Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: На теория е точно така -нови [re: anbra]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 14:38



Точно това ме стресира в случката - нямало е!
Ако беше станала някаква издънка добре да кажем, че човека е бил ядосан, афектиран или нещо такова ами като не е станало нищо? Тогава какво как да си обясна едно такова избухване?

Строителите на въздушни замъци винаги имат достатъчно строителен материал



Тема Re: На теория е точно така -нови [re: krastava_jaba]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 14:38



Като има някакав проблем не е ли малко по човешко да си го кажеш в нормален разговор?Нужно ли е да се вдигат скандали и да се правят сцени?
Естествено, че е по - добре! Винаги е най - добре нещата да се решават по цивилизования начин - каквито и да са тия неща.
Ама - на - не винаги така става. А, защо в този конкретен случай не е станало така, както и други хора по темата казаха, ние не можем да знаем. И ти не можеш да си сигурна. какво става и е ставало в едно домакинство зад затворена врата...можеш да съдиш само по нечии думи, но това е само едната страна от истината. Най - много...
Важното е, че момчето не е на 6 години изгонено - защото има и такива случаи, за съжаление.
То, приказката за "Пепеляшка" и злата й мащеха не е измислена от нищото...а, колко далеч може да стигне зъл пастрок, че и зъл родител...здраве му кажи!:(
Та, аз, като отипмист, просто казвам - Добре е, защото винаги може да е по - зле!


И, само така, в страни, се сещам за една мисъл - "Господ да пази от гнева на кротките хора"...това, по повод поведението на въпросния пастрок. Не знам, дали е такъв случаят.
В края на краищата, нали момчето има теб? Нали на теб ти пука за него? Нали ти няма да го изоставиш?...Понеже, родителите си не избираме, но приятелите и половинките - да!



Тема Между другото...нови [re: krastava_jaba]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 14:40



Много хубава сигнатура! Много добре казано!





Тема Уф, и на мен ми стана интереснонови [re: Kpиcтинa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано27.08.07 14:43



каква е причината за такова поведение на пастрока. Не вярвам да е чак такъв изрод, че да ограничава връзките майка - син.

Хм, този младеж на колко години е? Дали не е мамино синче?



Тема Re: На теория е точно така -нови [re: Markizata]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 14:44



За това си права аз може и да не сам идеална, но приятелите си ги обичам и винаги ще им подавам по едно рамо


А и сега след като ми мина яда и си помисля малко по трезвознам че тои ще се оправи не е на 10 годинки, гадни случки в тоя живот колкото си искаш има и по - зле
Благодаря и аз много си я обичам

Редактирано от krastava_jaba на 27.08.07 14:47.



Тема Re: На теория е точно така -нови [re: krastava_jaba]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 14:49



Не не е мамино синче

ако беше да сам му дръпнала едно конско нямаше да ми е жал за него

Строителите на въздушни замъци винаги имат достатъчно строителен материал


Тема Чак сега видях "казармата"! Че той е професионаленнови [re: krastava_jaba]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано27.08.07 15:27



военен??? Яааа му кажи на твоя приятел да се обади на старши лейтенанта от от резерва ASSASSIN. Аз ще му обясня какво се прави в такива случаи. И да престане да ти се сополеви, защото подронва и без това разклатените ни мъжки авторитети.

Всичко ще му обясня. Най-вече думата "самостоятелност". После ще му разкажа накратко "Мамино детенце" на Любен Каравелов.

Пак някой ще каже, че съм груб, че не знам какво е това "майчино чувство" и "синовна обич". Този някой може да си спести думите и да не ми губи времето. Въобще не защитавам позицията на бащата. Никого не нападам, никого не защитавам.

Този военен ако е в София да вземе да дойде на срещата в събота, ще го запозная с 20 годишния ми син и да обменят опит. Той ще му изпее и песен. "Облаче ле бяло".





Тема OFFнови [re: ASSASSlN]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано27.08.07 15:37



Всичко ще му обясня. Най-вече думата "самостоятелност". После ще му разкажа накратко "Мамино детенце" на Любен Каравелов.
Това ми напомня за учителя ни по литература...в 9 - ти клас, мисля...беше ГОЛЯМА скица...с още по - огромен нос...ходеше нагоре - надолу между чиновете, присядаше на бюрото ( в дълбока пауза на мълчание) и, в един момент казваше "И следващото произведение, което трябва да намерите и прочетете, е...."маминоТО детенце" на Любен Каравелов. НЕ - "Мамино детенце"....
и всеки път, когато говореше, с особен патос акцентираше на това "ТО" - от цялото произведение си спомням само това " - ТО" - в общи линии...





Тема Re: На теория е точно така -нови [re: krastava_jaba]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 15:41



Ама ти си противоречиш - първо казваш, че не е имало никакъв проблем. После - че ако е имало е трябвало да се разрешава без скандали и т.н. А и не ми се струва логично нещо - живее си цял живот при майка си и пастрока, нямат никакви конфликти и в един момент " Я, ми дай ключа, че идваш без предупреждение" ... Нещо има, което или и ти не знаеш, или показваш нещата по друг начин.
Защото иначе момчето щеше да иде да разговяра с майка си, с пастрока си, а не да се жалва на приятелката си и да се опитва да "печели хора за каузата". Но както и да е - вие си знаете. Само си мисля, че ако човек е чист, свестен и отговорен отива и говори очи в очи, (опитва се да) разрешава проблема, намира се компромис и т.н. А не: еди кой си колко е лош, неморален, несправедлив и т.н.



Тема Re: OFFнови [re: Markizata]  
Автор krastava_jaba (novi4ko)
Публикувано27.08.07 15:44



ако си забравила произведението намери го и пак го прочетинаистина си заслужава стойносно е и не случайно си е класикаА и като се замисля май това ТО наистина си е много важна част от призведението, браво на учителя ти че се е сетил да го прибави

Строителите на въздушни замъци винаги имат достатъчно строителен материал



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.