Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 26.04.24 
Здравна
   >> Алергии
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ГЛУТЕНОВА ЕНТЕРОПАТИЯ [re: bisi.s]  
АвторZlatinn (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 23:29



Привет и от мен!

Аз също съм минал по-този път. Преди да ми направят това изследване си мислех, че не е знае какво и че ще издаржа, но в последствие се оказа меко казано неприятно. Не искам да ви стряскам, но хора на които са им правили това изследване почти никога нямат желание да го опитат за 2-ри път... Мен ме очаква след няколко месеца оща една биопсия преди да навърша 18 и просто не искам да си мисля... Щом са казали докторите по-добре я направете това е лично моят съвет. Аз не ям глутен, защото съм във възтановителен период, и няма как да ходя на изследване в София и за това пак ще трябва да изтрая биопсията. Най-веселото е че след като сварши не знаеш дали да плачеш или да се смееш, че е свършило, но мисля, че лекарите си знаят работата, но в България нищо не се знае.

Успехи на всички и горе главата





Тема Тематанови [re: Zlatinn]  
Автор Zlatinn ()
Публикувано30.12.07 14:17



Здравейте! Виждам, че не сте се отказали и следите темата. Реших да ви подбудя. Наскоро четох някаде, че щяло да има някаква конференция през януари специално за глутеновата ентеропатия. Щели да се събирам специалисти и тнт. Та искам да питам вие чували ли сте нещо относно тази конференция.

Дочули ли сте някаква друга информация относно глутеновата ентеропатия, магазини, здравна каса, храни и всички друго свързано с тази напаст мръсна.
Някакви нови впечатления относно храни, поносимост и тнт. Благодаря!
Весели празници и не се притеснявайте, новият късмет идва с новата година. Успех!



Тема Re: Тематанови [re: Zlatinn]  
Автор bisi.s (неразбрана)
Публикувано01.01.08 21:25



Здравейте и Честита Нова Година! Да сте живи и много здрави!Повече радости и щастливи мигове!
Ще си позволя да цитирам един нов приятел в нашата групичка касаеща тези на безглутенова диета
Здравейте Бистра,
Честита Коледа и Щастлива Нова Година.
През януари месец ще има полу-официална среща с един от организаторите
на конференцията за безглутеново хранене.Ще ви информирам за всички
новини които се случват в България(относно безглутеновите храни и
болните от цьолиакия).
С уважение:Калата
Бисе познаваш ли някой близки или засегнати от цьолиакия в София.Аз примерно ще искам да се срещнем няколко човека от България с представителя на "Асоциация на засегнатите от цьолиакия" от Словения.
Така, че към 10-15 януари ако имаш познати( и ако може и ти да дойдеш) ще направим една предварителна среща в София.
Предполагам, че ще бъде много интересно.

Калата

Ето тук също може да прочетете повече.Той ми ги прати...





Ще се радвам,ако се запознаем лично,присъстваме на тази конференция и направим нещо за облекчаването на всички които са на тази диета!
Целувки от мен!
Бъдете здрави!
Пишете!Чакам вашето мнение!

Редактирано от Silvita на 02.01.08 17:43.



Тема Re: Тематанови [re: bisi.s]  
АвторZlatinn (Нерегистриран)
Публикувано01.01.08 22:59



Здравейте и честита нова година!

Благодаря за бързия отговор. Бисе аз също искам по някакъв начин да помогна и най-вече да присъствам и да споделя моя опит, но едва ли ще мога да дойда чак до София. Ще се надявам всеки, който знае нещо относно тази конференция как е преминала и разни други детайли да излага възмножно най-много информация за да сме запознати всички. Това е най-безценната помощ, която може да си оказваме един на друг. Виждам, че все повече хора има с това меко казано неудобно заболяване.
Ето организира се конференция това е добър знак, че има хора интересуващи се макар и в скапаната ни държава да не се усеща толкова силно това влияние.

Призовавам отново всеки, добрал се до някаква информация моля споделяйте била тя за конференции, изследвания и др. Благодаря отново!



Тема Re: Темата [re: Zlatinn]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано02.01.08 17:12



Здравей Златин,
през януари ще има предварителна среща с един специалист от Словения.Той специално идва в България за да се срещне със специалисти и засегнати хора.Иначе голяма тконференция ще бъде в началото на месец март.
Ако имаш желание ми пиши на мейла:
diet.foods.bg@gmail.com

Всъшност всеки който се интересува от това е добре дошъл.За да научавате бързо всичко което се случва и което ще се случва, може да се регистрирате в тази група:
Там ще се пуска последната актуална информация:






Тема Re: Темата [re: Zlatinn]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано02.01.08 17:15



Очевидно ще трябва сами да си помогнем.
Успешна и ползотворна Нова Година




Тема Re: ГЛУТЕНОВА ЕНТЕРОПАТИЯ [re: bisi.s]  
Автор killah (absolut`killah)
Публикувано04.01.08 23:39



може ли да ми кажеш при кой лекар се лекувате?

Не Карай Пил, Не Отнемай Човешки Живот!
....

....

Тема Re: Темата [re: Дyxът]  
АвторTan4eto (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 17:37



Предварителната среща със специалиста от Словения Тадей Орник ще се проведе на 12 януари от 13:00 часа. Мястото е хотел " Плиска" в кафето на вторият етаж. Всички заинтересовани са добре дошли!



Тема Re: Темата [re: Tan4eto]  
АвторXpиcтoв (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 20:37



Срещата е от 13.00 часа!
На втория етаж в х-л "Плиска" има кафе бар.Ако има въпроси може да ми звъннете: 0896710441



Тема Re: Среща [re: Zlatinn]  
Автор bisi.s (неразбрана)
Публикувано16.01.08 21:01



Здравейте на всички!Радвам се,че успяхме да се срешнем и запознаем с част от вас!Очарована съм от Калин,който е инициатора и спомогна за това начало,което дълго време се надявах и желаех да се случи!Благодаря му от сърце!!!Благодаря и на Тадей Орник! Щастлива съм,че имах възможноста да споделя болните въпроси,дерзаещи ме с години наред.
С нетърпение очаквам март месец официалната среща!Ще помогна с каквото мога.
Призовавам повече активност по темата.Пишете,споделяйте вашите радости и мъки!Трябва да се съберем колкото може повече хора,за да може някой да ни обърне внимание!
Бъдете живи и здрави!


Редактирано от bisi.s на 16.01.08 21:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.