Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.02.09 18:15



Темата "КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 1" можете да четете ето тук:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Авторnadi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 20:15



Някой чувал ли е за хранителна добавка KLAMATH на фирма ERBA VITA?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: nadi]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 14:59



Става въпрос за изсушени водорасли на прах от езерото Кламат. Доста скъпи, без особен ефект!
Бих ви препоръчала Етерея - комбинация от етерични масла в желатинови перли. Приемат се по време на хранене, а могат да се използват и за масаж!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: мapия]  
Авторdimicha (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 15:17



Аз също споделям мнението за Етерея. Имат добър успокоителен ефект и подобряват тоноса, повече на: www.mayady.com



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано06.04.09 13:27







Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано10.04.09 08:42



Мислих, мислих и реших тук да си задам въпросчето ми. На мамчето и предстои другата седмица лъчетерапия. Доста четох тук и вие ми давахте съвети. И аз купих всичко, което ми казахте. Сега предварително започна да пие Герисан, Деодан, Нормофлор, Натанала от 2006 и газ от 2006, цвекло и май това е. бяха и казали за екомер, но никъде го няма, та като заместител и препоръчали оливисан. Питам се дали няма да стане много. Страх ме е обаче да спре нещо, за да не стане беля. Какво мислите вие? Може ли да се пренасити организма или да си пречат една на друга?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: mim.i]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.04.09 08:50



Мога да споделя само опита в нашето семейство. По време на лъчетерапия е напълно достатъчен само приемът на Деодан и здравословна храна с пресни плодове, зеленчуци и сокове. Добър съвет може да ти даде д- Богданов, от когото вероятно се снабдявате с Деодан. Както знаеш, Доданът-ът е създаден именно да отстранява вредните последствия от лъчетерапията. Ако решиш да се консултираш с д-р Богданов, много те моля да споделиш тук неговите съвети!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано10.04.09 10:22



Аз вече разговарях с него, когато поръчвах Деодана. Така или иначе той ще се среща с майка по време на терапията за да контролира дозата й. Разбира се ще споделям как вървят нещата и какъв е съвета ми, но това ще стане след около 2 седмици, защото сега съм я заредила с достатъчно Деодан!



Тема до Флорчето, Буба и всеки който знае :) - ЛИЦИЙ? нови [re: mim.i]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано16.07.09 11:11



Флорче, Бубе прочетох че и двете приемате една добавка лиций. Какво е това, досега не съм попадала на инфо за нея ?
За какво е тя - може ли да се пие при РМЖ?



Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:25.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае :)- ЛИЦИЙнови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.07.09 12:06



Ще ти сложа линк да прочетеш Нели. Това са едни малки плодчета, които не съм спирала да приемам от 2005 година. В тях има много витамини и минерали. От тук ми ги купуват. По супена лъжица от тях в чаша зелен чай, изяждам и плодчетата. А преди ги слагах пакетчето от 100 грама в литър ракия и след 10 дни пиех по 25 мл на ден /обикновено вечер/. Пак изяждам каквото падне в чашата. Пакетчето струваше последно 5 лева.



- Адрес и телефон на фирмата

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.