Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: myconos]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.03.06 09:16



Ивелинчо, Ивелинчо - страхувам се, че ти не си щастлив...сега вече съм сигурен, че си ти...явно форумите са твоето поле на изява вече, след като от никой вестник не те искат...

Звездоманията е опасна болест, особено когато нямаш основание за претенциите си... В твоят случай лечението май е принудително :)

Хайде, споко - ако днеска твоят кумир излезе, можеш нещо да облажиш от неговата слава :)



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.03.06 10:49



Елия, той просто не може да си намери място от факта, че с изключение на неговите и на мауер писания, всички други мнения във форума /а и извън него/ за изявите на Дим Дуков бяха повече или по-малко негативни...

Ивелин се надявяаше тука всички да се развикаме Слава, Слава! на великата звезда, ама не стана така и той се опитва да убеди и себе си и другите, че негативните оценки се дължат на лична неприязън към "Звездата" а не на обективни някакви причини...само че май не се получава.



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: mizrahi]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано27.03.06 12:52



Той одобрява напълно Дим и е нормално да споделя своето мнение и да го отстоява. Ти не харесваш поведението на Дим и е нормално да споделиш своето мнение тук и да го аргументираш.
Но нека всичко става с добър тон - за това ми беше постинга. Ако това е наистина Ивелин... не знам какво да кажа...
Някои хора гарантирано си умират от смях, като четат какви си ги разменят тук Милен, Ивелин и Елия за... Дим.



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.03.06 14:30



:) Нека се смеят - смехът е здраве :=)



Тема Re: Виж, прочети, помисли.нови [re: myconos]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано27.03.06 16:35



Ако ти, след толкова подробно и детайлно обяснената позиция на Mizrahi - че ненавижда не ЛИЧНОСТТА, а ОБРАЗА, който тази личност създава, отново и за пореден продължаваш да не я разбираш (позицията), има три логични извода за причините за спама, с който заливаш форума -

1. Наистина си част от екипа "клакьорки", както Mizrahi предполага
2. Не можеш да правиш елементарен съдържателен анализ на изречения, в които ясно, точно и структурирано се изразява една позиция
3. Не е вярно нито първото, нито второто, а продъжаваш всичко това ей-така, заради спорта.

Е спри се, де , виж, прочети, помисли.



Тема Re: Спокойнонови [re: peterbio]  
Автор jism (39/би)
Публикувано27.03.06 17:54



Спокойно!
Тази вечер всичко ще потъне в забвение.
След 2-3 часа, като го изгонят от КЪЩАТА, на следващият ден вече няма да го помнятповече от половината гледали шоуто.
Последващият коментар ще е обаче твърде негативен... Когато се сетят за Дим ще го виждат в съзнанието си с провесен нос, пиян, плачещ, брадясал, освинен, скандално напушен, непомнещ провала си ГЕЙ !!!



Тема Re: Спокойнонови [re: jism]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.03.06 18:49



За съжаление си напълно прав...



Тема Re: Клишето, клишето мразя...нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано27.03.06 18:53



Не си хаби думите, Пешо - жеждата му за вестникарска слава така му е замаглила ума, че всяка слава, колкото и да е жалка е като глътка въздух за него ... беше го казал и горе някъде - че за една звезда било важно да се говори, без значение какво...

На нас, гей мъжете обаче не ни е безразлично с какви очи ще ни съдят другите и то без да сме виновни и всичко това заради тщеславието на някои, дето искат да ги дават по телевизията все едно дали пияни или трезви...



Тема Re: Спокойнонови [re: mizrahi]  
Автор sea_horse ((ecce homo_)
Публикувано27.03.06 21:34



мдам,прави сте! И мен изключително много ме подразни Дим Дуков.Ненавиждам интригантите и лицемерите,а от вси4ко най-ме дразнят мъжете-пут**вци!Дуков се държи точно така.
И не,не мисля вече ,че е толкова интелигентен-ако беше,щеше да си даде ясна сметка,че поведението му работи срещу самия него!
И..спрете вече този театър наречен ВИП Брадър(....поредното идиотско равенество-50 на 50 %Айде стига,моля ви се....)

The Truth Is Out There!


Тема Първият изгоненнови [re: azardan]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано27.03.06 21:43



"Райна, това си ти!"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.