Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:04



Такива си ги избирате, бе ... Па после земете, че прогледнете ... ти да видиш.






Тема Re: Последно ?нови [re: borecom]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 23:04



Силна и умна не съм твърдяла, че съм. Самостоятелна - да. Не е нужно трите неща да вървят заедно.
Ще ти отговоря на въпроса, макар че е много лично. В предишната тема съм писала, че отлагахме да имаме деца поради здравословното ми състояние и не искахме то да оказва отрицателно влияние върху бременността ми. Оказва се, че аз разбирам за кръшкането му в момент, в който и двамата след лекарско потвърждение решаваме твърдо да вече да работим по въпроса за дете. Твърденията за стерилност идват НЕ от медицински доказателства, а от третата страна, която буквално ми беше написала "щом пет години не си забременяла, значи си стерилна, кого ще лъжеш"

.
На въпроса ти за секса, аз го намалих в един момент. Питала съм го и за това, но отричаше да е причината. Все пак, трябваше да покаже, че проявява разбиране.

Редактирано от Malinali1 на 15.09.15 23:07.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: WitchSmile]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:06



+1

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:07



И какво като си ги избереш? Да ги търпиш до откат, че да не каже някой "такива сте си ги избрали"?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:07



А, не ... Точно с тази тема се разбра, че проблема е другата. Различно ли четем ... кво ?! Не ли ни е поставена задача, да размишляваме над лудостта и поведението й ?! (да плюем ... по-точно

)




Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: hubavka69-110043]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:09



Не ги търпете, бе ... Рипайте на следващия, щом го можете и ви се отдава.

Ама да плюете, дето сте лизали ...




Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано15.09.15 23:11



Не, целта ми беше не да търся съмишленици в плюене, а да разбера психологията на хората, които се наместват в чужди семейства, но не го правят тихо и тайно, а държат на показност и след като не получат каквото са очаквали, тръгват да нападат когото сварят. Защото аз още през декември миналата година й казах да си го взима. Сега съм го освободила на 100% и тя го знае, но това, което не разбирам е, защо още продължава да ми пише имейли.

Редактирано от Malinali1 на 15.09.15 23:14.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: WitchSmile]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано15.09.15 23:12



На следващия тя ще му изневери, Алис.

Това, предполагам, е някакво писано или неписано правило. Иначе, няма как да разбере напълно нещо си там (бившия, себе си, другата жена, цялата ситуация...).


Стига, бе! Няма вид на тъпа жената. Изневери могат да се случат по разни причини и поводи, но някой да си хване гадже или съпруг/а и да се филмира дотолкова, че да накичва рога само, за да разбере какви ги е вършил бившият...наистина трябва да е по-тъп дори и от обекта на темата, тая изперкала буля, лИбовницата.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 23:13



Според мен обръщаме внимание повече на неща, които са ни по-близки, според нещата, които сме преживяли. Аз, например, забелязах това:" Причината да се разведа е не толкова заради изневярата, отколкото за това, че той е смотльо, който се омотава така лесно. Утре ще вземе да се омотае с доста по-сериозни неща, уж нещо съвместен бизнес планирахме." Напълно го разбирам. То е само едно изречение всред многото други, насочени срещу любовницата, но според мен е важно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:16



Вземи го ти ! Не, не го искам ... ти го вземи !



Вие луди ли сте, бе ?! ... и двете !





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.