Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:46 15.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: mizrahi]  
Автор * * * (минаващ)
Публикувано25.03.06 22:11



Мерси за снимката, но не съм изказвал възхищение към Дим Дуков, пък и не искам да ти го отнемам от домашната стена на славата, в която явно е включен, като се има предвид колко се вълнуваш от неговата персона. Просто отбелязвах, че този имидж, който се опитвате да му изградите, просто не е точният имидж. И се възмутих, когато се заговори за безпристрастност, тъй като очевидното злобеене по адрес на Дим Дуков, никак, ама никак не е безпристрастно. Разбира се всеки има право на мнение, така че не карам никого да се съгласява с мен. Просто отбелязвам, че най-глупавото нещо на света е омразата. Предлагам да не бъдем глупави, и да не я демонстрираме така открито.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: * * *]  
Автор myconos (the best)
Публикувано26.03.06 01:32



Много на место казано, само където няма кой да те чуе. Нали знаеш, че омразата заслепява толкова много, че не виждаш и чуваш нищо и никой освен мразения обект. Особено тежко става когато ти дръпнат кулимчето изпод краката, тогава омразата е жестока - пишещите тук са свидетели. Хората се забавляват, а тук ги обсъждат и анализират. Колко интересно...
Сега пък Райна била селянка - бре хора, а Вие с какво ще се похвалите, когато поведете след себе си един стадион хора тогава ще си говорим. Дотогава думите Ви ще висят просто във въздуха, ще бъдете част от злобарското и завистливо ежедневие на българина и сте обречени. И звездите пак ще са си звезди. Слава Богу никой не Ви обръща внимание - а на звездите им обръщат - ей тази е простата разлика, осъзнайте го! Нищо в света не е направено със завист и омраза и пишещите тук няма да са първото изключение!



Тема Клишето, клишето мразя...нови [re: * * *]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.03.06 11:41



Колко още ника ще смени клакьорския ви екип?

Страхувам се, че ще те разочаровам а с теб и останалите двама от смешната ви групичка - не мразя Дим Дуков - просто образът който показа и продължава да показва е това, с което аз не искам да ме асоциират - вече беше описан по-горе и затова няма да се повтарям. Ако има омраза, тя не е персонална - мразя клишето, което виждаме да се демонстрира по Вип Брадър...а не човека, който го демонстрира - той си е, какъвто си е.



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: mizrahi]  
Автор myconos (the best)
Публикувано26.03.06 12:30



Много удобно обяснение си измислил - групи, клакьорства и т.н. Аз само където не прочетох някой тук да защитава този или онзи. Не защото не трябва, а защото няма смисъл, не тук му е местото! Защитата - утре вечер в студиото на Ники Кънчев! Просто коментираме омразата и др. интересни неща тук. Да не говорим, че аз не познавам и няма как да познавам нито един от пишещите тук, но това е др. тема. Според мен ти си изпълнен с омраза към всичко и към всеки различни от теб! Ще се радвам ако не е така, но по писанията ти си правя такъв извод. Съжалявам, не те познавам лично, а и не искам. Но за да бъда по-обективен ще разпитам Дим като излезе що за човече си. Ако съм сгрешил в преценката си за теб - ще ти се извиня!
Честно казано се забавлявам когато някой ти подхвърли нещо и ти веднага клъвнеш и започваш с едни пространни оплювания и негативизми.



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: myconos]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано26.03.06 15:04



Много ми е интересно.... да си кажа честно.
Който и да сте... влизате тук само за една тема. Да защитите Дим Дуков и да обясните на всеки, който е казал нещо против него, че е изпълнен с омраза. Сам заявявате, че не познавате никой от тук, но вече потупахте по рамото с блага оценка всеки, който одобрява Дим Дуков и оценихте негативно всеки, който не го одобрява.
Аз не познавам Дим Дуков лично... Ще си кимнем с глава, ако се засечем някъде и с това ще се изчерпят контактите ни. Никога не сме разговаряли и нямам лични наблюдения върху него. Знам това, което съм чувала и чела за него... от което не мога да си вадя изводи, защото се говори и пише какво ли не.
Но факта, че изцепката му е налице мисля е неоспорим.
Разбира се аз не мисля, че ще е фатална за имиджа на Дим след излизането му от къщата... но това не променя грозната сцена.

