Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ми туй то!нови  
Автор vladisss ()
Публикувано12.11.02 14:06



Тъй, като четох тука разни постинги, в които разни хора се изказват за сайта ми (насран му бил фона, дебели му били рамките и въобще - не струвал) смятам, че е удачно да дам един общ отговор и да приключа темата...
Аз не съм Web- дизайнер, a 3D график... Проглушиха ми ушите с това, колко по-добри лични сайтове имало от моя... МОЖЕ... НИКОЙ НЕ Е КАЗАЛ, ЧЕ СВЕТА Е СПРАВЕДЛИВ! МНОГО СЕ КЕФЯ И МИ Е ВСЕ ЕДНО ДАЛИ САЙТА МИ Е ДОБЪР - ВАША РАБОТА Е ДА ПРАВИТЕ ДОБРИ САЙТОВЕ, А НЕ МОЯ...
Така или иначе това е първият и последен сайт, който правя...е, ще си го актуализирам отвреме навреме...

Наздраве на всички, които обичат бира с водка!





Тема Re: Ми туй то!нови [re: vladisss]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.11.02 14:51



heh

pich, ne se nervi, ama do tva neshto s chista savest mojesh da turish i tva:



pone ot poslednia konkurs nagradite struvat gore-dolu kolkoto taa, i kato gledam tendenciata, dogodina moje i da e oshte po-prestijno da imash GWA, otkolkoto BGsite 200x

Just a genius




Тема Re: Ми туй то!нови [re: vladisss]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано12.11.02 15:00



и моя работа не е да казвам кое е добро и кое лошо в дизайна, но ето ти няколко причини според мен защо това не е най-доброто. Причините нямат нищо общо с професионалния дизайн и всеки може да коригира тези дреболии.
1. Title -навсякъде vladisss. Няма да ти обяснявам за какво служи този таг на потребителите.
2. Липса на CSS
3. Липса на ALT тагове - аз се ориентирах за страниците ти като гледах статус бара
4. Прекалено голям размер на thumbnails (т'ва са малките картинки, които водят до по-големите) - между 17-22 кб. Не знам как ги оптимизираш, но според мен един thumb 140х100 не би трябвало да надвишава 4-6 кб. Дори 8 кб е приемливо, но 20 си е направо несериозно отношение.
5. Имена на файлове като dip%201b,dip%202b ?

Това е. Не разбрах само този сайт награда някаква ли е взел? И за какво?
Не се заяждам, просто наистина не знам,а ми е интересно.

P.S.
щях да забравя :"Аз не съм Web- дизайнер, a 3D график"
аз за това ходя на автосервиз, а не залягам под колата.



Тема въПроснови [re: Stipe]  
Автор vladisss ()
Публикувано12.11.02 15:24



Ако някой ти предложи да ти даде макети на сайта си, а ти само да го сглобиш (срещу заплащане) ще се съгласиш ли?
Защото опитах да си платя на web-дизайнер да ми сглоби и оптимизира сайта, но двама души се фръцнаха и ми се направиха на велики - работят само по свой проект(което ще рече- задължителен Techno-стил, метални мрежички, анимациики, малки педераски бутончета и всякви други бози)...



Тема Re: въПроснови [re: vladisss]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 02:27



Ако някой ти предложи да ти даде макети на сайта си, а ти само да го сглобиш (срещу заплащане) ще се съгласиш ли?
- А ти ще ми платиш ли дневната надница за да се занимавам с твоя сайт?
Искам да отбележа, че гилдията на дизайнерите не се изчерпва с тези двамата, които посочваш

Всъщност , това което ти написах , че на мен лично не ми харесва, не е необходимо да неамаш който и да е да за да ти го коригира.
В CV-to си си написал, че се справяш задоволително с DW. Е та не знаеш ли как да си смениш TITLE, как да добавиш АLT тагове?
За оптимизирането - ей т'ва ми беше най чудно . Аз не се занимавам с графика, принципно, а ти гръмко се изказа "АЗ СЪМ 3 D дизайнер". Ами мноо хубаво, ама ето на, твоя "dip%202a.jpg" от 20 Кб го направих на 5 кб . Баси как се изхвърлих само, а ?
Та не разбрах взема ли награда ли не? Нямам време да проверявам кого са наградили и защо.
Поздрави





Тема Re: фа: сол: до:)нови [re: Stipe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 11:34



Нали няма да ми кажеш, че не правиш разлика между двете изображения? :)
рамката е станала гладка, етикета на шишето се е презамазал и т.н. опитай се да го намалиш без да падне качеството (видимо)... не се коркай...
нямам нищо против да си платя, като си направя следващия вариант на сайта.. колко би ми струвало сглобяването и оптимизацията на този сайт, ако ти го бях дал на макет - всяка страничка на .tif -че ?






Тема Re: фа: сол: до:)нови [re: vladisss]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.11.02 12:21



adi stia drynkal gluposti a?



Тема Re: фа: сол: до:)нови [re: vladisss]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано13.11.02 12:23



sichki razbrahme che ne si web dezigner.

nenam koi ti e otkazal ot gotow "maket" az lichno prosto bih ti utroil cenata kato mi praish "maketi". i twa e?

taa statuetka tree da zwuchi gordo li? che ne sfanah?



Тема Re: фа: сол: до:)нови [re: vladisss]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 12:31



айде, кажи де, колко хора трябва да те питат? Награден ли е сайта и за какво?

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: фа: сол: до:)нови [re: voyager]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 12:52



Za lichen sait be :))) murzeli :)
_____________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: въПроснови [re: Stipe]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано13.11.02 13:06



струва ми се, че въпросът 'защо' не е много на дневен ред ;-) те там знаеш, че са в друг свят и действията им не могат да се обяснят адекватно...


| и майка ти не е права...
|



Тема chestito na momcheto!нови [re: ico]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 13:15



Mi brawo na Vladko. I na onezi tam ot.... kak im beshe imeto.


