Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 04.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първият изгоненнови [re: Sam]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано28.03.06 01:14



Абе Сам... свършиха ли мацките в Адам и Ева... заеха ли ги... к'во ли... та се мотаеш насам? Нямаш за модериране там ли... нямаш за администриране в сайта на детронирания вожд на Джемини ли... що ли? Или още не можеш да преживееш отстраняването си, та се отяждаш на модераторите...?

Хайде не внасяй пак напрежение в клуба... един постинг не си написал, който да не е заядлив било към мен... било към модератора, било към Албатрос или Милен...


================
Последното изречение подлежи на модериране... но сърце не ми дава да го модерирам сама...

martyr: мхм..., 'айде вземете заровете брадвите вече.

Редактирано от martyr на 28.03.06 09:57.



Тема Re: Първият изгоненнови [re: eлия]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано28.03.06 02:03



Еми супер много ме дразни маниера му. И при воденето му на "Стани богат" и при воденето му на Биг Брадър-ите. Може би просто това му е работата, ролята, която трябва да изпълнява, но аз го познавам само с това му лице и на база него си градя мнението.
Противен ми е начина по който той и колежката му ровят като кокошки в опитите си да създадат "новина"/жълтина. Следил съм всички сезони на немския Биг Брадър, както и някои от предаванията от други държави. Но никъде не съм видял водещия/водещата към предаването и колегите(колежките), така измъчено и донякъде просташки, да търсят евтини клюки, откровено да преувеличават(понякога свръх прекалено) и да се държат като някои махленски клюкарки, както си имаме една приказка.
А в "Стани богат" ми е неприятен начинът, по който се прави, че знае отговорите, сякаш те не се изписват на екрана пред него. А и други кусури му намирам, но не за това предаване говорим тук.
Има някакво покровителстовно-всезнаещо-самодоволно поведение, присъщо за по-възрастните мъже. То винаги ми е било неприятно, било то проявено от мои роднини, от публични личности или от потребители в интернет форуми/клубове/чатове.
Както казах, познавам го от екрана. Може всичко това да е просто роля, наложена му от договора и сценария. Но поне за това поведение, което описах съвсем малко по-нагоре, съм почти убеден, че си е негово собствено.
А все пак водещият придава характера на предаването, което води, тъй че...

Посуепис: Навремето на кадър на ЦСКА разчитах да ме научи да ритам, ама въпреки ,че се постара резултатите бяха плачевни. И до ден днешен не знам как се рита футбулна топка.



Тема Re: Първият изгоненнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.03.06 09:00



Това е точно толкова решение на българския народ

Чувал съм такива твърдения, че всичко е манипулирано. Напълно е възможно, но нека за момент приемем, че всичко е честно... Случи се това, което бях казал някъде по-горе - повечето, които гласуват са жени и то в пубертетска възраст - ако трябва да избират от една страна да отстранят празноглавата певачка и да освободят Константин от присъствието й, току виж се заформи някоя интрига и се стигне до сапунена опера, каквито гледат редовно и от друга страна - пиян, псуващ педераст, то нещата просто не бяха сравними - движеха се в различни писти...

От друга страна нека не забравяме, че вотът беше вот на омразата /Изгони, а не Спаси/ - гласовете срещу Райна не са от фенове на Дим Дуков а от хора, които мразят нея... Самият факт, че Дуков едва не изгоря показва как наистина е събудил отвращение в половината от тези, които гледат сеира... Аз лично не съм гласувал - простотия е това предаване и само вреди ще нанесе върху имиджа на всички които участват в него...



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.03.06 09:04



Елия, благодаря ти за подкрепата :) Този на когото пишеш го познаваме и двамата достатъчно добре, но явно страда вече от раздвоение на личността. И двамата знаем, че няма да дочакаш искрени признания отнего, нито ще чуеш име. Освен това такива като него не разбират думи като "приятелство" или "лоялност"...има само интереси...



Тема Re: Първият изгоненнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано28.03.06 10:02



Камерата доста го състарява, на живо е по-младолик и заклето метро ..., даже се чудя ..., в тази парадна хетеросексуалност и споменаването на приятелката си от арменски произход "честичко" в ефир дали не се корени някой латентен ... не знам ... лично мнение.

Малко е "шишкав" за моя вкус иначе



Тема Re: Първият изгоненнови [re: eлия]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано28.03.06 19:26



Не е твоя работа да ми казваш на мен, пък и на когото и да е, къде и какво да пише. Ама, че самомнение и самонадяност . И от какъв зор да ти се отчитам къде и колко работа имам?



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.03.06 19:59



Важното е, че чалгаджийакат излезе, а геят остана, което ако не друго е доста позитивно като медиен факт и послание.
Това май не го отрече дори и елия, която по принцип не се интересува от истината щом е да си развихри злобичката


---



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано28.03.06 20:07



За една дума няма значение кой я е създал.
Ако хората разберат какво означава и започнат да я използват за да назовават с нея едно и също нещо, то това означава, че тя има ясен смисъл и ясна употреба.
Така че фактът, че хората са разбрали какво означават "мизрахизъм" и "елионизъм" и ги използват за да наричатр определени неща с тях означава, че е налице семантична константност и думите са си пълноправни членове на езика.


---



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано28.03.06 21:47



"е налице семантична константност"...
Леле... да ти имам изказа... Претенцията прелива на вълни...



Тема мизрахизми, елинизми...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано28.03.06 21:50



Така ти и още 1-2 заблудени като теб наричат Истината, която не искат да видят, дори да им избоде очите, но това е минало...

Хайде да поговорим за бъдещето! Какво стана с новата организация?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.