
Авторaмrъл (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 12:09



Абе пич като ви куца мениджмънта и гъзовете си да садерете хората пак ще са недоволни. Това че на собствениците не им пука кво става с фирмата не означава че някакви последни дупки на кавала трябва да взимат нещата присърце - така не в лудница ами направо на Марс ще отидеш.А за другите ползвайте Български пощи - предлагат една камара допълнителни услуги а и основната им услуга е по- евтина и сигурна от на куриерите. апък са със 100 и кусур годишна история а още не са се разкапали, както би трябвало да стане според изказването на "Служителя от бургас"



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: oнзи]  
АвторИBo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 11:29



Извинете но вече незнам кой да питам имам пратка от Гърция по куриер SPEEDEX едно че вече две седмици пратката я няма а никои не може да ми каже кой им е партьор в България ако може някой да каже ще буда много благодарен

Благодаря :)



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: ИBo]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 19:01



Следната случка. Отивам към офиса на Еконт в Габрово. Поглеждам на вратата работното време - до 18.30. Влизам, часът е 18.15. Служителя на Еконт ме поглежда с поглед тип "Какво искаш пък ти ?" Казвам: "За изпращане на документи" - той ми показва часовника и ми казва: Пратки приемаме до 18часа. Аз казвам " На вратата пише друго". Ами пише ама ние приемаме до 18ч. И разговора се развиваше пред човек който тъкмо се подписваше за изпращане на документи. Извода си го правете сами. Аз лично приключвам дейност с тази фирма.



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!! Жестоко се лъжешнови [re: Дидo]  
АвторПeпи (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 10:21



И аз съм ходила в Габрово да пускам пратки и да ти кажа не се държат токлова грубо ,както го описваш.Явно ти доста надуто си влязъл вофиса.Страшно мили са и дори изчакват клиенти и след 18:30.Нали знаеш поговорката"Каквото повикало,такова се обадило." Винаги е по-лесно да кажеш ,че даден служител се е държал зле с теб,а ти как се държиш с околните?



Тема Re: Еконт са мнооого зле!!! Много много зле!!!нови [re: възмoтeнa]  
Автор Shankly (Човекозащитник)
Публикувано17.02.07 22:57



Научи се на правопис първо самата ти, а после критикувай другите. Или, както са казали по-умни хора, "присмял се хърбел на щърбел".

"Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят." (Хитлер)


Тема Re: Еконт са мнооого зле!!!нови [re: Don]  
Автор Shankly (Човекозащитник)
Публикувано17.02.07 23:06



Некадърник такъв, дори няма и да отворя сайта ти. Иди първо да се регистрираш, може и да размисля.

"Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят." (Хитлер)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.