..... I edin tikwen medal trqbwashe da mu dadat.


--



Тема Re: chestito na momcheto!нови [re: spacer]  
Автор css (zamislen)
Публикувано13.11.02 14:56



OO, spacercho ;)

Kolkoto do Vladi - ne se varzvaj be chovek. Ne sam ti zavidjal na nagradata, che cveta ne me kefi, taka si e, prosto go svarzvam s edni fiziologichni nujdi... Za borderite, che ne izglejdat mnogo estetichno - ti go bjaha kazali oshte predi njakolko meseca kato postna tuk.

A za tova kak da izglejda edin thumbnail - naj vajnoto e ne kolko ti e goljama kompresiata, a kakto ti kazaha - kolko e tejka kartinkata. Ti si reshavash ot kakvo da jertvash - ot kompresiata ili ot resample.

I posledno - nikoga ne sam kazval che sita ti ne struva.

Are sas zdrave.

vsichko e otnositelno

Редактирано от css на 13.11.02 15:21.



Тема Re: chestito na momcheto!нови [re: css]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 15:04



Wzemi si pusni ICQ-to wmesto da mi oo-kash!!!


Kolkoto do vladi, ne mislq, che se wryzwa. Na mene mi se struwa super hladnokrywen i mai izobshtno ne mu puka za nas kelemetata! Zhiw i zdraw da e!

--



Тема Re: chestito na momcheto!нови [re: spacer]  
Автор css (zamislen)
Публикувано13.11.02 15:24



Ami nali ti kazah zashto ne moga da si puskam ICQ

vsichko e otnositelno


Тема Re: фа: сол: до:)нови [re: vladisss]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 15:35



Ами ти се заимаваш с графиките, за това не е моя работа да ти обяснявам за какво служи точно този thumb. Който иска да види качественото изображение ще кликне и ще го разгледа, все пак хората които ще ти оценяват работата, едва ли ще си направят генерални изводи само от thumbnail-a . Ти си знаеш де, но страници дето почти нищо няма на тях и са 100-120 кб total определено правят лошо впечатление.
За теб може да е без значение , но аз съм малко педантичен по отношение на размера, тъй като плащам на трафик и смъкването на излишни 50-70 кб за мен означава доста спестени пари (сигурно колкото месечната ти заплата във фирмата, в която работиш).

И тъй като вече разбрах , че сайта ти е награден - само един въпрос - имаш ли познати сред журито?
Не искам да оспорвам качествата, но за мен или защото си им познат си спечелил или журито въобще си няма и представа какво и как да оценява.

Жив и здрав.



Тема Re: chestito na momcheto!нови [re: spacer]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 15:41



Mноо си фотогеничен на снимката, ти бре



Тема Re: chestito na momcheto!нови [re: Stipe]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 15:53



Не, просто фотогеничен!!

Направо фотогениален!!!


vulgar display of power



Тема ми прав си..нови [re: Stipe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 16:10



... за размерите и т.н. - технолога и дизайнера са две различни (и най-често недоволни един от друг) персони.
Награждаването няма значение... сложих си я тая статуетка в постингите, само щото ми писна да се оправдавам, че не съм web-дизайнер нямам познати сред журито...за съжаление :)
... може пък да си имат някакво понятие. А? ...мен лично сайта ми си ме кефи... сигурно, защото съм неграмотен кон с капаци... какви са твоите критерии (освен технологични) поради които смяташ избора им за неуместен... това с "мноо дебелите рамки не ме кефят" и "цвета на фона е насран" не го приемам за обективен критерий... Преподавал съм "Теория на композицията"... там такива неща не пише...




Тема Е, щеше ми се...нови [re: spacer]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 16:21



да се понапия с Web- designeri, ама в постинга за клубната среща ми казаха, че не ставам... и че се вземам на сериозно и т.н.
Ми кво ми остава освен да не ми пука за "kelemetata"... и без тях съм живял забавно.




Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 16:22



ма тва няма да промени факта, че цвета на фона е насран и мноо дебелите рамки са гадни нали така?



Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор css (zamislen)
Публикувано13.11.02 16:25



Ne mislish li che cveta e chast ot designa? Sorry az ne sam prepodaval teoria na kompoziciata

vsichko e otnositelno


Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 16:29



ramki ... cviat ... :))) vupros na vkus :)))) shto vubshte pusna temata ?!?! :)))) Nali si go haresvash tva e vajnoto :)))
__________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 16:34



Aми аз вече ти казах, ама на теб май или не ти се чете, или ще приема на сериозно думите ти , че си "кон с капаци".
Нека да се опитам да обобщя - прекалено "тежък" и лоша навигация. Да предположим, че стиловете не ти говорят нищо и няма да ти обяснявам и за тях защо е нужна употребата им.
Теория на композицията, ех колко гръмко звучи. Да ама мой човек, сайта ти се прави за да се browsva в него, а не да се гледа като картина в изложбена зала. Нали все пак е нещо като online portfolio. Понякога наистина се използват картинки, които да заменят текстовете за навигация, но те са интуитивни и човек се ориентира по тях, а при теб не са, така че е задължително да помогнеш на user-a да стигне до това , което иска да види (освен ако вече не се е отказал да чака 3 thumb-a да се зареждат 10 мин).
Често се пренебрегват тези "технически" подробности, но си задай въпроса - " к'во като имаш хубай дизайн, като никой няма да го дочака да го види? "
За теб това е простено да го пропуснеш, нали не си дизайнер, но за едно жури е груба грешка.Ето защо се усъмних в компетенстостта им, и аз не съм еденичен случай в преценката си, уверявам те.



Тема e da de...amaнови [re: vladisss]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 16:44



Ne se zhalwash na kogoto trqbwa. Shtoto az nishto ne moga da naprawq po wyprosa.

