Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Разглеждам татуировкинови [re: Rue_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано09.04.10 20:08



Хе-хе! Пък аз реших, че имаме нова клубарка.





Тема Re: Разглеждам татуировкинови [re: *Paл*]  
Автор Rue_ (Mockingjay)
Публикувано09.04.10 21:07



Сериозно?! Ей, що си признах, беее...

знам си, че не ме бива за заговори и конспирации. Признах си, щото реших, че така и така ще ме познаете по сигнатурата. А то... можех да си се крия с новото име и да се подсмихвам доволно.



Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.04.10 03:43



Мечтая си за момента, когато ще да започнеш да изписваш заглавията на книгите, които споменаваш само като: " ...конкретно тези са от книга...", " ...излизат 2 от преводите ми..." и пр. към днешна дата. Аз съм един любопитен човек.

Признах си!



Тема Похвалка!нови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.04.10 03:54



За първи път от много години чета книга, на която след приблизително първата третина не прочитам края, както съм правила редовно до сега.

Така ме замаЯ този Крис Кузнески, че изневерих щастливо на лошите си навици. Не мога да реша дали ми е приятно да го чета или да му се радвам колко ми е симпатичен.




Тема Тц!нови [re: Rue_]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.04.10 03:56



Не те познавам!





Тема Re: Тц! [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано10.04.10 14:35



Сериозно?!
Я виж ти... а аз да не знам, че така умея да се прикривам.





Тема Re: Тема за всичконови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано10.04.10 14:36



Време е да ти се сбъднат мечтите...


Знаеш ли как ме сърбят ръцете да ги изпиша точно тези две заглавия? Признавам, че досега мълчах за едното, защото бях подписала декларация за поверителност - да не издавам заглавие, време на излизане, какво става в книгата, и т.н. Но понеже /със знанието на самото издателство/ вече се раздрънкаха някои други хора, ще взема да си призная. Та - едната книга се казва "Възпламеняване"/продължението на "Игрите на глада"/ от Сюзан Колинс, от миналата година чакам да благоволят да я издадат /излезе в Щатите преди седем месеца/, и ако си спазят датите, ще направя купон по случай случката. Пак оттам са и "конкретните" неща.
Другото, дето чакам да излезе, е седмият "Монк" - българското заглавие е "Г-н Монк и подземният Париж" - нищо общо с оригиналното английско заглавие.



Тема Re: Похвалка!нови [re: Dolce De Leche]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано10.04.10 14:44



Какво четеш от него? Аз разгледах всички книги, които се споманават в линка, и ми звучат наистина интересно. Бих прочела нещо от този автор, всъщност май всичко бих прочела, стига да го намеря.



Тема Re: Тц!нови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.04.10 20:38



Гооолямата синя "точка" ми се стори позната, но само на пръв поглед.





Тема Йеее!нови [re: denny]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано10.04.10 20:45



Колко е хубаво да се сбъдват мечти!


Не знаех, че съществува подобна поверителност с подписване на декларация. Много интересно! До кога точно е в сила "обета ти за мълчание" - докато книгата излезе официално на пазара ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.