Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 21.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано17.10.04 00:47



Сашо, ще бъдеш ли така добър да ни кажеш кой е този Додо, защото 100 пъти беше приканен да каже, пък нещо не иска. Просто ми е интересно, някак си не е честно да знаем едната страна, пък другата да се крие под псевдоним и да изказва такива мнения. Мисля, че и другите ще ме подкрепят.

МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: P.Solberg]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано17.10.04 01:25



ох чудя се да продължа ли и другата година на това място, много ми харесва, запознавам се с доста пилоти, поне визуално, както е с Сащо Кипрински, Крум Дончев и др., на СЗ седяха до мене и си приказвахме. Тва хубаво ама пък не мога да мръдна от тоя компютър, ни състезанието мога да гледам ни снимка да щракна... За туй ме е яд че изпускам всичко, поне награждаването да го правят пред мене някъде та да гледам

-----




Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: P.Solberg]  
Автор Daihard (луд за връзване)
Публикувано17.10.04 13:28



Владо, мисля че Додо никога не се е крил.
Познавам го лично, но никога не съм запомнил истинското му име, защото всички си му викат Додо. От Орландовци е и едно време караше една зелена Жигулка хобикарка с огромни валяци на место гуми.
Обадих се тук там в Орландовци, но никой не можеше да се сети как е истинското му име. Според Мичкин май било Добромир.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Авторkiprinski (Нерегистриран)
Публикувано17.10.04 17:48



strashen paliacho si neznam s koi chovek si govoril zashtoto tozi motor sum si go pravil lichno sam dori mehannika mi ne e prisustval taka che kazi na choveka koito se bie v gurdite ako vuobshte ima takuv che e po goliam artist i ot teb a za vremeto na Ruse mislia che e na Ilia gerov no ne sum mnogo siguren obeshtavam ti da razbera s tochnost i da ti napisha znam samo che vremeto e 1.35.980 i e postignato ot chist avt.A5 za da prikliuchim temata motora mi na Ruse ne e bil izriaden no sus sigornost ne sum bil s goliam val a sus kakvo sum bil shte vi ostava tebe i tvoite poznati ingeneri ot orlandovci da gadaete zashtoto za da tvurdite trjbva da ste vidjli kakto az tvoite butla.Priatno gadaene i obeshtavam ako izmislish neshto po umno ot tezata ti s vala mi i otgatnesh ama v deistvitelnost s kakvo sum bil da ti kaza che si prav



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: kiprinski]  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 20:43



Сашо не ме наричаи палячо, защото аз не съм те обиждал все още лично и ако продължаваш с тези обръщения ще трябва да се скараме . Кажи приемаш ли облога с мене или не ?Не искам да пиша някои неща които аз съм виждал по твоя мотор защото още ги използваш а не са в регламента-но това са неща за които не е редно да се говори.А ти не оставаи с впечатление че имам нещо лично против теб или против други хора за които си изказвам мнението просто това е истината за мен и не знам защо се засягаш толкова да не си останал с впечатление или искаш да оставиш такова че си останал последния самураи?А за речника ти те съветвам първо да се замисляш върхо нещата които пишеш, защото форума и реалния живот са почти едно и също нещо.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: Daihard]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 21:04



Сава всички даже и маика ми ми вика Додо затова никои не ми знае името ,но никога не съм бил анонимен във форума .Никога не съм живял в орландовци там държах един гараж под наем заради моята Жигулка ,останал си с такова впечатление защото все там си ме виждал.А това че не ме познавате повечето хора от форума може да се промени като например да организиране едно събиране около маса.А че не ме познавате от съзтезанията е нормално аз не съм бил добър пилот с добра кола ,а просто един от многото участници ,защото без такива не могат да се изяват другите.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано18.10.04 22:45



ДОДО бате как не съм се сетил до сега да видя кой си... Ам след тоя ти пост ми хрумна.
Ти си Номeр 50 - Димитър Спасов с ВАЗ21011 - Жигула(светло синя), с прякор ДОДО(явно от Димитър), 100 %

Идеята да се видим, вече се събрахме повече хора от София, вкл. и пилоти(някои които не се обаждат), е много добра!!! Аре да се организираме и всички да направим една среща, нека дойдат и пилотите които четат, а някои и пишат(Янакиев, Кипрински). Мисля че ще бъде готино!!!

-----




Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: RaPiD@DMS]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 23:30



не се казвам димитър ,а Добромир и жигулката ми е зелена.А прякора ми е сложен от моя по-голям брат ,защото като малък му е било трудно да изрича името ми и ми го е съкратил на Додо. Аз съм за такава среща и ще се радвам да доидат повече хора без значение дали са пилоти или не, а да са хора които обичат тоя спорт .



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.04 23:32



а на русе както обикновенно ми объркаха името .



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор RaPiD@DMS (DMS Фен!)
Публикувано18.10.04 23:37



Да аз от там погледнах и там пишеше Димитър, сорка за грешката
Поне вече знаем как се казваш - ДОБРОМИР СПАСОВ с ЗЕЛЕНАТА жигула

-----





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.