Samo shte ti kazha, che, ako prawilno si spomnqm za kakwo goworish, nikoi ne ti e kazal: Nqma da idwash!!! Az dokolkoto shwanah twa neshto e otworeno za wsichki. Ti da ne mislish, che mene nqkoi me e pokanil lichno?! Ako az si bqh naprawil truda da postna "Awe, a az moga li da doida?" bydi siguren, che polowinata forum shteshe da kazhe "NE!" ;)


A za problema sys "wzemaneto", siguren sum, che ne se wzemash na seriozno i az taka ne moga da te wzema na seriozno. Nie mozhem da si se chudime shto horata koito ne se zanimawat s web prodylzhawat uporito da se zanimwat s towa, no nikoi ot nas ne mozhe da wi poprechi taka che... na mene lichno ne mi prechish!


--



Тема Re: ми прав си..нови [re: Stipe]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 16:44



Бе той проблемът не е, че ти не си единичен случай. По-сериозният проблем е, че неговият сайт не е единичен случай сред наградените

- нов брой с нов дизайн

Тема Точно щото...нови [re: css]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 16:55



... цвета е част от дизайна на моята насрана страница безкрайно много и отива този насран цвят... и аз се отдръпнах от преподавателското поприще :) Не вярвам на теориите... ама и на неоправдани нападки не вярвам... знам само едно - кое на мен ми харесва и кое не ... и ми е достатъчно :)




Тема Re: Точно щото...нови [re: vladisss]  
Авторcss (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:00



Az sam pass ottuk natatak, ot prestoja si v cluba znam che kato si kajete s njakoj 3 prikazki i ne mojete da se razberete za kakvo ide rech, po dobre edinia da passuva.



Тема Re: Точно щото...нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 17:01



Не вярвам на теориите... ама и на неоправдани нападки не вярвам... знам само едно - кое на мен ми харесва и кое не ... и ми е достатъчно :)

чудя се пич...
тука хмм.. 5-6 - занимаващи се ПРОФЕСИОНАЛНО с тва нещо ти казват че нещо не е наред - ти излизаш с номера, че тебе си те кефи

ама няма лошо да те кефи - ама щом ти си един срещу 6... нещо не те ли съмнява в преценката ти за хубаво и грозно?



Тема да запитам аз ...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 17:22



Ти вярваш ли в мнозинството?
...аз не...
интерсно ми е кой какво мисли, но ако започна да вярвам на всеки няма да я дотикам до никъде... вслушвам се в технологичните съвети, щото са обективни ... и ще оптимизирам (технологично) сайта, като ми остане време...
... ама за това кое е "красиво" и кое не... още повече от хора, който използват вулгаризми от рода на "естетично" ...




Тема Re: да запитам аз ...нови [re: vladisss]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 17:24



'който използват вулгаризми от рода на "естетично" '

ако разбрах пък какво имаш предвид... освен това дизайнът също е наполовина наука, не само творчество.

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:30



Преподавал съм "Теория на композицията"... там такива неща не пише...

Би ли пояснил смисъла на това изречение, защото или съм мноу тъп и немога да го сфана, или изобщо няма смисъл, и второ: Правиш ли разлика между "Теория на композицията" и "Цветознание", а господин доцент

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: да запитам аз ...нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 17:41



Който видял , видял.




Stipe

Редактирано от Stipe на 13.11.02 18:18.



Тема Re: е да, но....нови [re: Stipe]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:43



за vladis сайта - ...или хубаво или нищо... за конкурса също....,

за коментарите обаче... е как не можа един от гурутата - в тоя клуб или в съседните да каже... еди кой си сайт си заслужава наградата - убав е... (и този сайт, да не е правен от него, братовчеда или.... други свързани лица) един бе, един не каза... само мерене на пишки. твойта малка, другата много дебела и къса... и т.н. сичките коментатори- _главни роли_

да не говорим, някой да вземе да предложи какво да се направи следващите години, да не стават такива изцепки като с наградата на влади дето преподавал! ми да му дадат награда за даскал, а не за веб-дизайнер.



Тема Re: Точно щото...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор kod (аман от титли)
Публикувано13.11.02 17:48



чудя се пич...
тука хмм.. 5-6 - занимаващи се ПРОФЕСИОНАЛНО с тва нещо ти казват че нещо не е наред - ти излизаш с номера, че тебе си те кефи
----------------------------------------------------------------
Баси, тва беше тъпо - ами нали затова е личен сайт - за да харесва на автора, а не на редица итъкнати дизайнери.
Не взимам страна ама какво сте го заяли човека - бира на никой не се отказва, а вие наистина го изгонихте от предстоящата сбирка - не е добре така.



Тема Re: е да, но....нови [re: fen]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 17:51



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=compgraf&Number=1938482478&page=1&view=collapsed&sb=5
_________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: Borg]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 17:52



не съм доцент

Ако не си забравил това е изглед от твоя сайт:



Та в светлината на Under Construction-ната ти синя драйфня ли ми задаваш този въпрос? Хаааа! Не моето момче! не правя разлика между Цветознание и Теория на композицията........




Тема Re: е да, но....нови [re: fen]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано13.11.02 17:54



мислиш ли, че на някой му дреме за тоя конкурс след разочарованието от 3 или 4 ли колко там години насам са... мен ми беше достатъчно, че бях миналата година в залата... познай дали съм събмитнал нещо тая година... освен съмнителен начин да си докараш трафик на сайтчето, от тоя конкурс друга полза няма... и от къв зор ще правя сайтове на български като не работя с българи и изобщо, ама изобщо не ме ебе за развитието на айти сектора в тая държава? на всички е ясно, че 'конкурса' е просто фарс. ако някой още го взема на сериозно, това е негов проблем. и бъди сигурен, че хората които са на това мнение не просто искат да насерат абц щото не са взели награда, а искрено недоумяват какъв трябва да си, да дадеш награда на дефектен сайт.

