Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:30



Ама хич не ми замайзвай.

Нерде твойто изложение, нерде търтея и льольото ?!




Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано15.09.15 23:34



Аз, например, забелязах това:" Причината да се разведа е не толкова заради изневярата, отколкото за това, че той е смотльо, който се омотава така лесно. Утре ще вземе да се омотае с доста по-сериозни неща, уж нещо съвместен бизнес планирахме."

Това е доста основателна причина за раздяла. Съгласна съм с тебе.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:37



Еми значи темата е за юридическия. ЕООД как се прави ... да земе там акъл.




Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:37



Не замазвам, бе. Просто някои неща не се забелязват, докато не се натрупа критичен обем от простотии. Погледни го като бизнес. До едно време мацката осигурява семейството с пари, а той осигурява комфорта- секс, грижа, туй онуй. В един момент тя продължава да осигурява финансите, а той спира да осигурява комфорта. Е в тоя момент на нея и се отварят очите и вижда, че е живяла с търтей. Какво? Мислиш, че не може да ти се случи ли?

В този момент проработва чувството ти за самосъхранение и е по-добре да наречеш търтея търтей, отколкото да си прережеш вените, защото си мислиш, че ти не ставаш.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Последно ?нови [re: Malinali1]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано15.09.15 23:38



Не знам дали е смотльо или не, както предполагаш ти, но подобно оправдание от мъж много би ме ядосало: "Даже окултното намесва, твърдейки, че му било въздействано по енергиен път, казано на достъпен език за мен чрез магия (тези неща той ги разбира повече от мен) и той бил като дрогиран. Искал да се откъсне, но не можел демек."
Да ми пробута подобна тъпотия, най-малкото за мен би означавало, че ме мисли за тъпа и ограничена. /Не ме разбирай погрешно, не твърдя че съпругът ти така мисли. Пояснявам аз как бих приела подобно изказване.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:39



То не е само за бизнеса, а и за доверието и за всичко. Въпросът е дали можеш да разчиташ на такъв човек, например ако се разболееш утре и не можеш вече да изкарваш пари. Дали той ще те подкрепи или ще си бие камшика при поредната, че е по-лесно.
Ако е въпросът, той може дори да има доброто желание, ама като няма силите...
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 15.09.15 23:40.



Тема Re: Последно ?нови [re: Malinali1]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано15.09.15 23:39



Все пак, толерирам несвързаните й писания от доста време, а през изминалите две седмици, те са ежедневни и обемът им нараства лавинообразно. Не виждам защо продължавам да бъда проблем след като се оттеглих напълно. Сигурно не съм се изразила ясно, но търсех мнения по този въпрос.

Аз пък не виждам защо това трябва да бъде драма за тебе, чак до степен да се занимаваш с психоанализа на въпросната. Не отваряй мейлите, не ги чети, не контактувай с нея. Ще пише, пише, пък ще спре.
Може да е луда, може да си търси повод да се дърли, ако смотльото не и играе по свирката, може просто да е нахална жена без задръжки.
Какво ти дреме!



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 23:40



Точно така - видяно от първо лице, единствено число.



Тема Re: Последно ?нови [re: copadevino]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 23:41



Тази негова теза се пръкна, докато му събирах багажа в кашони.


Сигурно си е мислил, че това ще проработи, след като всички останали оправдания се провалиха.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано15.09.15 23:42



Не мисля, че реакцията на правилникова е продиктувана от това, че е била нечия любовница. В интерес на истината много от нас, тук списващите, сме участвали в почти всички възможни конфигурации, ако ме разбираш какво ти казвам.... ама да сме дращили на съпругите по нощите като луди....едва ли...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.