Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.03.06 12:39



Гардиън, няма да те разберат, макар да си напълно прав - тук в този форум няма да се говори безпристрастно, а ще се гледа от"политическа" гледна точка. Симпатизантите на Дуков, които са точно 2-3 броя ще се надпреварват да си регистрират никовове и да те убеждават, как видиш ли той е силен, интелигентен, добър, достоен, смел и стойностен, сякаш ние нямаме очи и не виждаме с тях... Аз обаче съм се научил да вярвам достатъчно на това, което виждам и това, което научавам от първа ръка, че да се оставям на разни пишман клакьори да ме убеждават, че черното, всъщност е бяло ама не точно бяло а направо БЯЛО :))



Тема Re: Пропускате нещо важно...нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано22.03.06 18:49



Всъщност "педерасткото поведение" онази вечер беше на Скалата според мен. Вярно че и Дуков се беше натряскал яко, но от цялото нещо, което изгледах най-антипатичен ми стана Денди - писателят дето разтръби, че не бил гей (виж

). Особено приятелството му със Скалата след това и прословутото препикаване на двора.
Ако някой по някакъв начин наврежда на гей имиджа в обществото чрез Брадъра това е именно Денди, според мен. Като го гледам чак ми идва да обърна резбата


---


Тема Re: Пропускате нещо важно...нови [re: mizrahi]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано22.03.06 19:54



Аз пък телевизия изобщо не гледам, но точно това предаване го гледах.
Напълно обективно отбелязваш, че Дим не беше нападнат заради това, че Е гей, а заради поведението си и липсата на самоконтрол. В този смисъл, на мен ми е леко тъпо не от ЛИЧНОСТТА на Дим (което никога не си позволявам да да правя), а именно от поредния негативен медиен ОБРАЗ на гей-мъжа, който негово поведение препотвърди. И доколкото аз самия нямам нищо общо с този образ, ми е леко тъпо, че с нова и нова сила такива образи продължават да се налагат.



Тема Re: Пропускате нещо важно...нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.03.06 22:03



И Денди също, и Денди също...

Тъпо е и пак ще цитирам Мартин Карбовски "Денди казва, че не е гей и е женен, но обществото ще го разпознае като такъв, защото се държи много гейски"...

Именно с тези шаблони за "гейското" поведение не искам да имам нищо общо, но за съжаление точно такива модели се налагат...

Както казах и по-горе - действителността в БГ е такава - нито Ф.Д., нито П.С., нито Й. С., нито други преуспели и стойностни мъже не казват сексуалната си ориентация, нищо че е публична тайна, така че дори и да не бяха участвали в шоуто, хората можеха да си кажат - да Денди, Дуков са такива и такива, но не всички са като тях, има и други, примерно :......

Но уви...



Тема Re: Пропускате нещо важно...нови [re: peterbio]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.03.06 22:07



Е, Дуков не е виновен в случая, че не успя да създаде някакъв положителен гей-образ - в смисъл - той си е такъв, какъвто се показа - трудно е да носиш маска 24 часа в денонощието, особено ако пиеш толкова много... Проблемът е, че точно той отново ще е нещо, по което ще съдят и за мен а и за теб :(



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: azardan]  
Автор Ritter (нов)
Публикувано22.03.06 22:26



Според мен Дуков рева и псува, щото успя да го засегне преди това Скалата с изказванията за монашеството на Дим...



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: Ritter]  
Автор BGMEN (уебмастър)
Публикувано22.03.06 23:39



Давам поредна политическа позиция. Не знам какво разбира Мизрахи под безпристрастност, но в случая не мисля, че някой има право на такава, нито той, нито аз. Неговото мнение за Дим Дуков не е обективно, а чисто субективно, на база на личните му преживявания с него. Жалко, че не са го поканили във Вип брадър, иначе съм сигурен, че щеше да създаде "страхотен" имидж на гейовете в България.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: BGMEN]  
Автор myconos (the best)
Публикувано22.03.06 23:57



Точно това е проблема - че там не участва всеки, а когото ПОКАНЯТ. Едва ли хора като Мизрахи представляват интерес за някого! И точно по това се познават звездите - за тях говорят много хора - хиляди, милиони. И добро, и лошо... Имат и фенове и врагове. А хора като Мизрахи избиват комплексите си по форумите защото на друго место не им дават трибуна. Аз от неговото по-комплексарско мнение не съм виждал тук. Доколкото знам, той е бил председател на Куиър България преди Дим Дуков, ясно е, че след като е изгонен сега ще сипе огън и жупел срещу него. И си прав, че меко казано не е обективен. (Ако Мизрахи не е този бивш председател - да прощава, последното изречение няма да е валидно.)
Който познава Дим си знае що за човек е, на другите не им трябва да знаят. И пак Ви напомням, че ВИП брадър е бизнес за продуцентите, шоу и забавление за участниците. Не виждам защо се вживявате в пространни анализи - толкова е безмисленно.
Само припомням мнението на журналистите за Дим - супер положително - каза го Кристина Патрашкова тази вечер, казаха го и двамата водещи, каза го Венета Райкова... Т.нар. Инквизиция съсипа имиджа на някои участници, факта че за Дим не пророниха и една отрицателна дума е показателен. Другото няма значение... 99% от казаното от Мизрахи за Дим Дуков е избиване на комплекси, лъжи и манипулации. Не го познавам кой е, но познавам лично Дим и го твърдя най-отговорно! Слава Богу, няма кой да му обърне внимание на простотиите! Така, че не се кахъри БГ Мен...



Тема Re: Пропускате нещо важно...нови [re: prinyo]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано22.03.06 23:58



ооо намерил си му профила! значе не съм грешал, аз като гледам - виждам :)
много се смях. почва вип брадър, дават краткото видео за представяне. следва въпрос: "три лъжи, които си чувал за себе си" и като видях изписано, "че съм хомосексуалист" и направо паднах от смях.
на няколко пъти като стана въпрос за семейството му и по-точно за жена му ми се доповдига, още повече, че с Дим за това се скараха. Дим му беше на езика да му каже "абе ти намери пред кой да се правиш" ама нейсе...



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: azardan]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано23.03.06 00:10



преди всичко мисля, че повечето от вас забравят нешо основно-"качеството" на човек не зависи от сексуалната му ориентация. аз, например, не бих подкрепил някой, само заради сексуалната му ориентация. в случая не бих гласувал




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.