достатъчно ми беше това, което леос (ти сигурно не го знаеш) ми разказа преди 2 месеца за журирането миналата година. нищо учудващо и неочаквано всъщност. за кво да ставам част от някаква пародия, която ще донесе клиенти и връзки на господата организатори, въпреки ЯВНАТА им НЕКАДЪРНОСТ и абсолютна ЗАКРЕПОСТЕНОСТ.

аре стига толкоз...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: Точно щото...нови [re: kod]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 17:58



абе пич...
ади точно на тебе да не обеснявам кво е личен сайт и за кво се той яде...
айде да не обеснявам и за кво се праи конкурс и как се оценява там

личния сайт престава да бъде личен когато се прадоставя за коментар

и още повече АВТОРА иска коментара да не е базиран на ЛИЧНИ предпочитания...

м?
и ко праим?
аз не моем да казвам нищо професинално - щото на него си му аресвал... ама па не моа и лично да казвам - щото той не искал...
ми да си го гледа локално дееба...



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: vladisss]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:02



Започваш точно като малоумника a2t да гледаш сайтовете на хората и да се чудиш за какво да се заядеш. Да плюеш срещу сайт, който е under construction, означава че си изначален дебил. Освен това, за разлика от тебе, Борг не ти е искал мнението за сайта си, така че може да си го запазиш. Не мога да разбера защо малоумниците мислят, че като човек си е сложил сайт в профила или като сигнатура, го е направил за да им иска миризливото мнение? Сайтовете са там 1.за да се популяризират сред хората, които биха проявили интерес към съдържанието
2.за да научиш нещо повече за човека, с когото общуваш в нета.
А не да правиш скрийншотове и да плюеш по хора, които са много по-напред с материала от тебе.

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ми: прав си: фа: сол:# [re: voyager]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано13.11.02 18:06



A pak posle se oplakvash, che Snaker napsuval niakoi:)))))) Ne brat, nema otarvane, nemaaaaaaaa....:))))



Тема uspokoi se breнови [re: vladisss]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано13.11.02 18:07



men ne mi e neponosim site-a ti

edva li bih mu dal nagrada, obache te po konkursite taka ili inache ne pitat web-designer-ite, a graficite... tui che spoko

naistina ima neshta koito triabva da poopravish, ma za purvi i posleden e dostatuchno dobur...

razgele, da kaje edin grafik che e rabota na web-designerite da praviat dobri site-ove... ako te chuiat tia ot grafika shte te razparcaliosat...

P.S. obicham bira s vodka... nachi nazdrave

Livin' La Vida Sofa


Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: LoveHate]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 18:08



Ihhhh tuka pak stana veselo :))))
_________________________________________
E.T. phone... home... phone ... home...



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: LoveHate]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:08



уф, почвам да го разбирам Снейкъра ;)) още малко ако помъдрува тоя, ще ходя да му се извиня, щото и мене ме тегли към същите реплики

- нов брой с нов дизайн

Тема Ухааааааа!нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 18:09



Ама успокой се! не изпадай в истерия... ще ти се пукне жлъчката... найш кви големи хемуроиди излизат от нерви :)
Май се взе мноо на сериозно ти - професионално - т'ва - онова... такива надути рекламаджийчета, като теб с лопата да ги рине човек...
Прати ми снимка на mail-a да разбера дали ще си допаднем сексуално!




==========================================
Аз не давам много много да се псува тука. ЗНам че само цитираш, но тъй като промених и горното мнение, смятам че е справедливо.
Stipe

Редактирано от Stipe на 13.11.02 18:34.



Тема Re: Точно щото...нови [re: kod]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 18:11



Кой му е отказал бира, вееее?!?!?!





-





-
Даже ако му е кеф, мое да дойде да се фане за чучура!

Редактирано от spacer на 13.11.02 18:12.



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: voyager]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано13.11.02 18:10



Nash li na nego i mene i niakoi drugi kolko ei takiva sa ni minali za 3 godini po teia mesta:)))))))) Mi to v edin moment ti izbiva balansa, kakto na mene predi niakolko dni.



Тема Re: Ухааааааа!нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 18:13



ми ако искаш да се видим а?



Тема ами,нови [re: ico]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:14



не се надявай - знам ги аз такива - тъкмо стане интересно, и те вземат, че спрат. a2t-то щеше да се връща уж да види малките си тъпанарчета, ама на . Покри се някъде. Сигурно врътка портали с по стотина ХТМЛ-та, та няма време да ни ободри

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: LoveHate]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:15



ааа, май се сещам и за твоя изблик, дааа :))) случва се, човещинка е :-)

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ами,нови [re: voyager]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 18:17



то и оня шсе върне... такива имбецили не се предават...



Тема ама разбира се...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 18:19



че искам... ама като те гледам как беснееш, ще ме направиш свидетел на някой инфаркт... А може би трябваше да прозра заплаха зад това лакончно въпросче ? А?




Тема Re: ама разбира се...нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 18:22



изненада - пробвай - няма как да разбереш иначе....



Тема айде денови [re: vladisss]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:21



ела малко и в наш`та нишка, само Аватара ли може да ти се радва?

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: айде денови [re: voyager]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 18:23



ми то плашипутарници кат него на сексуални закани най налитат - затва :)
напусвай го и ще доприпка - толкоз му е акъла...



Тема Re: айде денови [re: Aвaтapчe]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:28



иии, ама няма да мога толкова цветисто като тебе - губя по точки . И ще остана на сухо, ех...

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: Ухааааааа!нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 18:31



професионално = изкарваш пари за таа работа
и понее тя не е като оная работа - се изисква малко нещо в малоумницата

и ако ти тва не искаш да го проумееш - язък за думите дето сички тука са хабили за твоя случай....

