Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак има неразбрали, ейй....нови [re: myconos]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано23.03.06 07:22



Ти не разбираш ли, че ние тук не коментираме ЛИЧНОСТТА на Дим Дуков, а ОБРАЗА, ШАБЛОНА ЗА ПОВЕДЕНИЕ на гей-мъжа, които чрез неговото (и на Денди) участие и поведение за пореден път бяха претовърдени в очите на широката публика (в болшинството си - хетеросексуална).

Видяха ли хората един слаб, емоционално нестабилен, прекаляващ с алкохола човек - видяха.
Знаят ли хората, че този човек е гей - знаят, а тези, които не знаеха го разбраха от ужасните обиди "мръсен гей", които бяха казани по негов адрес и от това, че той изобщо не посмя да реагира подобаващо на тези обиди - тоест, негласно прие, че е "мръсен гей".
Тъпи ли са хората, че да свързват Група факти А с Група факти Б ? Не са.
Грешат ли при това свързване - да, често, но това няма значение.

Ама били го познавали много хора, които го познавали наистина добре, ама бил интелигентен и стойностен човек, ама мнението на журналистите за него било добро - може, това тук никой не оспорва, но това в случая също няма и значение.

За разлика от това обаче, ти не пропускаш да бъдеш язвителен и да пишеш изречения като "Едва ли хора като Мизрахи представляват интерес за някого!" и още повече - позволяваш си да правиш личностни оценки, без да познаваш лично някого.



Тема Re: Пак има неразбрали, ейй....нови [re: peterbio]  
Автор myconos (the best)
Публикувано23.03.06 10:17



Да, прав си - донякъде съм направил личностна оценка без да познавам някого, но тя е на база впечатленията ми от писаниците тук. Ако греша - нека ми прости. Но нали виждам как реагира - според мен е избиване на комплекси (подчертавам - това е според мен, лично мнение, не го налагам на никой, само споделям). А
А и ти, и други правите същото - личностни оценки на Дим, да речем. И на много други. Сигурен съм, че не го познаваш лично иначе не би казал и дума от това което пишеш. Не разбирам от анализи и затова не знам кой как приема гейовете и не ме интересува. Но ако чакам мен да ме приемат или оценяват по поведението на друг, било то и Дим Дуков, значи жалко за мен. Всеки сам отговаря за поведението си. Хората около мен знаят що за човек съм и не би им хрумнало да си изграждат мнение за мен от телевизията само защото познавам Дим или и двамата сме гей. Това е елементарно и важи за елементарни хора. Аз не се вълнувам от тези неща. Важно е какво мислят за мен хората с които работя, контактувам и се забавлявам, а не т.нар. обществено менние - то няма никакво значение! Да не говорим, че в случая общественото мнение е на страната на Дим - до снощи 56% от гласувалите са за изгонването на Райна от Вип брадър. Извадката е от около 5,000 смс. Аз лично не се връзвам на тези неща, но го казвам за анализаторите в този форум!



Тема Re: Пак има неразбрали, ейй....нови [re: peterbio]  
Автор myconos (the best)
Публикувано23.03.06 10:31



Що се отнася до образите и шаблоните - интелигентните хора не си създават образи и шаблони, нито се ръководят от такива. Другите - те просто нямат значение...
Приемете ВИП брадър като игра и шоу - забавлявайте се или не гледайте ако не Ви харесва. Аз лично за първи път го гледам и се разтоварвам с простотиите на Пищова, да речем. Но си давам сметка, че 90% от българите са на това ниво, което е жалко. И се радвам, че съдбата ми дава възможност и мога да си позволя да не контактувам с тези хора.



Тема Re: Пак има неразбрали, ейй....нови [re: peterbio]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.03.06 11:37



Както ти казах и преди - прав си напълно, но няма да те разберат - клакьорите от "екипа" на Куиър в един глас скокнаха да те убеждават, че това, което си видял - един пиян и вулгарен тип не е това, което изглежда, а всъщност си видял един точен, добър, умен, достоен и прочее човек...само че, както казах и преди - имаш очи да видиш и уши да чуеш - това, което видя по Вип Брадър си е Дуков без маска.

