Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 16:41



Явно иска и тя веднъж в живота си да се почувства победителка в нещо.

"...и тя" иска "да се почувства победителка ...". Кое не разбра ?!




Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: dymo]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 16:51



Хаха, коментарът ми за това "тя да се почувства победителка" беше леко ирончен, т.е. имах предвид, че само едим много безсъдържателен човек може да си губи времето, преследвайки някого, за да му обърнат внимание и по този начин да се издигне в собствените си очи.
Аз не се конкурирам с нея, защото знам, че се справям отлично с живота както с мъж, така и без него. Всъщност, съжителствала съм с някого само по време на брака ми и то за по-малко от 5 години. Родена съм с нагласата винаги да ми е слънчево отвътре и не чакам това настроение да ми го създаде някой друг.
Сега си спомням какви обяснения ми даваше той за общуването си с нея. Чувствала се много нещастна и го търсила за съвети, а той като кавалер искал да и даде малко кураж, но тя го разбрала по друг начин и така се омотали нещата.
Причината да се разведа е не толкова заради изневярата, отколкото за това, че той е смотльо, който се омотава така лесно. Утре ще вземе да се омотае с доста по-сериозни неща, уж нещо съвместен бизнес планирахме.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: ray_of_light_]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 16:57



Ами какво да ти кажа, щом по едно време вземах нейната страна...Т.е. проявявах разбиране, че не е знаела, че е женен. Обаче в доста от писанията й по-късно става ясно, че е знаела за мен от момента, в който сме започнали връзката си с него. В един от мейловете й, всичките писани в среднощни часове, си признава, че не е очаквала той да се ожени за мен и други подобни.
Мога още да допиша, че на външен вид, а и както говори с тези, които още не са я опознали добре и пред които не си е изпуснала нервите, че има вид на човек, който и една муха не може да убие. Много принципна, много хуманна, но след като поговориш малко с нея, се забелязва, че и куца логиката и изопачава фактите, така че да бъдат на нейна страна. Т.е. нейната действителност е тази, която най-много и харесва на нея.
По едно време си мислех дали не трябва да бъде така - решаваш, че слънцето изгрява от запад, защото спалнята ти е със западно изложение и искаш да те галят слънчевите лъчи сутрин и ето, след няколко сутрини, то милото почва да изгрява от запад.


Да, ама така май се пада от високо и май боли.

Редактирано от Malinali1 на 15.09.15 20:53.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 17:18



В такъв случай остави втората част от постинга ми без внимание.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 17:22



По-силното и е това, че на момъка му е удобно при нея. Освен това, съдейки по писанията тук, онази мома изглежда доста по-проста, по-нервозна, по-досадна и т.н., което едва ли се харесва на един мъж, който си държи на спокойствието. Най-после, тук се спомена, че другата мома го познава отпреди тази, т.е. ако момъкът е имал намерение за сериозна връзка с нея, щеше да я е реализирал. Очевидно другата върши работа само като разнообразие.
Между другото, ако оназ мацка беше една идея по-умна, т.е. да мълчи повечко и само да приготвя пържолите дОма и баниците, за да има момъка къде да се утешава ... наща го е издухала като стой та гледай с това си поведение. АКО, ама не е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано15.09.15 17:26



може да има психически проблеми жената, свят голям, хора всякакви

защо ти е толкова важна?



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: alisalisa]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 17:28



С чисто изследователска цел. Ако друг път си имам работа с подобен персонаж в живота ми.

Редактирано от Malinali1 на 15.09.15 17:31.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 19:35



Най-после, тук се спомена, че другата мома го познава отпреди тази

Това още в първата си тема съм го писала.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 19:57



Да, бе, знам. Под "тук" разбирам клуба, не темата. Разбери я момата! Тя никак не се чувства добре в момента. Не че ти си и виновна за това, разбира се, но е факт.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 20:46



Разбери я момата! Тя никак не се чувства добре в момента.
Затова и пуснах днешната тема. Щото никак не ги разбирам нещата, а ми се ще. Макар и да било от любопитство.
Като знаеше, че няма да се чувства добре след това, що и трябваше да се е*ава с женен, който отгоре на всичко не иска лесно да си смени статуквото, защото има ползи от жена си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.