и понее ти мина от твоя сайт по чуждите - аз ще ти кажа и нещо друго

погледни кво прават хората в твойта област и си набий в кухата лейка, че в момента и чеп за зеле не става от тебе - и ако не престанеш да се мислиш за велик и почнеш малко от малко да попиваш кво ти казват останалите - ще си останеш със скъсаните и кърпени панталони на гъза...

толкоз от мене по темата...



Тема Re: е да, но....нови [re: fen]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 18:33





Редактирано от Stipe на 13.11.02 18:38.



Тема Re: айде денови [re: voyager]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 18:33



цветисто... баси - тва беше лек полъх на псувня... лекичък...

словоблудството ми е хоби ... ама модератора и тва изтри .. сметай че ше ме банне ако постна нещо друго



Тема Re: е да, но....нови [re: fen]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 18:35



Аз не съм човека, който дава наградите, нито който оценява. Изkазах мнението си за сайта на Vladis , защото той пусна тази тема, и щом продължава да ми отговаря, значи отдава някакво значение на написаното от мен. За оценяването, изразих мнението си и се мотивирах.
Ти в качеството си на какъв ми казваш за кого и как да говоря?
За останалото - виж поста на Pro_01 . Че го няма и LeoS наистина да те светне, защото той беше в журито с една чиста идея - да изчисти мръсотията отвътре, но и той остана разочарован.
Хубаво или нищо - така се говори за умрелите.



Тема Наздраве!нови [re: AC]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 18:42



Ма тея тука мноо опаки...
няма да мога да ти кажа "Наздраве" наживо, щото поне 3-ма са се наточили да ме бият ако дойда на клубна сбирка




Тема Ц,нови [re: Aвaтapчe]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:46



казах ви аз, изгонихме го . Явно за днес няма да има повече шоу, отивам да пия бира

- нов брой с нов дизайн

Тема поне сто пъти...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 18:52



се опитах да разясня, че не се мисля за велик... просто ми е писнало от секви критикари дето си умират да кажат нещо... поне една обективна критика да бях прочел от теб (изключая технологичните проблеми, за които съм сагласен)... пък то к'во - "професионалистите решиха, че цвета на сайта ти е лайнян, и понеже тука 20 човека ти казват, че е лайнян, значи е лайнян" - мерси
А за мойте панталони- не се притеснявай




Тема Re: ами,нови [re: voyager]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 18:53



a2tp-to kat razuchi onia mi ti FreeHand® she se vurne i she natrie mutrite na sichiki :)))))
___________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ами,нови [re: ico]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 18:55



Mdaaa... tochno kakto naprawi bete wi Vladi. Naprao ni zakopa s taq nagradka deto q e grabnal! :)



Тема Re: ами,нови [re: spacer]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 19:05



Az chestno da ti kaja cialata ideia na toia tread ne moga da ia razbera :))))))))) ma hich !!!! :)))) Probvah da pitam ama to mai moite postove ne gi chetat :))))
__________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Stranna rabotaнови [re: vladisss]  
Автор theMANwho (Prelitasht)
Публикувано14.11.02 00:02



Ami vijte, pri vse che riadko pisha tyk imam nqkakvo mnenie za horata tyk(da se chete:"az sum nagal pasiven user":-). Znachi hora ymni, kadurni, ne komentiram koi s kakvo obrazovanie i koi ot kude e.Prosto zashtoto tyk kriteriite sa drygi. No kato cqlo tova e klub na misleshti i razymni hora. Prosto vi se chydq kak mojahte da izpishete tolkova mnogo za glyposti. Sledobed vlizah i go chetoh tova tyka, sega(23.30) vlizam - 36 NOVI postinga!!! Emi zasramete se:
Chovekut iska mnenie, nqkoi e dal takova, nashiqt se obidil shtoto drygiqt bil gryb tam sus neznam si kakvi "otpaduchni" fonove i t.n., obqsnqva my se na nashiqt cha purviqt bil v cikul i zatova kazl tez dymi, ama nashiqt go glojdi, shtoto neobektivna e kritikata, emi tehnolog chovek, raboti s tochni parametri. I na mene taka da mi kajat i na mene sha mi stane kofti... Na nashiqt my obqsnqvat, che vse pak fonat i t.n. sa ...[i t.n.], ama nashiqt si ima lichno mnenie. Ot tam natatuka vuprosat e prikluchen!!!Iska mnenie - poluchava, ot tam ima 2 varianta, dovolen ili NEdovolen. Nashiqt e NEdovolen. I!??!?! Tupoto e che prez vsichkoto t`va vreme koeto zagybihte za da se durjite kato gospojici (ne vsichki), mojehte da naychite neshto novo, ili da napravite neshto novo, ili de da znam, neshto GRADIVNO! Choveka vzel nagrada, my hybavo, chestito, da e jiv i zdrav. Ama jyrito e kofti.Emi kofti e.... I?!?!?!K`vo ot t`va. Vsichki go znaem. Ama po-nagore chetoh mnenie (mai na fen) nie da predlojime site-ove. Haide da napravime edin konkyrs, shtoto vsichkite mnogo ni biva v kritikata. Ako sme verno tolkova dobri, to shte si prolichi. I imate kusmet che ne sum az moderator, che taq tema otdavna shteshe da potuva v zabvenie pod tejkata sqnka na katinarche.
Nadqvam se me razbirate pravilno, ne sum iskal da obidq nikoi.

p.s.: Otnosno birata kak shte se poznaeme?Shtoto az dosega ne sum si pravil takiva experimenti s nepoznati... t`va mai e za dryga tema...

Why does it always rain on me?


Тема hahahahaнови [re: vladisss]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано14.11.02 02:21



i s men e taka
ne boi se

to ot nogo maistorluk pushak se diga
ta zatui bitov alkoholizum, ole!

