Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: Dimana64]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано18.05.10 22:53



Не залитайте по скъпия Германий.Не е нищо особено или нещо магическо с някакви уникални действия.Просто консумирайте повече чесън,целина ,доматен сок и най вече гъба рейши органична може и жен шен.Естествено и домашно кисело мляко.И суроватката от киселото мляко особено.
Има нещо което е много по добро от германия поне за мен.Това са хуминовата и фулвинова киселина -присъстващи в най голямо количество в хималайското мумийо-Шиладжит.Има ги и отделно като добавка Humic acid.Те имат всички свойства на Германия плюс още много други.
Повече за хуминовата киселина в темата ми-Тотална детоксикация и хелатотерапия (която по незнайни причини не е качена в справочника за темите но съм сигурен че скоро това ще стане

).



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: hospitalier]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.05.10 08:13



"Повече за хуминовата киселина в темата ми-Тотална детоксикация и хелатотерапия (която по незнайни причини не е качена в справочника за темите но съм сигурен че скоро това ще стане"

Вече е качена в темата "Пречистване на организма".



"Совите не са това, което са..."

Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: hospitalier]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано19.05.10 14:29



как се зарадвах,като прочетох за мумийото.Ние имаме,не е от Хималаи, от Таджикистан е и е натурално,това е най-важното.Само че четох различни рецепти.Ако знаеш,някаква рецепта,кажи моля те.



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: leonidas22]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано19.05.10 19:12



Oт къде го взимаш Таджикистанското?
Иначе 200мг в гореща вода и мед 3 пъти на ден.Нали е пречистено.



Тема мумийонови [re: hospitalier]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано20.05.10 19:52



Моят близък ми донесе лично от там,пречистено е.Ние всичко го пиеме няколко години и слава на Бога,имам напредвид аз и старите ми родители.А дъщеря ми не го е пила...знам много рецепти с мумийо против много болести,само против рака ме смущава,че включва и мед.Тя го е пила преди и по време на химията и анализите са й били в норма,понеже друго тогава не е пила,та мислиме,че е от него.



Тема Re: мумийонови [re: leonidas22]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано20.05.10 21:11



Аз го пиех навремето разтворено в мляко. Според мен в много рецепти медът се добавя повечето за вкус.



Тема Re: мумийонови [re: Dimana64]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано20.05.10 21:38



Мумийото за рак се пие с топла вода(мляко,чай и т.н.) и мед.Говоря за една чаена лъжичка мед на прием, не цял буркан.
Как мога и аз да си поръчам от това мумийо?



Тема Re: мумийонови [re: Dimana64]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.10 13:33



доколкото си спомням,с млякото се пиеше мумийото против диабета.Ние пиеме с вода.Както се казва,това което не вреди,може да помогне.Тези средноазиатци, които дъвчат постоянно това мумийо,живеят по 100 години!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Авторpira99 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.10 17:04



Здравейте,
При спадане на левкоцитити, когато се провежда лъчетерапия, с голям ефект може да се прилага препаратът МАОЛО. Той ги възстановява до нормата и ги поддържа, за да няма рязко спадане, без каквито и да странични явления. МАОЛО е официално регистриран и за него може да прочетете във форума за МАОЛО, както и в сайта на Агенция СМИЛО , която го предлага на пазара. В сайта има мнения и на лекари от онкодиспасерите и клиниките, които го прилагат с успех. Например на доц. д-р В. Цекова, която завежда клиниката по онкохематология в ИСУЛ - София.
Атанас



Тема Re: алоенови [re: pira99]  
Автор whitelilly ()
Публикувано30.05.11 17:39



Някой има ли впечатление от

на Nature's way? На Forever Living по-добра ли е? И още един въпрос: усеща ли се много виното в домашния вариант, защото ми става зле, ако консумирам алкохол?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.