Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ми: прав си катиленови [re: vladisss]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 09:37



Абе дебил, някой да те е питал за мнението ти, още повече че слабо ме интересува мнението на такива всезнайковци инж. дизайнери. После за какво искаш критика за бозата си, като не приемаш никаква забележка от нас, простосмъртните? И като си толкова про в 3D-то, що си го пльоснал тоя бевел в шопа, а не си си ренднал малоумните измислици, които дори не са композирани добре, господин преподавател по "Теория на композицията". За цветовото ти решения няма да приказвам - хората ти го казаха на какво мяза. И много добре ми е ясно че не правиш разлика между двете дисциплини (защото са точно това - дисциплини, които се преподават на студентите, които някога може и да станат дизайнери, ако очакват в училище да ги научат как се става десигнер). За това: млъквай и стига си писал глупости. Играй си там с 3D-тата и шопа и не се прави на такъв, какъто явно не си (хиляди хора ти го казаха, та дори и ти сам си го призна).

P.S.
Едно време учителя ми по литература каза една много хубава мисъл: "Който не умее да пише, става критик", та и ти така, драги ми смехурко, зимата се мина, топло слънце грейна ... и всички знаем как продължава приказката за Весел Патиланчо, нали сладък ;)))

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: voyager]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 09:49



аз така малко в страни от темата, ама защо на сайта ти > на екипа, девойката най-долу е с 2 рождени дати? ;-)))))))


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ми: прав си: фа: сол:#нови [re: pro_O1]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 10:10



ееей, всеки гледа девойката бееее... девойката е заета, не се точи .
Иначе мерси, не съм го видял - цялата работа се прави толкова набързо, че пак добре, че грешките са малко ;))

- нов брой с нов дизайн

Тема ;-)нови [re: voyager]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 10:45



са пък се точа ;-))) аз съм ангажиран човек ;-)


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ;-)нови [re: pro_O1]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 10:51



абе друго си е свежо, седемнайсегодишно... . Я стига съм говорил глупости, че ще ме бият

- нов брой с нов дизайн

Тема бе свежо ...нови [re: voyager]  
Автор Borg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 11:00



при каките е истината

"Търсейки по-доброто, често губим доброто" (Шекспир)


Тема Re: бе свежо ...нови [re: Borg]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано14.11.02 11:05



абе и ти си прав :) ама мене си ме тегли към свежото ;))
Хехе, тука заприлича на клуб "Програмисти" - почнахме да говорим за секс

- нов брой с нов дизайн

Тема Re: ама много е лесно -нови [re: pro_O1]  
Автор spacer ()
Публикувано14.11.02 11:10



A sa wsichki sa naprawo wlubeni w tebe ;)




-



Тема Re: Stranna rabotaнови [re: theMANwho]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 12:10



za birite: to se chuwa ot dalech a i w aliens edwa li shte ima takawa pystra sbirshtina... da ne mislish che oshte ot wratata tochka 2 nqma da otpadne... tq ot sega e otpadnala spored men ;-)


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ;-)нови [re: voyager]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано14.11.02 12:17



племеницата ми е почти на толкоз ;-)))) помня, че на времето докато беше към 4 клас една от съученичките й много ме беше харесала... чай да сметна... всъщност кво да смятам - 10 години ни е разликата, начи съм бил на 20... респективно девойчето на 10... хехехехе

а пък тия свежите са си таралеж в гащите - ако си фен на идеята да ги учиш и моделираш както ти е удобно на теб - няма грешка. ама аз много бързо губя интерес ;-))


| и майка ти не е права...
|




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.