P.S. be tova to designerite, da ne govorim graficite, da znaish kvi sa biachi... mani mani :PPP

Livin' La Vida Sofa


Тема Re: Точно щото...нови [re: spacer]  
Автор kod (аман от титли)
Публикувано14.11.02 08:24



Ееееми... тя ситуацията се промени, откакто писах, че някой му е отказал бира... Той чичката изпростя и сега наистина ако дойде няма да има време за бира... Я кеч ще се заформи, я някоя сексуална игра :).



Тема ама много е лесно -нови [re: Aвaтapчe]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 09:36



събота наближава... мое да опитате там ;-)

владисссссссссссс - батко ти ловехате каза, че няма да идва така че спокойно можеш да се появиш без опасението, че мъжлето ще ти откине врата хехехе. ти не се притеснявай - преди 2 години и мен никой не ме обичаше, но с постоянство и дръзновение всичко става шест.


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ми: прав си катиленови [re: vladisss]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 09:37



Абе дебил, някой да те е питал за мнението ти, още повече че слабо ме интересува мнението на такива всезнайковци инж. дизайнери. После за какво искаш критика за бозата си, като не приемаш никаква забележка от нас, простосмъртните? И като си толкова про в 3D-то, що си го пльоснал тоя бевел в шопа, а не си си ренднал малоумните измислици, които дори не са композирани добре, господин преподавател по "Теория на композицията". За цветовото ти решения няма да приказвам - хората ти го казаха на какво мяза. И много добре ми е ясно че не правиш разлика между двете дисциплини (защото са точно това - дисциплини, които се преподават на студентите, които някога може и да станат дизайнери, ако очакват в училище да ги научат как се става десигнер). За това: млъквай и стига си писал глупости. Играй си там с 3D-тата и шопа и не се прави на такъв, какъто явно не си (хиляди хора ти го казаха, та дори и ти сам си го призна).

P.S.
Едно време учителя ми по литература каза една много хубава мисъл: "Който не умее да пише, става критик", та и ти така, драги ми смехурко, зимата се мина, топло слънце грейна ... и всички знаем как продължава приказката за Весел Патиланчо, нали сладък ;)))

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: voyager]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 09:49



аз така малко в страни от темата, ама защо на сайта ти > на екипа, девойката най-долу е с 2 рождени дати? ;-)))))))


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: pro_O1]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 10:10



ееей, всеки гледа девойката бееее... девойката е заета, не се точи .
Иначе мерси, не съм го видял - цялата работа се прави толкова набързо, че пак добре, че грешките са малко ;))

- нов брой с нов дизайн

Тема ;-)нови [re: voyager]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 10:45



са пък се точа ;-))) аз съм ангажиран човек ;-)


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ;-)нови [re: pro_O1]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 10:51



абе друго си е свежо, седемнайсегодишно... . Я стига съм говорил глупости, че ще ме бият

- нов брой с нов дизайн

Тема бе свежо ...нови [re: voyager]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 11:00



при каките е истината

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: бе свежо ...нови [re: Borg]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 11:05



абе и ти си прав :) ама мене си ме тегли към свежото ;))
Хехе, тука заприлича на клуб "Програмисти" - почнахме да говорим за секс

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ама много е лесно -нови [re: pro_O1]  
Автор spacer ()
Публикувано14.11.02 11:10



A sa wsichki sa naprawo wlubeni w tebe ;)




-



Тема Re: Stranna rabotaнови [re: theMANwho]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 12:10



za birite: to se chuwa ot dalech a i w aliens edwa li shte ima takawa pystra sbirshtina... da ne mislish che oshte ot wratata tochka 2 nqma da otpadne... tq ot sega e otpadnala spored men ;-)


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ;-)нови [re: voyager]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 12:17



племеницата ми е почти на толкоз ;-)))) помня, че на времето докато беше към 4 клас една от съученичките й много ме беше харесала... чай да сметна... всъщност кво да смятам - 10 години ни е разликата, начи съм бил на 20... респективно девойчето на 10... хехехехе

а пък тия свежите са си таралеж в гащите - ако си фен на идеята да ги учиш и моделираш както ти е удобно на теб - няма грешка. ама аз много бързо губя интерес ;-))


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ама много е лесно -нови [re: spacer]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 12:26



be twa sa podrobnosti - predotwratqwame tuka kriza - blagorodnata lyva w dejstwie


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ама много е лесно -нови [re: pro_O1]  
Автор spacer ()
Публикувано14.11.02 12:33



Heh dobre de :)))

Gledam te samo kak wlezna, owyrsha sichki temi (otdolu nagore) i samo chakah da stignesh dotuk i da pochnesh da sa oprawdawash ;))))


Dobre, poizhwyrlih se malko kato kazah "wsichki", ama az lichno mnogo si te tacha, beibi. :)


--



Тема ai 4estitoнови [re: vladisss]  
Авторtatkoto (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 13:37



Макар, че сайта на Симона трябваше да грабне наградата ама аиде...
не мога да разбера к'во толкоз се пънете тука, при положение, че от тази година по - некомпетентно жури и експерти не е имало никога.

На пръстите на едната си ръка мога да преброя хората, които чуват петлите от това жури (а аз нямам няколко пръста...)

Vvladissss - завиждам ти ама от онова завиждане - благородното.
Радвай се на наградата си

За всички останали - пичове - мислим по един и същ начин, говорим едни и същи неща само, че с различни думи. А най - тъпото е, че никой не чува...(от тия дето трябва да чуят)
Останете си със здраве





Тема няма за какво...нови [re: tatkoto]  
Автор vladisss ()
Публикувано14.11.02 14:11



няма за какво да ми завиждаш... от както ми бутнаха тая награда мноо народ се настрои неприязнено... сякаш аз съм им виновен... ако беше спечелил твоя сайт- щяха да плюят него... представям си кво щяха да кажат за шрифтовете и многобразието от цветове и рамките...




