Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано16.09.15 22:02



0. Манипулацията за разлика от лъжата е положително качество. Достатъчно е да изгледаш песен на Мадона или "Титаник" с Ди Каприо и ще осъзнаеш, че там е пълно с манипулация...

1. Много е важно да си наясно парньорът каква вяра изповядва - православие, католицизъм, мормон, бяло братство и т.н.
Атеистите често пъти вярват, че е нормално да имат по няколко паралелни връзки. И че е нормално даже да преспи с най-добрата ти приятелка. На всяка пета българка се е случвало точно това...

2. Личният ти имейл е за лична кореспонденция. Не е нормално при твоята ситуация ти да си си го дала на тази жена. А също така можеш да го блокираш. Имейлите могат да се използват и като доказателство в съда...

3. "Стерилността" поначало се обсъжда само в спалнята. Може да е и в анонимен клуб, но тогава е в сила принципа - искам да чуя всички мнения и съм готова да чуя и такива, които никак няма да ми харесат. Но искам да науча истината и да не живея в заблуда...

4. Всеки има дефицити. Съвсем друг е въпроса за начина по който ги запълваш. Вампирството може да е на Червена кръв, на "Зелена" кръв, на "Сива" кръв и т.н. ...

5. В боя няма майстор. Понякога е необходимо да се оставиш да те победят и после да откриеш слабото място и с "нокдаун" да приключиш целия мач...

Аз, ако съм на твоето място, ще поискам конфинденциален разговор с парньора и ще обсъдя всички елементи на връзката. И ако видя, че се "колебае" и че "обещава без гаранция" ще прекратя на 100% тази комуникация.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор ray_of_light_ (член)
Публикувано17.09.15 08:04



Ама да не си ти на мястото на манипулирания....

Според мен обсъждането БИ имало полза САМО след като ТОЙ е готов да се "раздели" доб-ро-вол-но с 50% от събирания общ капитал.

Едва тогава има смисъл да говорят за било и небило. До тогава - на първо място е това - че някой

се опитва

да ти ограбва труда

и живота.

Това (за мене) НЕ е класическа ситуация дето мъжа кривнал и от там нататък да се разсъждава.
Тук След като хитрия мъж е намерил кой да го издържа прави изключително глупавата грешка да допусне в живота си глупаво, нахално и неуравновесено същество.

Дори това може да се случи на много мъже.... Но колко са тези, които настояват жена им да ги издържа?....

*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: ray_of_light_]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано17.09.15 12:13



Аз сега се уча да манипулирам и да управлявам сплотен екип от хора.

Сега от "Гийк" се трансформиран в "Нърд".

За мен най-важното е парньорката да е активна Католичка. След това да е между 25 и 35 г.

Никога не съм си избирал жена по Сисите и/или по флуент "френския" език.

Не купувам автомобил по цвета му, еле пък по цифрите на таблото.

Не си избирам компютъра по това да има инсталиран МикроМек Пакет.

Толкова за мен!





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Liya]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.09.15 21:54



И в колата е влизало "онова" с взлом? Откраднало му номера на тел? Той горкият е бил малоумен и немощен, че не успял да се опази? ....дали тази или онази...все някога нямало да издържиш. Може да му е било удобно с теб, ама теб не те виждам в ролята на нечие "удобство"...не и жена като теб. Та е станало каквото трябвало да стане, така мисля.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.09.15 22:07



Наранено его вероятно, но това не е важно. Важно е ти какво искаш, колко можеш да понесеш, дали ще повярваш...ей такива работи. Просто върви напред и слушай себе си.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор Raf OFecin (ex caffe)
Публикувано20.09.15 20:39



Гледай сега... почти всички тук сме минали през това.
Имам предвид - наранено его, сринати планове и мечти, усещане за безнадеждност и пр. неприятни емоционални състояния след раздяла.
И при теб ще мине. Единствената рецепта е време и ако успееш да не се фиксираш, ще мине по-бързо.

Какво е правилно никой не може да ти каже. Остави ни, че тук едни сме радетели на бой до дупка за семейството, други викаме - фърляй го, да идва следващия!
Ти си решаваш, ти си носиш последиците. И хей, последиците и в двата случая, не значи задължително и само лоши.



Мисли така, ако ще ти олекне. Всеки човек прави най-доброто, на което е способен към момента.
Не най-доброто по принцип и според общовалидните морални принципи, а това, което на него към момента му позволяват психическите и емоционални възможности, според собствените му житейски убеждения.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано20.09.15 23:07



Бе ти тая и на тоя още ли не си им опукала по два шамара си седнат на задниците ?

Ако ще го прибираш - прибирай го ...ма за чий Х продължаваш да умуваш таз ква била ...ща била ...шмръхла е и толкуз.

Ма ти ...теб да питам ...де ти акъла с нея се занимаваш ?

Чини ми се съзтезанието не го поддържа само тя ...ма и ти ...пък било то само на приказки тук във форума.

Ай шутовете на всичките и си глей живота, че той никого не чака диванче та праз....

Накратко ...прибирай шмиргела и наритай овцата ...да си лафима за по-приятни неща





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: dolphinclio]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано20.09.15 23:22



Ако ще го прибираш - прибирай го ...ма за чий Х продължаваш да умуваш таз ква била ...ща била ...шмръхла е и толкуз.
Сега си чета темата и се смея. Онзи ден съм била много изнервена от системните й писания по пощата и изпуснах парата тук.
Но вината е моя, защото четях получените мейлове, а трябваше да ги игнорирам, но от любопитство...Най-вече любопитство към опитите и да ме анализира.



прибирай шмиргела
Шмиргела няма как да прибера. Веднъж му дадох втори шанс и той се провали.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор dolphinclio (Пържолка)
Публикувано21.09.15 00:05



Бе прибирай го бе ...втори-трети не сме на статистическо състезание



Чини ми сe, че щом още го мислиш не ти е безразличен. Пък и той явно има сантименти към теб. Явно го е тръшнала кризата на съзряването и съвсем се е оплел. Реално има много по-тежки неща в този живот. Ако държите един на друг - ще забравите за случилото се. Кво ако вземе се гътне няма ли да ти стане мъка, че не си му простила ?

Ма първо я набий тая .....да спре да пише и ти се мота в краката

Редактирано от dolphinclio на 21.09.15 00:06.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: dolphinclio]  
Автор ray_of_light_ (член)
Публикувано21.09.15 15:15



Реално има много по-тежки неща в този живот.

Така е, и да те използват за доене е едно от тях.

Аз се чудя
и наистина не разбирам

КАК така "пропускате" факта, че тук има едно сериозно финансово използване!?
Та това е важна част в живота на човека. Щом лъже още тук (като не иска доброволно да разделят заедно трупаните пари) то каква коректност може въобще да се очаква за в бъдеще!?

И дори не говоря за глупавото момиче, а за честността към половинката... (или липсата й по-скоро).

п.п. Пък това че тя имала чувства - еми тя е жена, какво по-нормално от това да има чувства!? Години наред са живели заедно, мечти, надежди, доверие..
И на мъжете признавам това право.


Въпросът е как някой непочтено се възползва (досега поне!) от нейните чувства..


*Умът забогатява вземайки, а сърцето давайки.
> https://www.youtube.com/watch?v=JiAlDX4XwOk

Редактирано от ray_of_light_ на 21.09.15 15:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.