Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: На теория е точно така -нови [re: Kpиcтинa]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 15:47



Може и така да е

аз не знам той да е направил някаква изданка а си мисля че не би ме излъгал...........надявам се

Строителите на въздушни замъци винаги имат достатъчно строителен материал


Тема Re: OFFнови [re: krastava_jaba]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 16:00



ама той не го е прибавил - наистина е "маминоТО детенце"!





Тема Re: OFFнови [re: Markizata]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 16:18



Ужас май и аз ще си го потърся да си го припомня

Строителите на въздушни замъци винаги имат достатъчно строителен материал


Тема Пак се изказваш неподготвена, девойчеее!нови [re: Markizata]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано27.08.07 16:43



Пак ще ти натрия носа в края на крайщата. Хиии, в "Женски клуб" един ми се дръвчеше, че се пишело "особенно". С две "н". Хиии, взе, че ми извади железния "аргумент", че влязъл в Гугъла, чукнал "особенно" и видите ли хиляди резултата* получил. Аз пък влязох и чукнах най-нахално "особено" и получих стотина пъти повече резултати*. Ще изполвам този интересен прийом, защото нямам книгата под ръка.

Помниш ли действието в кой град се развива?





-------------------------
*Как е правилно, че взех да се обърквам? "резултата" или "резултати"?

Редактирано от ASSASSlN на 27.08.07 16:48.



Тема Re: Пак се изказваш неподготвена, девойчеее!нови [re: ASSASSlN]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 16:52



Абе за Нено, Неновица и мамин Николчо си спомням какво неблагодарно и глезено дете излезе амамай вярно пак ще си я търся за нов прочитиздъних се неспоря

Строителите на въздушни замъци винаги имат достатъчно строителен материал

Редактирано от krastava_jaba на 27.08.07 16:53.



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: krastava_jaba]  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 17:20



Омъжих се за мъж, който беше разведен и имаше две деца, предоставени на майката, но които много често вземахме при нас.
Всяко лято ги водихме на море и почти всяка събота и неделя на село при баба и дядо.
След като поотраснаха така преустроихме къщата, че да има и за тях място.
Отидоха да учат в София, но когато имаха възможност се пребираха при родната си майка, но не пропускаха да ни гостуват и си знаеха, че има едно кътче в къщата , което е за тях и където се чувстваха прекрасно.
Никога не ми е минавало през главата да им вземам ключ, да искам предварително да ми се обаждат. Приела съм ги навремето и е до възпитание на човек.



Тема Re: Кое е по важно?нови [re: avatarx]  
Авторpaзвeдeнa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 18:55



Това е един случай от реалния живот, в който се вижда как децата страдат и как са принудени на 20 години да решават жилищни въпроси, които другият, вторият татко и на 50 години не е разрешил.



Тема До Асасин: Кога ще се научиш кога да споришнови [re: krastava_jaba]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 19:56



и кога да замълчиш, м?
Ето ти

- чети и се ограмотявай - аз не помня в кой град се развива действието и самата книга ми е доста глуповата, но поне знам как се казва - както казах, помня само това, но като кажа, че нещо помня - значи е така На теб ти е простено нещо да си забравил, ама като виждаш и в интернет в официалните сайтове как се пише...
не ти четох умозаключенията, защо "особено" се пишело с две "н" - та - и отговарям на жабчето, щото постинга така си го разлял с тоя линк, че не се чете (кога ще се научиш, как се пуска активен линк? Да ти обясня ли? )



Тема Re: До Асасин: Кога ще се научиш кога да споришнови [re: Markizata]  
Автор MonaMonsano (непознат)
Публикувано27.08.07 20:10



Скъпа Маркизо, не сте си научила урока, уважаема!

Щом Асасин казва, че е "мамино", значи е "мамино"! Никакви "то"-та, никакви "но"-та!

Той знае!

И винаги е прав! Любен Каравелов се е объркал!



Тема Остава да добавя само едно:нови [re: MonaMonsano]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 20:18



.
(Достатъчно ясно ли се вижда точката?)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.