Тема Re: няма за какво...AZ TREBESHE DA ZEMA NAGRADATA.нови [re: vladisss]  
Автор BadmotherfuckeR (Whiplash)
Публикувано14.11.02 14:58



Obache teia organizatorite me reznaha....narushiha mi pravoto na uchastie..tui det sa vika...

ei tva e moia sait

znam che e nai dobria...obacheee...tva e polojenieto dadoha nagradite na drugi...na men mi otkazaha..iavno sa usetili kak she gi razmaja drugite sites ...

Koito go otvaria , da si usili tam zvuka...da useti nastroenieto na BDZ...


nadiavam sa pone tuka vii da ma utzenite..mamka mu i prase na ABC...



Тема eх, и ти не си прав...нови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 15:33



това е сайтът, който трябваше да спечели всички награди:



- нов брой с нов дизайн

Тема Re: няма за какво...AZ TREBESHE DA ZEMA NAGRADATA.нови [re: BadmotherfuckeR]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 15:41



Много свежо. Поздравления. Лично на мен много ми допада, едно такова изчистенко, прибраничко... каквото търсиш - намираш. Наистина добър дизайн

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: няма за какво...нови [re: vladisss]  
Автор spacer ()
Публикувано14.11.02 15:52



Saitcheto na Simonka weche sme go odumwali i obshtoto mnenie beshe mnogo dobro. Ima i takiwa koito ne se kefqt, no sa dosta po-malko. Mene lichno me radwa i dazhe po edno wreme sledqh dnewnika!

---

Vladkoooou, pile shareno, az sa ne razbrah shte doidesh li w sybota ili she se prawish na obiden, a? Ne che kategoriqta na LH ne mu pozwolqwa da stupa nqkoi, no silno se symnqwam, che shte si dade tolkowa zor. A i oswen towa kaza, che shte propusne mai tozi pyt, taka che ako towa te pritesnqwa - nqma strashno!


Otnosno saita ti:

1. Spored mene e depresirashto grozen!
(zabelezhi che kazwam "spored mene...", a ne "grozen e!". Nadqwam se shwashtash razlikata)

2. Znam, che twa kwo mislq az, ich ni ty ibe i taka bi trqbwalo da byde! Ti si mu designera ti si reshawash kwa shte ti e wiziqta! Oshte poweche, che e "lichen" sait. Obache ako shte go probutwash za online portfolio (shtoto opredeleno po-mqza na takowa), po-dobre gledai da ne si edinstweniqt koito mu se radwa i si cyka po nego! Ti obache si imash "Otlichen 6", precenka na super kompetentnoto zhuri i ottuk natatyka, kakwoto i da si prikazwame ti edno shte si znaesh.

3. bydi siguren, che nikoga nqmashe da trygna da ti komentiram saita (no i nikoga nqmashe da q razgledam cqlata taq grozotiq), ako ne beshe doshyl tuka uzh da ni poiskash mnenieto.

4. Pak ti podchertawam, che az ne sym nikyw, che da dawam opredeleniq "hubawo" - "grozno". Samo kazwam kak az wizhdam neshtata, koeto samo po sebe si nishtno ne znachi. No dori da ostawaim nastrana wynsniq wid, saita pak ne e chudio na chudesata. Horata ti izrediha: no titles, no alts, razni butoni deto ne mqzat na butoni i d.r. Nai-spolochliwoto w nawigaciata sa linkowete <- 0 -> kogato gledash kartinkite full size, no dori tam ne e mnogo qsno, che tochkata w sredata ti e up. Nqma rollovers, nema nikoi.... Cheren tekst na tymno lilaw fon e... hmmm... strano hrumwane.

5. dobre che ne sym w zhurito, shtoto ako trqbwashe da izbiram mezhzdu dwamata, Simonka te otnasq kato swinq mazen westnik...


6. mebelite sa gotini!


7. ako ne si syglasen s mene, shte ti dam shans da sporish s mene w sybota. Interesno shte mi e... az sym krotyk chowek po princip ;)

--

oh i drugi raboti imah da ti kazwam, ama w sybota, che mi pisna da tropam po taq klawiatura!

--



Тема Re: ai 4estitoнови [re: tatkoto]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 16:49



waj waj waj... imam az edno specialno otnoshenie kym sajtowete na dechica i domashni liubimci ama are da ne go powtarqm ot edin drug klub...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ai 4estitoнови [re: pro_O1]  
Авторan (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 17:43



shto be - kvo ne im haresvash?
az mnoo se kefia na takiva maniiki
evala na tatkoto:)



Тема Re: Stranna rabotaнови [re: pro_O1]  
Автор theMANwho (Prelitasht)
Публикувано14.11.02 22:05



10x! Da te pitam, ti kato staro kyche spored teb ima li smisul da se habq dryg put da pisha takiva neshta kakto po-gore, ili...?! To vuprosa e i kum drygite de... Makar che taka kato gledam nqmam mnogo golqm rezyltat: za 24 chasa pak 20-30 posting-a, ama toq put pone neshto za macki zagovorihte... A inche za birata qsno: po mirizmata shte gi poznaete . Ne be verno, vupros kum tia deto sa se subirali i dryg put, osobenno kato ne se poznavate, k`vo pravite poveche piete ili poveche za web [.....] govorite?

Why does it always rain on me?


Тема flames IIнови [re: vladisss]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано14.11.02 23:33



Аз не съм Web- дизайнер, a 3D график...

bryah... verno. tui poslednoto... "3D график" shto shte reche konkretno? malko visokoparno mi se struva za komandir na otdelenie....
eeeh, zabravihte zvuchnata bulgarska dumichka proektant vie ;-(... muka,muka ta chak mi se plache

ps.. ne si mislim che otpechatuk i 3d imat neshto obshto nali?



