Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 27.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано15.02.17 18:19



Ами то си учен вземи прочети малко научна информаци за вредите от месото и ползите от растителните храни, и почни да се интересуваш от това какво има в храната, щото е важно.

Това ако си учен наистина - щото учени всякакви. Преди малко една завършила лекарка с многогодишен опит като такава ми обясняваше как сланината била полезна, щото в нея имало ненаситени мазнини, които предпазват от склероза. (Но това само до 30 грама на ден, щото иначе ставало вредно

)
Моля анализирай внимателно предходното изречение и ми кажи съгласен ли си с нея - да видим колко точно си учен

Мен ме интересува може ли само с растителна храна да си набавиш всичко необходимо - и ако може, съм твърдо за. Ти не си ми дал нито един аргумент против, освен че тревата била по-неекологична за гледане от кравата, и който си мислел че като се храни добре ще живее по-дълго бил малоумен Е добре, каква е ползата глупостите, които пишеш, и "научаната дейност", с която се занимаваш?



Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано15.02.17 20:59



Точно научна информация чета. Не това което ТИ, типичен игнорамус, си въобразяваш че е научна информация.

Не знам дали сланината е полезна, но в малки количества ОПРЕДЕЛЕНО не е вредна.

Самият въпрос дали с растителна храна можеш да си набавиш всичко необходимо показва отчайващата ти необразованост. НИКОЙ не знае кое е това "всичко необходимо". Учените имат някакви идеи кои са основните необходими неща, но постоянно се правят нови открития, които показват че предишните предположения са неточни или съвсем грешни. Затова най-добрия начин за набавяне на "всичко необходимо" е да ядеш разнообразна храна, включително и месо.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано16.02.17 00:43



И каква точно научна литература четеш?

Учените имат някакви идеи кои са основните необходими неща, но постоянно се правят нови открития, които показват че предишните предположения са неточни или съвсем грешни.

Така е.

Затова най-добрия начин за набавяне на "всичко необходимо" е да ядеш разнообразна храна, включително и месо.

Двете ти твърдения си противоречат. Може да се окаже, че най-добрият начин е без да ядеш месо. Как ще докажеш че не е така?



Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано16.02.17 02:47



Чета научни публикации. Такива, които ти вероятно нямаш нито интелектуалния, нито финансов потенциал да четеш.

Двете твърдения не си противоречат, ти си мислиш така защото, както казах вече, си игнорамус.

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: Mod vege]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано16.02.17 12:50



ти верно ли си паднал чак дотам, че да рекламираш зелен чай за превенция на простатата? При това абсолютно псевдонаучна и комерсиална информация? Яко си ретарднал.





Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Mod vegeМодератор (старо куче)
Публикувано16.02.17 17:24



Римлянино, и ти ли си развяваш психологическтие проекции публично ? Малко хигиена нямаш ли ...

Ай ай.

Къде има реклама ? Къде има комерсиално инфо, пък камо ли псевдонаучно, след като клипчето е пълно с научни изследвания, коментирани от лекар, при което няма една единствена реклама..



Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: Mod vege]  
Автор Chromosom ()
Публикувано16.02.17 17:41



Мод, от тия спамъри вече не ми се пише тук. Много са кухи и досадни. Аз дойдох да питам дали има вегани, не какво мисли някой псевдо-учен за веганството.



Тема мома ако не ще да я щипат, да се не фаща на хоротонови [re: Chromosom]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.02.17 18:37







Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: Chromosom]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано16.02.17 19:09



Модератора дори не е и псевдоучен. Кой да ти отговори? :)

The last good thing written in C was Franz Schubert's Symphony No. 9.


Тема Re: Да предотвратим рака на простатата със зелен чайнови [re: |]  
Автор Chromosom ()
Публикувано17.02.17 00:56



Еми ти си ми досаден вече. Не'аш кво да ка'еш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.