Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: да запитам аз ...нови [re: vladisss]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 17:24



'който използват вулгаризми от рода на "естетично" '

ако разбрах пък какво имаш предвид... освен това дизайнът също е наполовина наука, не само творчество.

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:30



Преподавал съм "Теория на композицията"... там такива неща не пише...

Би ли пояснил смисъла на това изречение, защото или съм мноу тъп и немога да го сфана, или изобщо няма смисъл, и второ: Правиш ли разлика между "Теория на композицията" и "Цветознание", а господин доцент

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: да запитам аз ...нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 17:41



Който видял , видял.




Stipe

Редактирано от Stipe на 13.11.02 18:18.



Тема Re: е да, но....нови [re: Stipe]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:43



за vladis сайта - ...или хубаво или нищо... за конкурса също....,

за коментарите обаче... е как не можа един от гурутата - в тоя клуб или в съседните да каже... еди кой си сайт си заслужава наградата - убав е... (и този сайт, да не е правен от него, братовчеда или.... други свързани лица) един бе, един не каза... само мерене на пишки. твойта малка, другата много дебела и къса... и т.н. сичките коментатори- _главни роли_

да не говорим, някой да вземе да предложи какво да се направи следващите години, да не стават такива изцепки като с наградата на влади дето преподавал! ми да му дадат награда за даскал, а не за веб-дизайнер.



Тема Re: Точно щото...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор kod (аман от титли)
Публикувано13.11.02 17:48



чудя се пич...
тука хмм.. 5-6 - занимаващи се ПРОФЕСИОНАЛНО с тва нещо ти казват че нещо не е наред - ти излизаш с номера, че тебе си те кефи
----------------------------------------------------------------
Баси, тва беше тъпо - ами нали затова е личен сайт - за да харесва на автора, а не на редица итъкнати дизайнери.
Не взимам страна ама какво сте го заяли човека - бира на никой не се отказва, а вие наистина го изгонихте от предстоящата сбирка - не е добре така.



Тема Re: е да, но....нови [re: fen]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 17:51



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=8&Board=compgraf&Number=1938482478&page=1&view=collapsed&sb=5
_________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: Borg]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 17:52



не съм доцент

Ако не си забравил това е изглед от твоя сайт:



Та в светлината на Under Construction-ната ти синя драйфня ли ми задаваш този въпрос? Хаааа! Не моето момче! не правя разлика между Цветознание и Теория на композицията........




Тема Re: е да, но....нови [re: fen]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано13.11.02 17:54



мислиш ли, че на някой му дреме за тоя конкурс след разочарованието от 3 или 4 ли колко там години насам са... мен ми беше достатъчно, че бях миналата година в залата... познай дали съм събмитнал нещо тая година... освен съмнителен начин да си докараш трафик на сайтчето, от тоя конкурс друга полза няма... и от къв зор ще правя сайтове на български като не работя с българи и изобщо, ама изобщо не ме ебе за развитието на айти сектора в тая държава? на всички е ясно, че 'конкурса' е просто фарс. ако някой още го взема на сериозно, това е негов проблем. и бъди сигурен, че хората които са на това мнение не просто искат да насерат абц щото не са взели награда, а искрено недоумяват какъв трябва да си, да дадеш награда на дефектен сайт.

достатъчно ми беше това, което леос (ти сигурно не го знаеш) ми разказа преди 2 месеца за журирането миналата година. нищо учудващо и неочаквано всъщност. за кво да ставам част от някаква пародия, която ще донесе клиенти и връзки на господата организатори, въпреки ЯВНАТА им НЕКАДЪРНОСТ и абсолютна ЗАКРЕПОСТЕНОСТ.

аре стига толкоз...


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: Точно щото...нови [re: kod]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 17:58



абе пич...
ади точно на тебе да не обеснявам кво е личен сайт и за кво се той яде...
айде да не обеснявам и за кво се праи конкурс и как се оценява там

личния сайт престава да бъде личен когато се прадоставя за коментар

и още повече АВТОРА иска коментара да не е базиран на ЛИЧНИ предпочитания...

м?
и ко праим?
аз не моем да казвам нищо професинално - щото на него си му аресвал... ама па не моа и лично да казвам - щото той не искал...
ми да си го гледа локално дееба...



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: vladisss]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:02



Започваш точно като малоумника a2t да гледаш сайтовете на хората и да се чудиш за какво да се заядеш. Да плюеш срещу сайт, който е under construction, означава че си изначален дебил. Освен това, за разлика от тебе, Борг не ти е искал мнението за сайта си, така че може да си го запазиш. Не мога да разбера защо малоумниците мислят, че като човек си е сложил сайт в профила или като сигнатура, го е направил за да им иска миризливото мнение? Сайтовете са там 1.за да се популяризират сред хората, които биха проявили интерес към съдържанието
2.за да научиш нещо повече за човека, с когото общуваш в нета.
А не да правиш скрийншотове и да плюеш по хора, които са много по-напред с материала от тебе.

- нов брой с нов дизайн


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.