Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:46 08.06.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано16.10.04 18:48



Мисля, че някои от времената ги има на sportinfo.hit.bg, но за 1999 мисля, че надали ги има в интернета. Иначе Бончо измерва мисля, от три години - писта София 2002.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: Е,за къв резултат става дума?нови [re: kiprinski]  
Автор ЛЮБOMИP (субару-джия)
Публикувано16.10.04 18:57



Поне ще да вдигнеш пушилка до небесата.








Ама май си прав-голяма измама си е всичко.
Успех в "борбата" със спонсорите.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: dodo]  
Авторkiprinski (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 20:19



dodo purvo ne smjtam che ti si choveka na koito trjbva da objsnjvam no veche me draznish purvo razlikite idvat ot tova che 2003 sum niamal tezi umenia zashtoto i az kato vsichki normalni hora se razvivam s vsjka izminala godina poveche i poveche,vtoro 2003 imah problemi s motora i kakto vsichki znaiat edvam iskara sustezanieto a vednaga na drugoto se schupi,i treto 2003 karah sus sari gumi pochti na plat,a ne kato 2004 s chistonovi i to 15 cola,a dogodina niama da karam Ladata inache s udovolstvie bih napravil sushtoto vreme za teb dori i malko nadolo zashtoto navremeto e praveno i po dobro vreme ot moito poradi koeto smjtam che niama nishto ne realno



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: RaPiD@DMS]  
АвторM.Martin (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 21:31



i az sam za Щерев za6toto e mnogo dobar!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Автор Frysco (бесен лададжия)
Публикувано16.10.04 21:33



Ебам ги понятията... Който се е явил да се състезава и се е класирал в решетката той е пилот!
Аз просто искам да защитя пилота чиито фен съм аз, щото ако не беше маркучето избило от налягането, вървеше яко...Чия е била вината да не се стегне шибаното маркуче-не знам, ничия след като е станало вече нема значение.НЕ Е ЛИ ДОСТОЕН ЧОВЕК КОЙТО ВМЕСТО ДА КЛИНЧИ КАТО ПАЗАЧ НА ПАРКИНГ, ГОТВИ САМ СЪСТЕЗАТЕЛНА КОЛА И УЧАСТВА С НЕЯ?



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 22:08



Кипрински кажи кои е правил по-добро време от 1.36.2.. с лада 1300 че не се сещам а това е защото това е невъзможно.А второ вече ти писах че не става дума за обясняване- а за облог и доказване. Не пиши неща които не можеш да докажеш.Ако искаш да вдигнем залога ? Но си мисля че пак ще се измъкнеш под някакъв си предлог.А дали те дразня ми е все едно.Днес говорих с човека които е правил мотора които ти кара на русе2004 и ми е ясен с подробности ,само ще ти кажа че аз съм правил такъв мотор и съм го карал още преди ти да си имал личен автомобил това беше 1996г. И ми кажи дали приемаш облога или се отказваш?



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 22:14



А между другото бях на русе2003 и видях как завърши . И АКО МОЖЕ ДА ПРИПОМНЯ чЕ ТОВА Е КЛАСАЦИЯ ЗА МНЕНИЯТА ВИ ЗА НАИ- ПРОГРЕСИРАщ ПИЛОТ а не за кои с какъв мотор караше някога си например.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: P.Solberg]  
Автор DAMONМодератор (ралиджия)
Публикувано16.10.04 23:43



Грешка! Бончо засича от тази година. Преди това - Спортинфо...



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: DAMON]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано17.10.04 00:09



и миналата беше той май, поне за София съм сигурен

-----




Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано17.10.04 00:44



Бончо засича от 2002 година писта София, като дублира резултатите на Споринфо. Бончо успяваше да ги бие с по пет минути за по-бързо изкарване на резултатите, а и при него няма място за машинации, защото всичко е точно направено.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.