Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Stranna rabotaнови [re: pro_O1]  
Автор theMANwho (Prelitasht)
Публикувано14.11.02 22:05



10x! Da te pitam, ti kato staro kyche spored teb ima li smisul da se habq dryg put da pisha takiva neshta kakto po-gore, ili...?! To vuprosa e i kum drygite de... Makar che taka kato gledam nqmam mnogo golqm rezyltat: za 24 chasa pak 20-30 posting-a, ama toq put pone neshto za macki zagovorihte... A inche za birata qsno: po mirizmata shte gi poznaete . Ne be verno, vupros kum tia deto sa se subirali i dryg put, osobenno kato ne se poznavate, k`vo pravite poveche piete ili poveche za web [.....] govorite?

Why does it always rain on me?


Тема flames IIнови [re: vladisss]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано14.11.02 23:33



Аз не съм Web- дизайнер, a 3D график...

bryah... verno. tui poslednoto... "3D график" shto shte reche konkretno? malko visokoparno mi se struva za komandir na otdelenie....
eeeh, zabravihte zvuchnata bulgarska dumichka proektant vie ;-(... muka,muka ta chak mi se plache

ps.. ne si mislim che otpechatuk i 3d imat neshto obshto nali?



Тема flames IVнови [re: Stipe]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано14.11.02 23:43



1 - mdaaa
2 - i kooooooooooooooo? ima li nuzhda da si obyasnyavame za ko sluzhi ili si gord, che si ponauchil neshto naposleduk?
3 - mdaaaaaa
4 - leko si se poizhvurlil, no pak sum suglasen
5 - i koooo? chini mi se, che ne e nuzhno da si obyasnyavame shto e to %20

best wishes



Тема flames Vнови [re: Stipe]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано14.11.02 23:49



brao be... beshe li nuzhno bash na mars.com a?
kakto i da e, mersi za linka

oops, pak sum zabravil e-to... sorry

Редактирано от joshua на 14.11.02 23:54.



Тема flames VIнови [re: vladisss]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано15.11.02 00:02



miiii, ubii mu ama NE - pone za celta
to veroyatno ot dizainerskite monitori... ma te kat dizainerskite resheniya vervam
e, veroyatno se gubyat niva... ma ti si po pshopa

tif-che li? mozhe, stiga da ne e floating point tif-che... makar i da si mislya che ima po-dobri resheniya ;-(



Тема flames - neznamsikoinomerнови [re: Stipe]  
Автор joshua (мързелив)
Публикувано15.11.02 00:07



mnoo zlaten trafic be stipe? sho ne smenish provaidera iliiii... temata na siteto



Тема Re: flames IIнови [re: joshua]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано15.11.02 00:48



Много късно се включваш, аз вече загубих интерес към темата. Ама нали накрая все трябва да има някой, който да даде обощения.
Така и не разбрах какъв ти е проблема, ама карай.



Тема малко трудничко...нови [re: joshua]  
Автор vladisss ()
Публикувано15.11.02 10:17



... ти се разбира какво точно имаш предвид, но предполагам, че е целенасочено... българската думичка "проектант" я знам, ама в момента в България проектанти има малко (ако са останали въобще) и аз не съм един от тях... аз само им завиждам... а за 3D- това са визуализациите, които правя за мебелните фирми, за да си видят клиентите мебелите, преди да са произведени и да ги поръчат...






Тема Re: Stranna rabotaнови [re: theMANwho]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.11.02 10:23



ne pomnq... hahah


| и майка ти не е права...
|



Тема Re: ai 4estitoнови [re: an]  
Автор pro_O1 (специален)
Публикувано15.11.02 10:27



сигурно има много общо с това, че съм антисоциален тип и не обичам деца много-много...


| и майка ти не е права...
|




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.