Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кое е по важно?нови [re: Markizata]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:47



Проблемът е, че къщата не е на доведения баща.



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: paзвeдeнa]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:50



Мога да ти кажа - доведения татко ще трябва да ходи на зъболекър, пък мамата при майка си



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: paзвeдeнa]  
АвторXAXO (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 23:54



Как да не го е разрешил - намерил си е тъп мама с жилище, готова да изхвърли сина си на улицата. Някоя да се позна?





Тема Баси ненормалницата! Маркизо, на теб говоря инови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 09:37



до теб адресирам думите си. Да ви го начукам на ненормалничките! Ти и жабчето ти.

"...но поне знам как се казва - както казах, помня само това, но като кажа, че нещо помня - значи е така"

Помниш... Дръжки! И аз помня. Като слон.

Някакъв си учител по български език и литература (Браво на човека, възхищавам му се.) натъртил на "МаминоТО...", като е разчитал да събуди заспалите чувства на заспалите си ученици. Е, намерили се двама-трима да запомнят това. За зла участ на книгоиздаването и електронните неграмотни публикации.

Какво издателство е това, което ми цитираш??? Що за чудесия е: "ЕИ"?

Електронно Издателство? Еднолично Издателство?

--------------------

"не ти четох умозаключенията, защо "особено" се пишело с две "н" - та - и отговарям на жабчето, щото постинга така си го разлял с тоя линк, че не се чете "

--------------------

Многоуважаеми модераторки! Крайно време е да се въведе принципа: ЩОМ СЪМ В МЕНЗИС - НЕ МОГА ДА МИСЛЯ И, СЛЕДОВАТЕЛНО, НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ПИША ПУБЛИЧНО.

(И за мъже важи. Вкл. и за мен.)



Тема Re: Календарче линови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 09:43



да си направя за всеки/всяка, а брато?

Ми то тогава максимум по двама-трима на ден ще пишат...

Да ти имам елейните изразни средства....

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Дааа! Винаги съм прав, с изключение на случаите,нови [re: MonaMonsano]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 10:03



в които не съм и няко/й/я не вземе да ме обори.

Хиииииииииииииии, ба ви женската солидарност! Защо никоя от вас НЕ пропищя за двете ми правописни (умишлени) грешки?

Хайде, уважаема Мона Монсанова. Хайде, кажете ми забелязахне ли думата, която съм употребил, "крайща"? А? Очаквах някоя от вас да писне и да ми се присмее, но не и Маркизата. Защо ли?

Питай нея!

Втората ми грешка е по-сложна и питай за нея даскала на Маркизата. И, ако имаш време, вземи ТИ й обясни на тая благородница, как да ми чука и отваря адресите, които давам. Ето! Дай й обяснение как да отвори това (нищо че е дълго. Нарочно ги давам така, та да се вижда веднага кой е сайта, откъдето съм взел информацията. Бамаримааму! Целият клуб ми чете адресите, белешки получавам, харесват песните, които давам, питат ме как ги откривам, а на някаква си благородница й се размътил мозъка и й се размазал текста ми... Тралала, кудкудяк, кудкудяк.):





Тема Да! Календар да си публикува всяка от вас, че данови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 10:15



ви знае човек кога да НЕ ви обръща внимание.

Хм, "елейни" казваш. Ами, вземи и кажи какво е това. Не на мен, неее! На мамините дъщерички го обясни.

После можеш да им обясниш етимологията на думата "полюлей". От "люлея се", нали???



Тема Сетих се за "календар"нови [re: anbra]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано28.08.07 10:26



Преди последната Коледа възникна спор. Откъде идва "Коледа". Най-абсурдното твърдение беше, че е от "коля" (прасе). По-логично беше "коландря". Аз се разрових из нет-а и най ми хареса "календър" - "начало на нещо ново". Прав ли съм? Де да знам, ти кажи.

Ако преди 25 години някой ми беше показал това щеше да ми спести твърде много неприятности.







Тема Re: Да! Календар да си публикува всяка от вас, че данови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 10:40




по въпроса за полИлея
и още


докато "полюлей" е заповедна форма, 2 л. ед.ч на глагола полюлея
напр. Полюлей бебето, докато заспи!

Ма теб що те избива на лингвистика? Хоби?

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Сетих се за "календар"нови [re: ASSASSlN]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.08.07 10:55



Calendes (Kalendae) - така се е наричал в римската хронология всеки първи ден от месеца.

Calendes на съвременен гръцки(kalanda) и на латински calendae. Този термин означава единствено на гръцки " традиционни коледни и новогодишни песни
Линкът е обаче на френски...



Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.