Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 21.05.24 
Авто-мото
   >> Рали
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: K_Power]  
Автор P.Solberg (WRC Champion)
Публикувано07.10.04 11:38



Понеже посочиха една грешка моя -
19. 24. Tsvetan ILIEV - Ivelin TERZIEV C N SYS RACING
Honda Civic
BG
BG
A/7 19:23


МЯСТО ЗА РЕКЛАМА - 300 Евро !!!


Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: P.Solberg]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано07.10.04 13:09



Наистина е записан в А7 на рали България и в офицалното класиране даже е 3 в този клас и 14 в общото . Ако беше в А6 щеше да е 5 в този клас .
Друг е въпроса как стават тези работи , освен да е карал с 2000-ния витек.

Редактирано от FX7 на 07.10.04 13:18.



Тема Защо се пинявиш?нови [re: Daihard]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано07.10.04 17:23



....От един дето нищо не направи с на дедо си жигулатора?



Тема ЕХЕ....нови [re: FX7]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано07.10.04 17:38



Цепиш се като чек...я на сухо.Цецо не е такава льохма като Будев.Пък и Гьошката само на СОФИЯ и ПЕЩЕРА го кара,ако продължава така може да ти кажа ,че ще се размаже някъде.



Дано да не ме чуе ония ЛОШИЯ.



Тема Цецо или Крумнови [re: K_Power]  
Автор Б.TИPИ (евро шампион)
Публикувано07.10.04 17:50



Абе и аз не знам дали ще даде такова време като Крум,но с тоя самолет(Крум) тука у България много важи за генералното,но излезели на вън и е сред коли като неговата кво се получава?
Кръгла ну...,абе айде нищо.



Тема Re: Цецо или Крумнови [re: Б.TИPИ]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано07.10.04 20:30



Абе каква кръгла нула бе,абе ... Д припомням ли рали България 2002 отново или си го знаете

___________



Тема Re: Цецо или Крумнови [re: K_Power]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 23:48



За мене Цецо е един много кадърен пилот и дано догодина да е с по-конкурентен автомобил за да покаже своите качества, ще се радвам и Данчо Тодоров да подсили своя Ситроен и да се впусне в борбата за 1 место в А6



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: Daihard]  
Автордoдo (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 23:56



Цецо е по-млад но няма кои да му купи макси ,Сава мисля че и ти ще си доста напреде с неговата кола нали?Цецо винаги взима максималното от техниката с която разполага за разлика от много други пилоти???



Тема Re: ЕХЕ....нови [re: Б.TИPИ]  
Автор FX7 (Раладжия)
Публикувано08.10.04 00:22



"Тири" сигурно съм изгледал ... доста картинги и от там се изхвърлям .........
Мани това , ама тази МУГЕНКА е минимум 200+ коня , за сравнение ще ти дам фиестата която е с обикновен мотор витек 170коньов ( за америка и англия ) и с малко електроника е на 190 . А при Цецо няма малкоооо ... капака не отваря даже .
Сега не искам да го убиждам Цецо ама не е сериозно да се движи на 2-3 секунди от лада (верноо че е една от най-добре подготвените лади ) , ама си е лада .
Айде да ми сравниш спирането и ускорението на ладата и това на хондата ?
според мен и двамата са много добри , ама Гьоешевия е малко по-по...

А и за "Утепването " не звучи сериозно , щото човека има такъв опит и усет че ти си нямаш и на идея за какво иде реч , просто си държи идялната крива и не запъва автомобила да убива скороста , това е доло горе , а ти прави изводите.



Тема Re: класация за наи-развиващ се пилот?нови [re: дoдo]  
Автор2O6 (Нерегистриран)
Публикувано08.10.04 09:00



Цецо доста пъти си служи с непозволени ХИТРИНИ.Напрмер тази година на рали България незнам откъде го измисли това ,че хонда сивик 1.6 литра има хомологация за А7 пълни глупости но нали е Хитрия.А къде бляха техническите комисари да не му поискат хомологационния фиш за А7.Цецо май реши да избяга от силната конкуренция в А6 или търсеше по предно класиране в класа А7 от 4 коли




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.