Но не мога да разбера как можете да очаквате ВСИЧКИ да харесват и одобравят вашия приятел и да реагирате толкова остро на изразено неодобрение за трето лице. Стигащо до там, че да наричате с презрителното "човече" тези, които не го славят?

Дим Дуков е публична личност и като такава е нормално да бъде обсъждан и квалифициран според това как го приемат различните хора. Нормално е едни да го одобряват, други да са безразлични, трети да не го харесват. Но тези различия в оценките надали трябва да са повод да презирате всеки, който не мисли като вас и не споделя вашето мнение за Дим Дуков.



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор myconos (the best)
Публикувано26.03.06 19:33



Съгласен съм с 99% от казаното от теб! Ако прочетеш внимателно моите постинги ще видиш, че казвам същото! Звездите затова са звезди - имат фенове, има и хора, които не ги харесват. Това е нормално. Естествено когато лично познавам някой - казах, че СПОРЕД МЕН хората тук грешат в преценката си и толкоз. Друг започна с оплювания и омраза - навик му е! Ти видя колко се изказаха по темата - единствената ми негативна реакция беше само срещу Мизрахи защото от него струи само омраза, негативизъм, често смесени с откровени лъжи и манипулации. (Някой много успешно го беше казал - Мизрахизми - дано не е от клакьорите :-)). Опитах се, но не смятам занапред да му отговарям - няма смисъл, а и се убедих, че тук никой не му се връзва...
За пореден път ще кажа мнението ми по темата - това е игра, шоу. Който не го харесва или не харесва някой от участниците просто сменя канала. Само прегледай всичките мнения по темата и ще видиш кой с най-голяма ярост се изказва - и то негативно. Всички останали просто си казват мнението - спокойно и кротко. Само един говори с жестока омраза. Именно и затова си позволих някои кфалификации за него. Сори. Всеки сам може да си направи сметката кой на какво ниво е!



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: myconos]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.03.06 21:47



Както е казано - има уши, но не чува - виж заглавието - клишето, което Дуков олицетворява ми е противно, той да си е какъвто си иска - не ми пука...

Все пак, не ми се слушат повече твоите глупости, как видиш ли никой тук не познаваш и т.н. Ще се осмеля да предположа и то с 99 процента вероятност да позная, че си Ивелин Йорданов в едно от многото му интернетски клубни превъплащения - то не бе advocate, то не бе Maximusss и прочее простотии. И да не съм познал, не се извинявам - можете да бъдете близнаци...а това не е комплимент.

Колкото до мнението на Дим Дуков за мен, моля те, ако случайно каже нещо положително, веднага ме предупледи - това сериозно ще ме разтревожи - почнат ли да ме одобряват хора като него или като тебе, значи наистина сериозно съм объркал Пътя...

Елия иначе е права, както обикновено - влизаш ти и още 1-2ма клакьори винаги по теми, които касаят великият Председател или Куиър...което ми навява тъга, защото за мъртвите не е хубаво да се говори...а тази организация отдавна е в небитието...

Навремето аз и колегата Филип бяхме последните, които се оттеглиха /напълно доброволно - уставът е така написан, че никой не би могъл никого да изгони оттам и това го казвам, за да спреш със спекулата, знам че много би искал да е различно, но уви.../ Останахме там, колкото можахме, много по дълго от другите, които явно са били по далновидни от нас и са видели по рано накъде са тръгнали нещата и че насоката, която поема организацията с идването на Дим Дуков и Ивелин Йорданов не е това, което учредителите са имали предвид и за което сме работили две години...

