Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Наздраве!нови [re: AC]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 18:42



Ма тея тука мноо опаки...
няма да мога да ти кажа "Наздраве" наживо, щото поне 3-ма са се наточили да ме бият ако дойда на клубна сбирка




Тема Ц,нови [re: Aвaтapчe]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 18:46



казах ви аз, изгонихме го . Явно за днес няма да има повече шоу, отивам да пия бира

- нов брой с нов дизайн

Тема поне сто пъти...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 18:52



се опитах да разясня, че не се мисля за велик... просто ми е писнало от секви критикари дето си умират да кажат нещо... поне една обективна критика да бях прочел от теб (изключая технологичните проблеми, за които съм сагласен)... пък то к'во - "професионалистите решиха, че цвета на сайта ти е лайнян, и понеже тука 20 човека ти казват, че е лайнян, значи е лайнян" - мерси
А за мойте панталони- не се притеснявай




Тема Re: ами,нови [re: voyager]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 18:53



a2tp-to kat razuchi onia mi ti FreeHand® she se vurne i she natrie mutrite na sichiki :)))))
___________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ами,нови [re: ico]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 18:55



Mdaaa... tochno kakto naprawi bete wi Vladi. Naprao ni zakopa s taq nagradka deto q e grabnal! :)



Тема Re: ами,нови [re: spacer]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 19:05



Az chestno da ti kaja cialata ideia na toia tread ne moga da ia razbera :))))))))) ma hich !!!! :)))) Probvah da pitam ama to mai moite postove ne gi chetat :))))
__________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Stranna rabotaнови [re: vladisss]  
Автор theMANwho (Prelitasht)
Публикувано14.11.02 00:02



Ami vijte, pri vse che riadko pisha tyk imam nqkakvo mnenie za horata tyk(da se chete:"az sum nagal pasiven user":-). Znachi hora ymni, kadurni, ne komentiram koi s kakvo obrazovanie i koi ot kude e.Prosto zashtoto tyk kriteriite sa drygi. No kato cqlo tova e klub na misleshti i razymni hora. Prosto vi se chydq kak mojahte da izpishete tolkova mnogo za glyposti. Sledobed vlizah i go chetoh tova tyka, sega(23.30) vlizam - 36 NOVI postinga!!! Emi zasramete se:
Chovekut iska mnenie, nqkoi e dal takova, nashiqt se obidil shtoto drygiqt bil gryb tam sus neznam si kakvi "otpaduchni" fonove i t.n., obqsnqva my se na nashiqt cha purviqt bil v cikul i zatova kazl tez dymi, ama nashiqt go glojdi, shtoto neobektivna e kritikata, emi tehnolog chovek, raboti s tochni parametri. I na mene taka da mi kajat i na mene sha mi stane kofti... Na nashiqt my obqsnqvat, che vse pak fonat i t.n. sa ...[i t.n.], ama nashiqt si ima lichno mnenie. Ot tam natatuka vuprosat e prikluchen!!!Iska mnenie - poluchava, ot tam ima 2 varianta, dovolen ili NEdovolen. Nashiqt e NEdovolen. I!??!?! Tupoto e che prez vsichkoto t`va vreme koeto zagybihte za da se durjite kato gospojici (ne vsichki), mojehte da naychite neshto novo, ili da napravite neshto novo, ili de da znam, neshto GRADIVNO! Choveka vzel nagrada, my hybavo, chestito, da e jiv i zdrav. Ama jyrito e kofti.Emi kofti e.... I?!?!?!K`vo ot t`va. Vsichki go znaem. Ama po-nagore chetoh mnenie (mai na fen) nie da predlojime site-ove. Haide da napravime edin konkyrs, shtoto vsichkite mnogo ni biva v kritikata. Ako sme verno tolkova dobri, to shte si prolichi. I imate kusmet che ne sum az moderator, che taq tema otdavna shteshe da potuva v zabvenie pod tejkata sqnka na katinarche.
Nadqvam se me razbirate pravilno, ne sum iskal da obidq nikoi.

p.s.: Otnosno birata kak shte se poznaeme?Shtoto az dosega ne sum si pravil takiva experimenti s nepoznati... t`va mai e za dryga tema...

Why does it always rain on me?


Тема hahahahaнови [re: vladisss]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано14.11.02 02:21



i s men e taka
ne boi se

to ot nogo maistorluk pushak se diga
ta zatui bitov alkoholizum, ole!

P.S. be tova to designerite, da ne govorim graficite, da znaish kvi sa biachi... mani mani :PPP

Livin' La Vida Sofa


Тема Re: Точно щото...нови [re: spacer]  
Автор kod (аман от титли)
Публикувано14.11.02 08:24



Ееееми... тя ситуацията се промени, откакто писах, че някой му е отказал бира... Той чичката изпростя и сега наистина ако дойде няма да има време за бира... Я кеч ще се заформи, я някоя сексуална игра :).



Тема ама много е лесно -нови [re: Aвaтapчe]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 09:36



събота наближава... мое да опитате там ;-)

владисссссссссссс - батко ти ловехате каза, че няма да идва така че спокойно можеш да се появиш без опасението, че мъжлето ще ти откине врата хехехе. ти не се притеснявай - преди 2 години и мен никой не ме обичаше, но с постоянство и дръзновение всичко става шест.


| и майка ти не е права...
|




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.