Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.04.10 16:28



Хм, аз съм решила тази или другата година задължително да опитам да стрелям с рефлексен лък. Предполагам, някъде наблизо ще сложат табела на старобългарски, "пай'те се всичкиии!!!"



Тема Re: Тема за всичконови [re: Roxy]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано28.04.10 16:55



Какъв е този рефлексен лък? Не съм чувала за такива / не съм много наясно с този тип оръжия, повече разбирам от огнестрелни

/. Но определено, ако реша да се уча да стрелям, една такава табела ще трябва да сложат и при нас във Враца.
Едно време брат ми, лека му пръст, непрекъснато си правеше лъкове и стрели... голям пропуск, че не го накарах да ме научи да стрелям. Ама сигурно нямаше да стане... почти не виждам с едното око и ми е неточен прицелът.



Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано28.04.10 18:53



Абе какво ще си усложнявате живота с лъкове? Хората са измислили къде-къде по-удобни и леснопреносими оръжия като точилка, тиган и т.н. Пък и после ще си измислите по-лесно оправдание от типа: "Ами аз си мажех с този нож масло на филията, а той влезе и се подхлъзна на маслото и се наръга 17 пъти!"





Тема Re: Тема за всичконови [re: agrimonia]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано28.04.10 19:09



Щото съм на такава вълна в момента.

Подражавам на главната героиня от "Игрите на глада" и на най-добрия й приятел / този, чието име се чете в подписа ми/. Плюс това точилката и тиганът може и да са по-лесни за намиране оръжия, ама са прекалено традиционни, дето викаше моят учител по история - "конвенционално оръжие". /Леле, заради това "конвенционално оръжие каква двойка изкарах навремето, не е истина просто/.
Обачееел... като се замисля пък, и това с ножа не звучи злеллл хеле пък оправданието е направо велико. Ще поживеем, ще помислим. Ама ме е страх от ножове, пусто да опустее, то не е една беля.
ПП. А предложението за тигана ме подсети за един виц. Прибира се някакъв късно през нощта, и пита: "Скъпа, за какво ти е този тиганнннн?"

Редактирано от denny на 28.04.10 19:11.



Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано28.04.10 22:09



""Скъпа, за какво ти е този тиганнннн?""

Аааа, това много ми хареса!





Тема Re: Тема за всичконови [re: agrimonia]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано29.04.10 08:54



Нали?

Е, по-добре звучи, като се разказва на живо, но и написано има едно такова... хм... звънко звучене.

Добро утро.



Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано29.04.10 10:59



Далекобоен азиатски лък със сложна изработка и силен изстрел. Ей го в маджарска употреба:





Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано29.04.10 11:02



Двама пияници си говорят и единият се оплаква:
- Тая моята, много се е изнервила, все с точилката ме посреща, започва да ми поставя ултиматуми за пиенето, ужас...
- А пък моята жена чето ме посреща с цветя.
- Даже и да се прибереш по нощите?! Ей, късметлия...
- Не бе, те, цветята са заедно със саксията.





Тема Re: Тема за всичконови [re: Roxy]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано29.04.10 12:22



Изглежда страховито, а и наистина доста сложно. Аз по-скоро си се представям така:

[image]http://images2.fanpop.com/images/soapbox/female-ass-kickers_30214_top.jpg?cache=1254149179[/image]

С тая разлика, че девойката на картинката стреля от 11-годишна и определено я бива





Тема Re: Тема за всичконови [re: Roxy]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано29.04.10 12:24



Друг вариант:

Двама пияници си говорят. Единият казва:
- Ей, тая моята жена е голяма домакиня.
- Що, бе?
- Колкото и късно да се прибирам, все с точилка в ръка ме посреща...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.