Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 22:52



Абе, кво семейство ще пази?!
Някакъв търтей, който се мъкне с друга жена.
Ай сиктир!
Шут в гъзеца за начална скорост.



Тема Re: Последно ?нови [re: Malinali1]  
Автор borecomМодератор (aman of you be)
Публикувано15.09.15 22:53



Не знам .. малко ми липсва твоята позиция.

Опираш се само на приказки за него, действията му, качествата му или липсата на такива. Описа подробно и 'нея' .. а ти де си ? Ще ми се да ти повярвам, че си силната и умна и самостоятелна жена .. и не успявам. Даже и сега се скриваш зад детето на братовчедка си .. не отстояваш позиция, а .. 'той не може да се върне, дори и да иска'.

Някак ти липсваш в пъзела .. излипсва в чуствата си, в действията си, сякаш само констатираш отстрани. А де факто за да пишеш тук, нещо се вълнува в тебе .. а де го ? Остава ми едно горчиво усещане, че нещо криеш, че крушата си има и опашка ..

Ще ми се пак да изнахалствам и да се върна на въпроса си - кой от двама ви спря секса и/или има ли ги съмненията за стерилност, които ти спомена. Твърде интимни неща са, и все пак могат да са по-дълбоката причина за тоз развой на брака ви. И липсващата брънка .. в разказа ти ..



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.09.15 22:54



Е, що няма да пишеш...пиши си:)
Кой ти пречи?



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: WitchSmile]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 22:54



Външният човек не разбива семейството. Изневерникът го разбива. И щастието не се гради върху чуждото нещастие, а въпреки него, когато изобщо се случи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано15.09.15 22:55



Имах предвид, че като ти изневерят първия път, после ти изневеряваш на следващия. Не е правило, ама така се случва, не знам защо.





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано15.09.15 22:57



А и също така не намирам за толкова силно и умно да абдикираш заради една по-проста, по-нервозна, по-досадна и т.н. Както се разбра в тази тема, абдикацията е заради съпруга, а не заради другата, което си е едно абсолютно разумно решение, за което само мога да се възхитя. А че пуска теми... ами, наранена и е гордостта и се опитва а си я оправи. Разбираемо е.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: WitchSmile]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 23:00



Аз пък толково съм се харесвала, че дори не съм допускала, че може да ми изневеряват.
А едва ли е било така. Ама пък на кой му пука?





Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: Lili Vihronrav]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано15.09.15 23:00



Именно ... кво семейство е това ?! И мен да ме наричат търтей, и аз ще хукна на дето ми викат "пчеличке".



Бе, я си плюйте на воля. Ко ли ви се мешам ..




Тема Re: Последно ?нови [re: borecom]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 23:01



Взе да прескачаш границата.



Тема Re: Техники на манипулациятанови [re: pravil_nick]  
Автор Lili Vihronrav (позната)
Публикувано15.09.15 23:02



Правилно.


Но колкото и да наричат един търтей пчеличка, той си остава търтей.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.