Сега от Куиър България не е останало нищо - има една псевдо Пи Ар агенция на "звезди" с тенекиен блясък и толкова... и то не задълго...за гей общността - обаче - никаква полза...



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: mizrahi]  
Автор myconos (the best)
Публикувано26.03.06 23:20



Айдеееееее
От къде почнахме, докъде стигнахме... Имаш удивителна способност да замесваш имена и организации в писанията си. Но ти си знаеш най-добре. Аз даже не знаех, че Дим Дуков се занимава с гей-организации, за другото име да не говорим. Ама ако ще си спокоен - нека бъда Ивелин, Дим, клакьор, от Куиър, от Джемини, от където или който си пожелаеш. Мен това не ме притеснява ни най-малко. Само да си щастлив и да кротнеш малко! Дано утре извадят от къщата и Дим Дуков, че ако остане ще ни залееш с помия тук! Реагираш като бик на червено и това е толкова забавно
Боже, какви хора има по тоя свят, Боже!
А ако изобщо те интересува по същество - да, напоследък говориш за клише, но си прочети по-горе постингите - там говориш, че Дим е пияница, носи маска 24 часа, и още куп подобни злобарски неща. Да, всеки има право на мнение и моето за теб е че си изтъкан от злоба и омраза към всичко и към всеки. Това е! И ти се радвам как кълвеш на въдичките
Прекалено насериозно си взел тези форуми - не мисля, че има тук някой който да се хване да организира групи, пък никове, пък чудеса - все пак това не ни е бизнеса, а хоби за свободното време (поне за мен е така). А и публиката е доста малка и не си струва - по ефектно е да излезем във вестника, ама това вече не е на нивото ти и няма да ме разбереш, затова спирам!



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: mizrahi]  
Автор myconos (the best)
Публикувано26.03.06 23:34



Хрумна ми още нещо:
Аз съм Ивелин, нали... Значи аз съм от БСП, а пък собственика на дир.бг е съветник от БСП, даже май и министър беше, а директор е Жан Виденов, и той от БСП. Та, значи обадих им се аз и ги помолих да ми дадат няколко ника, че да направим група клакьори и да пишем във форумите. И защо - ами да спасим Дим Дуков от Мизрахи! И пишем ли пишем, цял ден и цяла нощ...
Харесва ли ти? Айде заспи спокойно сега - разкрита е групата, да живее Мизрахи!
А, и още нещо - Куиър умря, няма я вече!


P.S. Споменатите по горе имена да прощават, те нямат нищо общо с тази история, замесих ги с благордна цел - да направим един човек щастлив - Мизрахи!



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: myconos]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано27.03.06 00:28



Чакай сега... Милен също познава Дим Дуков. Също има лични впечатления. Също си е направил преценката и също я изразява. Просто неговата е негативна, а твоята позитивна. Бива ли да се разменят обиди заради това?
И мен много хора ме познават лично... едни ме харесват...други не ме харесват. Едно говорят лошо за мен, други добро. Но не бих била доволна от приятелите си, ако обидят някой, който не ме харесва, само защото има лошо мнение за мен и го е изразил гласно. Може пък този човек да има право да се изказва лошо за мен...
Защото... и аз не се държа еднакво с всички. На едни правя лошо... на други добро. Нормално е тези на които съм направила лошо или съм обидила по някакъв начин - волно или неволно... да се изказват против мен...
Не мога да очаквам всички да ме харесват. Няма такива хора, които да са харесвани от всички или мразени от всички. Дим Дуков също няма да е харесван от всички свои познати или да е мразен от всички.

Така че не отричай на хората правото да имат отношение към Дим Дуков и не се дразни от отношението им. Пред всеки човек Дим ще си полегне така, както си е постлал... (Тук не търси двусмислие) И това се отнася до всички хора...

Добре е всички хора... а най-вече популярните... да имат коректив. Не мисля че Дим, ако наистина е толкова интелигентен, колкото се твърди, би имал против малко критика и не би могъл от тази критика да извлече разумното и да игнорира прекаленото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.