Тема flames IVнови [re: Stipe]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано14.11.02 23:43



1 - mdaaa
2 - i kooooooooooooooo? ima li nuzhda da si obyasnyavame za ko sluzhi ili si gord, che si ponauchil neshto naposleduk?
3 - mdaaaaaa
4 - leko si se poizhvurlil, no pak sum suglasen
5 - i koooo? chini mi se, che ne e nuzhno da si obyasnyavame shto e to %20

best wishes



Тема flames Vнови [re: Stipe]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано14.11.02 23:49



brao be... beshe li nuzhno bash na mars.com a?
kakto i da e, mersi za linka

oops, pak sum zabravil e-to... sorry

Редактирано от joshua на 14.11.02 23:54.



Тема flames VIнови [re: vladisss]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано15.11.02 00:02



miiii, ubii mu ama NE - pone za celta
to veroyatno ot dizainerskite monitori... ma te kat dizainerskite resheniya vervam
e, veroyatno se gubyat niva... ma ti si po pshopa

tif-che li? mozhe, stiga da ne e floating point tif-che... makar i da si mislya che ima po-dobri resheniya ;-(



Тема flames - neznamsikoinomerнови [re: Stipe]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано15.11.02 00:07



mnoo zlaten trafic be stipe? sho ne smenish provaidera iliiii... temata na siteto



Тема Re: flames IIнови [re: joshua]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано15.11.02 00:48



Много късно се включваш, аз вече загубих интерес към темата. Ама нали накрая все трябва да има някой, който да даде обощения.
Така и не разбрах какъв ти е проблема, ама карай.



Тема малко трудничко...нови [re: joshua]  
Автор vladisss ()
Публикувано15.11.02 10:17



... ти се разбира какво точно имаш предвид, но предполагам, че е целенасочено... българската думичка "проектант" я знам, ама в момента в България проектанти има малко (ако са останали въобще) и аз не съм един от тях... аз само им завиждам... а за 3D- това са визуализациите, които правя за мебелните фирми, за да си видят клиентите мебелите, преди да са произведени и да ги поръчат...






Тема Re: Stranna rabotaнови [re: theMANwho]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.11.02 10:23



ne pomnq... hahah


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ai 4estitoнови [re: an]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.11.02 10:27



сигурно има много общо с това, че съм антисоциален тип и не обичам деца много-много...


| и майка ти не е права...
|



Тема Ako прочетеш...нови [re: voyager]  
Автор vladisss ()
Публикувано15.11.02 13:33



... още веднъж постинга ми ще забележиш, че и аз не съм искал мнение за сайта си... :)




Тема Iako mele:)нови [re: vladisss]  
Авторlamer (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 18:40



bravo na vas..



Тема Жалко..нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:20



... толкова добре беше написано... хм... влизах си от време на време само за да го прочета...




Тема не съм...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:27



не съм предоставял сайта за коментар от 5 месеца насам... тогава внимателно четях всички забележки... този път простно си постнах моя коментар, без да искам коментари на сайта....

Не се коркай... опитах с добро преди десетина дни, ама реших, че по-добре е да се забавлявам:)

До довечера!




Тема Е, аз не мисля...нови [re: pro_O1]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:35



... да съм толкова постоянен... по добре да се понабием малко с момчетата и да си ходя ...




Тема Ми най-добре...нови [re: ico]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:40



... прочети още веднъж темата:) И наздраве!






Тема Всичко...нови [re: Stipe]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:44



... е ОК... само дето така се заредиха нещата, че ако искам да попитам някой тук как да си оправя разните грижи по сайта ще тря да си измислям нов ник ...




Тема Мерси фен, ама...нови [re: fen]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:46



... нямам нужда от защита :) - аз съм невинен...




Тема Re: е да, но....нови [re: Stipe]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 10:51



Хубаво или нищо - така се говори за умрелите.

Аз чак сега схванах хумора на Фен-а... Басиизвратенотокопеле!




Тема МИ да влезем...нови [re: voyager]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 11:03



... в Попържа... и да си кажем, квото имаме да си казваме...




Тема Миличкото...нови [re: Borg]  
Автор vladisss ()
Публикувано16.11.02 11:09



..мноо се ядосваш... никак не е полезно...
Както са казали старите хора : "Голямо лайно изяш - голяма дума не казвай!"
Ама кат те чета- само големи думи... ма бъди малко по скромно дете...




Тема Re: Миличкото...нови [re: vladisss]  
Авторpro_O1 (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 15:57



stiga be bratched ebi mu majkata na wseki posting merudiq. w momenta edinstweno se namirash na prikazka da si cheshesh ezika i da ne ostanesh kapo. predpolaga se che pone 50% ot horata tuka znaqt kakwo goworqt shtoto se zanimawat wseki den s towa ot koeto ti sam kazwash ce ne otbirash. sa moe si obiden, moe wsichko ama stiga pisa bezsmisleni postowe che se izlagash weche. fani si chukowete - ela dowechera i da obsydim toq shit weche. predpolagam nikoj nqma zor da te byhti. no towa e moe lichno mnenie. kato ostawim na strana towa che dwamata s teb moe si pogoworim za gamedev da rechem.



Тема бравонови [re: vladisss]  
Авторoбиkнoвeн ycep (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 00:31



Ей Влади, хич не ги слушай тея хвалипръцковци по-горе. Всичко е от злоба щото не са наградили някой от тях 'ВЕЛИКИТЕ'. Мен сайта ти ме кефи. А на който му се зарежда бавно, да си пусне по-бърз интернет а не да си стиска ГОЛЕМИТЕ пари изкарани от ГОЛЕМИЯ дезигн. При мен се отваря мигновено.
И честито за наградата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.