Освен това, добре си ги клъвнал, че плюят без да ме познават, но това не е точно така - много добре ме познават, само дето не им стиска да застанат зад думите с имената си...

Няма да навлизам в повече подробности, само ще припомня едни хубави думи на Дявола от някакъв филм "Суетата - любимия ми грях...". Хора като тях никога няма да разберат, че стойността на личността не се мери с това колко си "известен", нито с мнението на околните, особено на хора като тях. Човек е стойностен с това, което е и с това, което е постигнал а не с броя на статиите по жълтите вестници...

Но както е казал Класикът "Пази Боже сляпо да прогледа..."



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: BGMEN]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.03.06 13:44



Прав си за субективия елемент в моето мнение, но той тук има по скоро смекчаващо значение - ако не бяхме "работили" заедно с Дим Дуков макар и за кратко, мнението ми щеше да е наистина много, ама много по-остро. Сега се опитвам да бъда дипломатичен, да не би някой клакьор да реши, че съм се изказал твърде злобно срещу неговата гей икона...ама като гледам - няма резултат от тази моя сдържаност...

Апропо, ако толкова се възхищаваш на Дим Дуков, напомни ми да ти подаря негова снимка, да си я сложиш на стената като истинска гей икона...



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: azardan]  
Автор mauer (хм....)
Публикувано23.03.06 18:57



Ще стискам палци за Дим!

Райна ми е някаква такава една никаква...



Тема Re: "ВИП Брадър"нови [re: azardan]  
Автор jism (39/би)
Публикувано25.03.06 09:40



Да се върнем на събитието: Дим срущу Райна.
Група "А" ще гласува за едно момче дето отишло в чужбина и станало наложница на някой богат чичко. Когато чичкото опънал шпица, гейчето гушнало паричките и си обрало крушите. По между другото, докато мачкало чаршафите станало много интелигентно.
Група "Б" ще гласува за едно момиченце, дето го е срам, че родителите му са от едно петричко село, но яко се фука, че е родено там - във великия Сибир, който калява характери. Поизкарали малко пари в Съюза хората и направили чедото си много интелигентно.
Група "А" ще защитава един невероятен пич, дето като овършал гейска София, за да не пропусне всяко новоизлюпено парче, прави ДАЖЕ микс - клуб с входни карти. Добре се забавлява пиейки и танцувайки накрая на пилон - нещо съвсем интелигентно.
Група "Б" ще се прехласва по невероятния диалект на новата звезда и ще пълни стадиони да се кефи на приятеля и супер мъж! Кой казва, че и той е засичан по гей заведения?
Група "А" ще Ви заклейми ако не гласувате за Председателя...дето порка, дето се лигави и интриганства и накрая дето нищо почти не помни. Пък с Дендито се познават, за да се обиждат като някои тъпи швестерки.
Група "Б" - Ама Райна е по-звезда, защото не духа само на микрофоно! Тя даже се кара на Коцето дето се държи просташки!
ВНИМАНИЕ: Падат тенекета от небето!



Тема Re: "ВИП Брадър"нови [re: jism]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано25.03.06 11:13



я виж ти. всеки ден научаваме по нещо ново за бекграунда на нашето съсловие



Тема Re: "ВИП Брадър"нови [re: jism]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано25.03.06 13:17



Добър "анализ" (както биха го нарекли други тук) правиш, бате :))

Без да се впускаш в неприятно-пикантни подробности, си написал умело позамаскирани факти от близкото и далечно минало :)

А да си имаме уважението, ама аз против приятеля на Райна нищо нямам, ама никак даже :) :) :) Ама ХИЧ дори :) :) :)



Тема Re: "ВИП Брадър"нови [re: peterbio]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано25.03.06 16:10



Хехе:)) Още по-добре, то за него така или иначе е (световно)известно...:)))





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.