Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Първият изгоненнови [re: Sam]  
Автор BGMEN (уебмастър)
Публикувано27.03.06 22:03



Явно пресиленото отвращение на някои от пишещите тук, не се споделя от безпристрастните зрители. Браво, може би общественото мнение наистина започва да се променя и може би хората стават по-толерантни към гейовете. Дано!



Тема Re: Първият изгоненнови [re: BGMEN]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано27.03.06 22:26



Или може би по-нетолерантна към чалгарите... Нека си спомним, че оперната певица Неинска също водеше на чалгарката.
Българския народ май е на път да се събуди. Райна има фантастично дупе... направо ми замъглява погледа.... но пък чалгата не бива да бъде поощрявана по никакъв начин.
В този смисъл аз съм много доволна от решението на.... българския народ...

Друг е въпроса доколко това е решение на българския народ...



Тема Re: Първият изгоненнови [re: eлия]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано27.03.06 23:03



Това е точно толкова решение на българския народ, колкото аз съм неотразимо сексапилен. Демек никак.

Честно казано от всички, най-много ме дразни и най-много презирам Ники Кънчев. Тая ко-водещата, Евелина Павлова ли се казваше, плътно го следва в класацията ми на най-досадни и достойни за презрение публични личности в България към дадения момент.



Тема Направо историчско събитиенови [re: BGMEN]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано27.03.06 23:06



Мисля, че си прав. Гей, надвил чалга-певачка, това наистина е историческо събитие за България.



Тема Re: Първият изгоненнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано27.03.06 23:12



Това е точно толкова решение на българския народ - за коя конспирация говориш? За "световната" или за "еврейската" или за някоя друга (мобилтелскта?).

Между другото, "Демек никак." не е добро определение за нито една от двете категории, към които го отнасяш. Лично мнение.



Тема Re: Първият изгоненнови [re: Sam]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано27.03.06 23:27



Конспирация? Съжалявам, но за световната и еврейската само съм чувал, но не знам какво всъщност представляват като понятия. Пък и параноята никога не ми е била присъща, че да виждам конспирации(или пък врагове) в изсмукани от пръстите и продуцирани в по-голямата си част телевизионни шоута(или интернет форуми).

Колкото до коментарът на изразните ми средства - съжалявам, но режисирам мненията си както сам преценя, според собствената си превзетост. Личното мнение си е твое право, но можеш да си спестиш усилията да го пишеш, тъй като ефект/полза/смисъл просто няма.



Тема Re: Първият изгоненнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано28.03.06 00:05



Не ми мисли харчовете (на усилия например). Имам повече, отколкото си представяш. Което за теб го няма, може пък за друг да го има. Тъй че пак - не мисли вместо другите.

Направих ти комплимент, и не беше погрешка. Но разбирам нежеланието ти да го прочетеш.



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор myconos (the best)
Публикувано28.03.06 00:17



Говорим едни и същи неща. От самото начало казах моето мнение и това, че всеки има право на такова. Най-малкото пък се дразня ако някой е казал нещо лошо за Митко - единственото, което не харесах е злобата и омразата и мизрахизмите. Другото е в реда на нещата, Митко сигурно не със всички се е държал добре и това са си негови неща, които честно казано не ме интересуват. Познавам го от 15 години и никой не може да промени мнението ми за него! А всички виждат докъде стига простотията...
Определено харесвам логиката ти на мислене и спокойния начин, с който си излагаш мненията, ще се радвам един ден и да се запознаем на живо... Ценноста е именно в различните мнения, а не в еднаквите. Само така човек може да си състави вярна преценка за нещата, поне за мен е така.
В интерес на истината сега съжалявам, че обърнах внимание на ... Виждам, че никой друг тук не го прави, сигурно си го знаят хората! Повече няма да правя това. Нямах никакво намерение да защитавам Дим Дуков, още по-малко за гей организации - та, аз въобще не го познавам в тази светлина и не мога дума да кажа. Даже се изненадах, че се занимава с такива неща!
А иначе мен най много ми хареса тази вечер, че темата за гейовете се говореше нормално без жълт оттенък! Ако наистина вота на "народа" е реален - много е хубаво. Аз лично не вярвам много.
Мисля повече да не пиша по тази тема - просто няма какво ново интересно да добавя, поне докато не ми припишат следващото въплащение :-))))



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: myconos]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано28.03.06 01:01



Благодаря за оценките.
Все пак трябва да имаш предвид, оценявайки ме, че Милен е мой приятел. Дали го ценят тук или другаде за мен е маловажно. Аз го ценя.
А в къщата имам четири приятелчета. Но не виждам смисъл да ги защитавам, ако бъдат зле коментирани... те нямат нужда от това.

Аз съм Патриция Василева-Елия... за протокола... би ли си казал истинските имена? Защото второто важно нещо в една защита, след аргументацията, е човек да застане с името си зад думите си. Освен ако не мислиш, че това би те злепоставило де...

==============================

Току що ми направи впечатление нещо, което съм пропуснала. Термина "мизархизми". Това го пусна един човек, който беше заграбил председателското място в Джемини... Който си въртеше ОС след ОС и не вписваше решенията, за да изтече срока за обжалване... и който се наложи да бъде отстраняван от съдебен състав. Дело, по което адвокат беше Милен. Когато му се посочваха грешките и незаконните простъпки, този човек наричаше думите ни "мизархизми" и "елинизми"... коалиции с име на младежки пъпки и прочие дивотии... Не че ни пречи... но ти си прецени за себе си...

Редактирано от eлия на 28.03.06 01:22.



Тема Re: Първият изгоненнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано28.03.06 01:06



Ники... е супер готин човек... за мен. Даже е обещал да ми даде интервю за сайта. Пък и е от ЦСКА... фен голям... Аз го харесвам. Мацката не я познавам, но смятам да поправя този мой пропуск... има нещо, което ужасно ме привлича в нея... като жена.

Какво те дразни в тях?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.