Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:10 25.04.24 
Компютри и Интернет
   >> WEB Дизайн и HTML
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 16:22



ма тва няма да промени факта, че цвета на фона е насран и мноо дебелите рамки са гадни нали така?



Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор css (zamislen)
Публикувано13.11.02 16:25



Ne mislish li che cveta e chast ot designa? Sorry az ne sam prepodaval teoria na kompoziciata

vsichko e otnositelno


Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор ico (z.u.)
Публикувано13.11.02 16:29



ramki ... cviat ... :))) vupros na vkus :)))) shto vubshte pusna temata ?!?! :)))) Nali si go haresvash tva e vajnoto :)))
__________________________________________________________________
E.T. phone... home...



Тема Re: ми прав си..нови [re: vladisss]  
Автор StipeМодератор (Bandwagon)
Публикувано13.11.02 16:34



Aми аз вече ти казах, ама на теб май или не ти се чете, или ще приема на сериозно думите ти , че си "кон с капаци".
Нека да се опитам да обобщя - прекалено "тежък" и лоша навигация. Да предположим, че стиловете не ти говорят нищо и няма да ти обяснявам и за тях защо е нужна употребата им.
Теория на композицията, ех колко гръмко звучи. Да ама мой човек, сайта ти се прави за да се browsva в него, а не да се гледа като картина в изложбена зала. Нали все пак е нещо като online portfolio. Понякога наистина се използват картинки, които да заменят текстовете за навигация, но те са интуитивни и човек се ориентира по тях, а при теб не са, така че е задължително да помогнеш на user-a да стигне до това , което иска да види (освен ако вече не се е отказал да чака 3 thumb-a да се зареждат 10 мин).
Често се пренебрегват тези "технически" подробности, но си задай въпроса - " к'во като имаш хубай дизайн, като никой няма да го дочака да го види? "
За теб това е простено да го пропуснеш, нали не си дизайнер, но за едно жури е груба грешка.Ето защо се усъмних в компетенстостта им, и аз не съм еденичен случай в преценката си, уверявам те.



Тема e da de...amaнови [re: vladisss]  
Автор spacer ()
Публикувано13.11.02 16:44



Ne se zhalwash na kogoto trqbwa. Shtoto az nishto ne moga da naprawq po wyprosa.

Samo shte ti kazha, che, ako prawilno si spomnqm za kakwo goworish, nikoi ne ti e kazal: Nqma da idwash!!! Az dokolkoto shwanah twa neshto e otworeno za wsichki. Ti da ne mislish, che mene nqkoi me e pokanil lichno?! Ako az si bqh naprawil truda da postna "Awe, a az moga li da doida?" bydi siguren, che polowinata forum shteshe da kazhe "NE!" ;)


A za problema sys "wzemaneto", siguren sum, che ne se wzemash na seriozno i az taka ne moga da te wzema na seriozno. Nie mozhem da si se chudime shto horata koito ne se zanimawat s web prodylzhawat uporito da se zanimwat s towa, no nikoi ot nas ne mozhe da wi poprechi taka che... na mene lichno ne mi prechish!


--



Тема Re: ми прав си..нови [re: Stipe]  
Автор voyager (дюлгерин)
Публикувано13.11.02 16:44



Бе той проблемът не е, че ти не си единичен случай. По-сериозният проблем е, че неговият сайт не е единичен случай сред наградените

- нов брой с нов дизайн

Тема Точно щото...нови [re: css]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 16:55



... цвета е част от дизайна на моята насрана страница безкрайно много и отива този насран цвят... и аз се отдръпнах от преподавателското поприще :) Не вярвам на теориите... ама и на неоправдани нападки не вярвам... знам само едно - кое на мен ми харесва и кое не ... и ми е достатъчно :)




Тема Re: Точно щото...нови [re: vladisss]  
Авторcss (Нерегистриран)
Публикувано13.11.02 17:00



Az sam pass ottuk natatak, ot prestoja si v cluba znam che kato si kajete s njakoj 3 prikazki i ne mojete da se razberete za kakvo ide rech, po dobre edinia da passuva.



Тема Re: Точно щото...нови [re: vladisss]  
Автор Aвaтapчe (pow(d)ered user)
Публикувано13.11.02 17:01



Не вярвам на теориите... ама и на неоправдани нападки не вярвам... знам само едно - кое на мен ми харесва и кое не ... и ми е достатъчно :)

чудя се пич...
тука хмм.. 5-6 - занимаващи се ПРОФЕСИОНАЛНО с тва нещо ти казват че нещо не е наред - ти излизаш с номера, че тебе си те кефи

ама няма лошо да те кефи - ама щом ти си един срещу 6... нещо не те ли съмнява в преценката ти за хубаво и грозно?



Тема да запитам аз ...нови [re: Aвaтapчe]  
Автор vladisss ()
Публикувано13.11.02 17:22



Ти вярваш ли в мнозинството?
...аз не...
интерсно ми е кой какво мисли, но ако започна да вярвам на всеки няма да я дотикам до никъде... вслушвам се в технологичните съвети, щото са обективни ... и ще оптимизирам (технологично) сайта, като ми остане време...
... ама за това кое е "красиво" и кое не... още повече от хора, който използват вулгаризми от рода на "естетично" ...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.