Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: WitchSmile]  
Автор Liya ()
Публикувано15.09.15 21:47



Да, заедно са. Нямат деца. Той е на 51, тя на 34.
Нещо дочух от детето, че не вървят нещата и кошмара на живота ми е да не остане нещастен и болен на грижите на детето...



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор Liya ()
Публикувано15.09.15 21:52



Ай, не ми се прави ти па


Специално в моя случай се амбицира онова да го разведе, той хич биля не искаше да си разваля семейството. Чак след като онова звъня посреднощ, изпуска червила в колата и тъ нъ, нашия видя, че няма как да го изтърпя това и се изживя на изгонен Кат си представя кви сълзи излях, а сега ми е смешно.
А онуй си е простичко и досега, и вече не е и особено младо



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Liya]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 21:57



Аха ... тя ти изгони мъжа от дОма.






Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор Liya ()
Публикувано15.09.15 22:08



Мдам

Даже щеше да се самоубива
Зная какво целиш с този разговор, но не съм убедена, че авторката се усеща, правилникова



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 22:12



Никой до сега не ме беше попитал директно дали е по-красива от мен. Щях да му кажа, че е определено е по-красива.

Пиша тук, защото никой, освен най-близките ми, не знае за проблема. При него е различно. Разбирам, че е споделил с колегите си какво го мъчи. Аз, обаче, споделям там, където съм анонимна и с най-малък риск да досадя. Или поне така си мислех, когато се реших да пиша в този клуб за взаимопомощ, но виждам, че вече съм ви досадила, за което се извинявам.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Liya]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 22:13



Споко, авторката се досети още от първото и включване. Бъдете спокойни. Няма да пиша повече тук.

Също се усещам, че без да искам май настъпих по мазолите някого, с когото са изневерявали на някой друг.

Редактирано от Malinali1 на 15.09.15 22:16.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано15.09.15 22:19



Правилник, нека пише жената. Колкото теми са и необходими, толкова да напише. Трябва и време да го осмисли, изговори, преживее.

Има ли някой, който лесно приема изневярата?

И ДА, Наш'то момиче е по-, по-, най- в сравнение с другата!



И, вярно е, като гледам на какви прекрасни жени изневеряват, се чудя.

А ти се усмихни.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано15.09.15 22:21



Я, се успокой и си пиши тук, докато имаш нужда.

Никого не си настъпила. Но ще чуеш много и различни мнения. Не се обиждай, а използвай всичко в своя полза, за да видиш картинката отвсякъде.





Тема Re: Последно ?нови [re: Malinali1]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано15.09.15 22:23



А сега за тези качества в него - грижовност, приятел, съветник, какви са ти впечатленията ? изглеждат засенчени от ? .. смотльото ли ..

Не знам как /от колко години сте заедно ?/ толкоз години си откривала мъжа-мечта, а сега прогледна. Прогледна ли ? Или спряхте секса ..

Впрочем най-чаровните жени са смотлите. Като сгрешат, мигат на парцали и опирайки се на ценни, както гореизброените качества устояват на желанието си да останат. За него ясно - смотльо, а ти .. се дръж мъжки.



Тема Re: Последно ?нови [re: borecom]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 22:28



Преди да го направи втори път и аз си задавах този въпрос. Струва ли си да се вторачвам в смотльото, при положение че има други положителни качества? Отговорът ми все по-силно клонеше към Не, докато не поднови контактите си с нея и тогава впечатлението за смотльото надделя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.