Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор Liya ()
Публикувано15.09.15 23:17



Ох, кога сте успели да натряскате 32 мнения, само докато напиша 2 мейла


Правилниковата е един огромен бонбон - ай на бас, че ще го кажеш и ти това, ако се задържиш тук
Съвсем друго имах предвид с това, че зная какво цели с този си тип писаници, но ти си афектирана - и ние сме били - и не можеш да се усетиш сега Споко!
Пиши, чети и си пави сама заключенията.
За първи път чувам някой да каже, че друг е по-хубав от него - ай стига бе!



Тема Re: Последно ?нови [re: Lili Vihronrav]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано15.09.15 23:18



Що бе, кое в темата е в рамките на общоприета нормалност ? той ли ? тя ли ? 'оназ' ли и всичките им взаимовръзки, произтекли най-вече от преразкази на трети лица .. колеги, майки, на аланкоолу .. а позицията на авторката де е ?

Ако иска, може да не ни запознава с тез интимности, не пречи и да отговори .. де е проблема ? От де на де липсата на един секс е по-гранично споделяне от една ревност, изневяра или безлюбовие ..

А за стерилността, цитирам нейни думи .. ако ги е сложила на масата, не виждам причина да не са в темата. А представи си, че там имат основен семеен дисонанс, с което приказките за 'оназ', за смотльото и прочие глупости .. просто стават излишни. И темата може да се сдобие с наистина смислен поток ..



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: WitchSmile]  
Автор Liya ()
Публикувано15.09.15 23:19



Ако ти кажа, че съм си мислила, че ако беше умрял, щях да се чувствам по-добре


Остави това - минаха години при мен... Сега Малинка е наред - голяма травма е това.... Хич не минава лесно...



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:21



Ама да плюете, дето сте лизали ... Това пък какво клише е... Ми, дай да си заврем главата в пясъка и да викаме колко ни е хубаво или да мълчим като пукъли. Това, че си се влюбил в някакъв човек заради едни качества, изобщо не пречи на това да съзреш по-късно едни други качества, които са несъвместими с по-дългосрочно изтърпяване на притежателя им. То е ясно, че човекът още си притежава качествата, заради които сме го харесали, но също така е ясно, че дългосрочното съжителство е станало пробен камък и нещата се променят.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 23:22



Освен това, ако се замислиш така по-буквално, какво пречи и да плюеш и да лижеш. хахаха
В секса може да се случи





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано15.09.15 23:23



моите наблюдения са, че всяка от нас си има свой тип и не може да избяга от него.

Вярно, но моите наблюдения върху моите типове сочат, че по доста неща си приличат, но баш откъм изневери - ТЦ! Един ми е кичил рога, друг - не.
Значи, не е правило щом веднъж човек попадне на шавлив партньор, всички следващи да са такива.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Liya]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:24



Може ли и аз да кажа? И наш`та любовница беше по-хубава от мен, щото с 13 години по-млада, нали... Ама това хич не и помогна.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: alisalisa]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 23:24



да, това е така, но аз говорех за другите неща.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:26





Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Последно ?нови [re: borecom]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 23:29



Тя, авторката, вече изрази позицията си, че бившият е смотльо

и че не е надежден за семейство.
Това, което още не ми е ясно, е дали винаги е бил такъв и аз не съм забелязала или се промени през последната година.
Да, признавам си, че съм афектирана от любовницата, но ако забелязахте не от факта, че му е била любовница, а от отношението й към мен. Все пак, толерирам несвързаните й писания от доста време, а през изминалите две седмици, те са ежедневни и обемът им нараства лавинообразно. Не виждам защо продължавам да бъда проблем след като се оттеглих напълно. Сигурно не съм се изразила ясно, но търсех мнения по този въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.