Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 21.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано09.10.04 12:23



На пистите и планинските с конуса и заборника за въздух отдолу на бронята е сигурно към 200,а иначе не вярвам да е повече от 180.Но може и повече да е,щото Хонда си имат сериен мотор 2 литра 240 коня,атмосферен.

___________



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор Frysco (бесен лададжия)
Публикувано09.10.04 20:41



Левски ми е приятел... как ме е яд че не завърши тази година, вървеше перфектно.Заради едно скапано маркуче... те той Гладиатора сам си каза че не му върви на тая писта.


бегай ше паркираам...

Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: Frysco]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано09.10.04 23:52



Ehaaaa бегай с този военната техника при Лададжийте бре . Ама така е като маркучетата се свалят от "трактуро" така става .



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: K_Power]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 09:38



Нали я мериха Хондата на Пещера 1.6?питаи Савата.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.10.04 12:59



Аз знам,че е 1,6 и като видях А7 и паднах от коня.Имах предвид,че щом сериен мотор 20 литра е 240 коня,какъв е проблема тоя 1,6 като съзтезателен да бъде 200,а може и отгоре.С два вала на 298 или 310-318 градуса,с нови бутала,да й се сложат рестриктори,ако няма,нови бутала с нови биели и лекичък маховик,едни 17 цолови джанти Спийдлайн или Оз Рейсинг и едни сенквенционални скорости и ше заспи тая Хонда.Само че парици требват

___________



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: K_Power]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано10.10.04 16:38



мисля че е по-добре да караш супер 1600 отколкото самоделка ?



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: FX7]  
Автор Frysco (бесен лададжия)
Публикувано10.10.04 19:44



Военната техника в някой случаи е доста по добра от всичко останало...
А за трактура не коментирай така, щото не си го видял с очите си и не знаеш как се е измъкнал...
Май само аз съм фен на ладите и специално на гладиатора тука, смятам че човека е заслужил да си има фен.


бегай ше паркираам...

Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор W R X sti (субару-джия)
Публикувано10.10.04 20:13



Е!
Не е ли по-яко сам да си е направиш?Поне по-евтино ще ти излезе и най-важното може да кривниш от правия път.
До колкото знам Цецо изкара целия сезон с един мотор-което ме навежда на мисълта,че май не го е форсирал чак толкова.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: W R X sti]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.10.04 20:55



Че Крум с колко мотора мислиш,че изкара,ма той и неговото не го кара много

___________



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: Frysco]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано10.10.04 21:40



Аз мога да кажа,че съм фен на чикийката,ако се сещате за кой става въпрос.За пояснение на предпоследното състезание Но:7

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.