Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 21.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: фX7]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано16.10.04 01:19



нищо, важното е че всички виждат кой е по-добрия. другата година дано да няма такива инциденти. незнам, състезанията ли са малко, разликата в точките за отделните места ли? Румен как заради 1 незавършено състезание стана втори в А6, въпреки че на останалите е се първи. Нещо куца. Повече състезания трябва да има, особено при пистите - само 4 тая година. Сашо(нали може на ТИ), защо не се регистрираш? Радвам се че продължаваш да пишеш, супер направо. Тука има един твой колега, може би и конкурент, прякора му е ГОСПОД, ама не казва кой е!

-----




Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: RaPiD@DMS]  
Авторkiprinski (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 01:50



jvno niakoi moi kolegi se sramuvat ot imeto si zatova se chudime koi sa a za sustezaniata che sa malko si mnogo prav ne zavurshvash na edno i cialata godina na vjtara ama tova e shtoto ni e mnogo gotina federaciata



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: фX7]  
Авторkiprinski (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 01:54



E taka de nali ti napisah predi malko onia laf s parite mislish li che na men ne mi se kara ferari



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано16.10.04 03:31



За федерацията знаеме,че е пълна с лайна и т.н.А г-н Кипрински (все още не Ви познавам,та аз съм Кристиян) искам да ти кажа едно нещо за носа,тая гарга смотана догодина няма да го има никакъв.А тук пише и друг твой колега и мой приятел,шишко или Крум Георгиев от Плевен,със жълтото Пунто,което на планинските го кара Румбата,а Крумчо си руга рали-кроса.Но тоя Господ ми е много интересно кой е,айде признай си де,нищо няма да ти направиме.

___________



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.04 09:21



Саше-не превръщай форума в табло за закачки и заяждания.Ако се поровиш в старите теми ще намериш един любопитен факт-През последните години карайки в А6 постигаш време Х на планинско Търговище примерно,а тази година карайки в А5 го подобряваш с много.:-)
Ако можеш-обясни технически този факт на присъстващите тук и стига да е логично обяснението-мисля,че всички "закачащи" те няма да имат основание да го правят повече.:-)))))



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.04 09:27



Хмммм.....Саше-ще си позволя един съвет.Не влагай отношение тип "Кипрински към Камбуров" пишейки за всеки.:-))
Някак си не е коректно.
Колкото до името-обяснявал съм го неведнъж,но ще ти спестя усилията от търсенето в стари теми.
Не желая на всеослушание да обявявам кой съм-това тук няма значение,аз съм само един от пишещите в този форум,а в състезанията-един от равнопоставените пилоти (или шофьори:-)
Името ми не би помогнало на никой с нищо.Мисля,че са по-важни постиженията и постигането на целите ми.
В този смисъл приеми го накратко така -не искам да се бия в гърдите,обяснявайки наред кой съм,що съм,къде съм бил и защо съм паднал....предпочитам обичайното инкогнито като един участник в този форум.
Може би липса на хъс и жажда за слава знам ли?:-))))



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: K_Power]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.04 09:30



Пич-виж персоналния ми отговор към Сашо.Обясних го десетки пъти.Ако е необходимо ще сменя ника си и няма да споменавам,че участвам в състезания.Ако това ще спомогне за липса на подобни питания.
Другия вариант е-приеми,че съм Пешо от Харманли примерно.Ако пък това ще промени нещо въобще в общите ни дискусии-)
Както неведнъж съм споменавал-имената нямат значение.Всички заедно си залагаме задника на старта и си го прибираме обратно на финала.:-)



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: ГOCПOД]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано16.10.04 11:16



Защо се свързваш това да кажеш кой си със слава, известност и еди кво си???? Искаш да кажеш, че ако си кажеш името това ще ти донесе слава, която ти не търсиш?? Така излиза от думите ти, всеки пък за тая слава пишеш, и известност.

-----




Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано16.10.04 11:19



скъпи Сашко Кипрински не лъжи хората че си виждал мои бутала при Мичкиния защото моите мотори са правени само от мен и не от никои друг,а за бутала 82 мога да ти кажа че не съм карал никога а тези които аз съм ти ги показвал бяха 82.4 и винаги съм карал с по-големи мотори без да се крия от никого за разлика от тебе.А за сведение когато ти показах буталата вече карах с 84.0мм. И за сведение на русе2003 ти кара в А6-1600 и наи-добрата ти обиколка беше 1.42.... а 2004 вече с 1300 в А5 свали на 1.36..... не си ли много нагъл както и Камбуров да твърдите че сте били 1300. Кипрински обзаложи се пред всички във форума - за догодина да отидем на Русе и ти да повториш времето си от 2004 ,после мотора на чаршафа пред мен и ако всичко ти е по-хомологация ще ти поема разходите по-следващата писта или планинско -ако ли ти ще ми дадеш да карам твоята кола на рали-крос и естествено ще поемеш всички финансови подробности. Но искам пред всички да кажеш дали приемаш облога с тези условия за да не се измъкнеш после?



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: RaPiD@DMS]  
Автор ГOCПOД (КОРУМПИРАН)
Публикувано16.10.04 11:38



-)
Обяснявам просто-държа хората да гледат на мен като на Човек (с главно Ч),а не като на пилот.Това за мен не е титла.Надявам се,че ме разбираш.Не го обяснявам правилно-дано четеш между редовете-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.