Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор Liya ()
Публикувано15.09.15 20:59



не иска лесно да си смени статуквото, защото има ползи от жена си.
Подкопае ли се доверието в партньора, трудно, почти невъзможно е да се върне... по мой личен опит.
За онази - не се знае каква е истината. Народ всякакъв...
Преди много години, когато моят бивш го омота една 23-годишна, търсех вината в нея, защото го обичах. Сега, след време, си викам Абе може ли да си толкова тъпа - оная ми била виновна, след като ТОЙ ме е предал.
След време гледах едно мнооого тъпо предаване по един изключително тъп ТВ канал, където едни такива тъпички, засукани девойки - метреси, отговориха на зрителски въпрос на един много умерен тип - той запита - Когато се намесвате в семейства, не ви ли минава през ума, че те са святи, че това може да се случи на вас един ден? Нещо от рода. А те му отговарят - А Вие представяте ли си, че нямаме никакъв друг избор?



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Liya]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 21:01



А Вие представяте ли си, че нямаме никакъв друг избор?


Милите. Наистина не им е лесно.



Тема Последно ?нови [re: Malinali1]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано15.09.15 21:14



В първата ти тема: Иначе, съпругът ми е най-грижовният мъж на планетата, че чак понякога не съм вярвала, че е истина. Винаги е бил най-добрият ми приятел, съветник и други неща...въобще мъж мечта.

.. и сега: Причината да се разведа е не толкова заради изневярата, отколкото за това, че той е смотльо ..

Нещо аз ли не разбирам ?



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Liya]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано15.09.15 21:16



Винаги съм се чудила, как може да се очаква, че ще се изгради щастие върху чуждото нещастие. Как ще изградиш здраво семейство, като си разбил/а друго.

Бившият ти още ли е с това момиче?



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано15.09.15 21:17



Кой е персонажът - неверният съпруг или чалнатата му любовница?





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано15.09.15 21:18



Както я описа тази жена в темите ти, тя си има някакви проблеми.

Но ти не се развеждаш заради нея, а заради себе си.

Развеждай се и си намирай твоя мъж.

Късмет!



Тема Re: Последно ?нови [re: borecom]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 21:29



До неотдавна впечатленията ми бяха такива, но човекът показа, че си е имал скрит талант на смотльо.
Кой нормален семеен мъж ще тръгне да успокоява системно и то за глупости жена, която вижда, че проявява интерес към него?
Ами да я успокоява, но да не се бори с нокти и зъби да го приема обратно.
Миналия месец се скъса да ми пише, че е "паднал в капана два пъти", че било "върховна глупост и идиотщина" от негова страна, но да му простя още веднъж, защото това не било истинското му Аз.
Даже окултното намесва, твърдейки, че му било въздействано по енергиен път, казано на достъпен език за мен чрез магия (тези неща той ги разбира повече от мен) и той бил като дрогиран. Искал да се откъсне, но не можел демек.





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: alisalisa]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 21:29



И двамата.





Тема Re: Последно ?нови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано15.09.15 21:37



Той, до колкото разбрахме от теб, не просто я е успокоявал.

Обаче, че бил омагьосан - хаха, голяма идиотщина, ама забавна.

До сега любимото ми оправдание беше "от зодията е". Сега ще прибавя и това "сигурно е магия".





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 21:42



Сега ... впечатления от другата мома имаме само косвени, докато впечатленията от наща мома са от първа ръка. И ... занимавайки ни вече в трета тема с първата по-проста, по-нервозна, по-досадна и т.н., твърдейки, че хич не я интересува, поне моя критерий за умност не покрива. А и също така не намирам за толкова силно и умно да абдикираш заради една по-проста, по-нервозна, по-досадна и т.н.

Пъ Съ: Как пък една не съм чула или прочела да рече - ми тя "другата" е по-умна, по-красива, по-изтънчена, по-можеща от мене ... Мъжете все ни изневеряват на нас умните, можещите, изкарващите пари с разни като оцветеното в синьо ... дебиш.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.