Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:14 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: сминдух]  
Автор PRN ()
Публикувано20.12.11 08:14



Заместването на Тамоксидена с индол-3-карбол не е стандартна медицинска практика и според мене е леко ненормална идея (да замениш нещо което доказано работи с някаква измишльотина).



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: paralichko]  
Автор PRN ()
Публикувано20.12.11 08:18



И двете са възможни, все пак рак на яйчника е по-вероятната диагноза. Няма как да знаеш преди да излезе хистологията. Всякакви предположения на този етап са безпредметни, защото без хистология никакъв конкретен план за лечение не може да се направи.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: mandreeva-207033]  
Автор PRN ()
Публикувано20.12.11 08:22



Да, възможно е да намалят действието на химитерапията (особено антиоксидантите). За късмет повечето хранителни добавки и разните там антиоксиданти и имуностимуланти не работят въобще и се продават само да прибират парите на хората, без истински да им вредят.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: Krasi..-202430]  
Автор PRN ()
Публикувано20.12.11 08:25



Защо ти "искаш да се насочваш" по един толкова неспецифичен симптом. Аз поне не мога да се "насоча" към нищо само по него... ама никак.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: PRN]  
Авторparalichko (Нерегистриран)
Публикувано20.12.11 08:51



Въпроса е дали по хистологията ще е 100% ясно къде е първоизточика, защото четейки из интерет, ми става ясно, че не е ясно...





Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: PRN]  
Автор Krasi..-202430 (непознат )
Публикувано21.12.11 09:45



Благодаря Ви че ни отделяте време
.....със сълзи на очите ...../бащами с рак на простатата и мета по костите/..
ПСА маркера се покачва преди месец 44,сега 67 беше на Андрокур,Бикусан сега от 2-3мес на Калутид ...с какво може да се смени лечението му явно вече не дейстав.....знам че няма много варианти за лечение,но какво да правя....



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: Krasi..-202430]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.11 22:40



здравейте,имам много спешен въпрос,на татко чернодробните резултати са му лоши имаше 1 разсейка,но сега корема и ходилата са му подути и нашата лекуваща лекарка каза че сигорно са трагнали още разсейки в черния дроб и неможе да функционира добре,преди 14 дена завършихме 3 курс кселода,въпроса ми е какво да му давам за възтановяване на черния дроб и метастазите и мога ли да го възтановя?моля ви кажете



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: paralichko]  
Автор PRN ()
Публикувано23.12.11 09:57



Не знам точно какво четеш из интернет, но рака на яйчника и този на панкреаса да доста различни по отношение на това какво антигени имат на имунохистохимия. 100% неща в онкологията няма, но като цяло разграничаването на тези два рака не е голям проблем.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7нови [re: nakata78]  
Автор PRN ()
Публикувано23.12.11 10:00



Не мисля че ти можеш да "възтановиш черния дроб". Пък и не всеки размърдан чернодробен ензим означава увреден черен дроб. Чертния дроб не е проблема - проблема са метастазите.



Тема Re: ВЪПРОСИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ № 7 [re: Krasi..-202430]  
Автор PRN ()
Публикувано23.12.11 10:01



Трябва ти лекар - истински, койтго да огледа нещата от всякъде и да реши как и какво може. По интернет не става. Засега ПСА от 67 не е чак толкова висок.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.