Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 26.04.24 
Непрофесионални
   >> Романтични души
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано29.04.10 17:26



Йееее!


Ох, знам, че нищо особено не е, обаче... много се изкефих току-що. Та, значи: От месец-два старата ми уредба /с компактдиск, две гнезда за касети, никакви особени екстри/ дава сигнали, че ще сдава багажа. Тоест, нито един диск не тръгва от първи път. Като се случи първия път, реших, че самия диск нещо не е наред. При втория път се усъмних. След като вчера най-най-най любимият ми диск за всички времена категорично отказа да "тръгне" /въртеше се като бесен, обаче без звук/, най-после ми просветна в дебелата глава, че то пък не може все дисковете да са скапани. Та се сетих, че вкъщи има още един "безработен" касетофон със същите екстри, и си викам - настъпи часът на истината. Сега ще видим ще проливам ли сълзи за съсипания ми любим диск, или ще успея да си чуя за пръв път от сума време всичките любими песни.
Проработи... И нищо че е на 10-12 години, даже има по-добър звук от другия.
А аз се бях приготвила за безкрайни съжаления и скърби, че не мога вече да си слушам любивите песни...



Тема Re: Тема за всичконови [re: denny]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано30.04.10 23:38



Дени, ти ми припомни старият социалистически виц:"Американците, горките, не знаят какво е радост! А тук, у нас, дойде ти тока-радваш се, дойде ти водата-радваш се...."





Тема Re: Тема за всичконови [re: agrimonia]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано01.05.10 09:58



Знаех си, че ще предизвикам подобна реакция.

Но в случая наистина беше радост голяма - имам си няколко песни, без които не мога, а точно те взеха, че се съсипаха /или така звучаха на оня трошляк/.
Плюс това си спестих /засега/ разходите за нова уредба.
Честит първи май, между другото.

Редактирано от denny на 01.05.10 09:59.



Тема Честит празник!нови [re: denny]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано06.05.10 09:53



Ха честито, народе!

Аз тоя празник не го тача особено, ама не пропускам да го честитя.
Не знам дали има именици във форума, ама ако има - честито! Весело празнуване!

Редактирано от denny на 06.05.10 09:54.



Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано06.05.10 10:16



Честито на имениците!





Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано07.05.10 20:10



Сега най-после разбрах защо във Враца има суша.
Защото рядко излизам.


Как може, бе, да му се не види, днес за пръв път от сума време излизам с готини хора, които не бях виждала от месеци, хапнахме заедно в един ресторант извън града, и като тръгнахме да се връщаме... заваля. Градушка! И остави, че заваля, ами поне пет-шест зърна ме уцелиха.
Ами не е честно, бе... А на връщане какви реки бяха по улиците - хубаво, че знам да плувам.



Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано07.05.10 20:17



Значи си имала силни усещания.

Срещите с готини хора са... готини.



Тема Re: Честит празник!нови [re: *Paл*]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано07.05.10 20:24



Силни усещания, определено.

Май целият месец ще ми е такъв, очаквам и доста силни емоции в професинален план. СИлни в положителен смисъл - две хубави книги за превод и една, чието излизане чакам.
А освен това установих, че при мен просто го няма момента да си кажа: "Днес няма да правя нищо, свързано с работа", и да успея да си изпълня заканата. Днес превеждах едно интервю с авторката на един от последните ми излезли преводи - "Паднали ангели". Ей така, както мислех да не бачкам днес. Нищо де, беше интересно... а от утре стискай палци, смятам да си седна на 4-те букви и най-после да се хвана сериозно с превода, който мотая вече от близо два месеца. Не мога да се позная просто, имам чувството, че тая книга не иска аз да я превеждам.



Тема Re: Честит празник!нови [re: denny]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано07.05.10 20:55



У Враца гарга не каца.





Тема Re: Честит празник!нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано07.05.10 21:08



Тц! Ходила съм. Има много.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.