Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано21.10.09 12:31



Някой ползвал ли е продуктите хр. добавки на Сибирско здраве. На мен ми ги препоръча лекар, но не знам дали като са от билки няма да намалят действието на приеманото лекарство. Купих ги и сега се чудя



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: tzveti61]  
Автор Valery 72 (непознат )
Публикувано21.10.09 17:17



Много доктори работят с продуктите на Сибирско здраве.Една от тях е др.Папазова.Новоминът е широко използван и в клиниката на др.Дамянов.Той го предписва паралелно с правената от него химиотерапия.Няма никаква опасност от взаимна неутрализация с лекарствата.Не съм сигурна как се комбинират с други алтернативни методи.Ако решите да го направите може би е добре преди това да се консултирате с холистичен лекар.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: Valery 72]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано21.10.09 17:42



Аз ходих при Д-р Папазова и тя ми ги препоръча, но изведнаж нещо ме загложди и се притесних. Ако е за мен няма да се замисля, но е за дъщеря ми .Вашите думи ме успокоиха, дъщеря ми каза, че ще ги приема без никакво притеснение и това е добре, защото може би тогава и резултата ще бъде добър.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано09.11.09 18:01



sunseeker как е баща ти? Има ли подобрение? Не си писал скоро.
Вземате ли АНСС- някакви положителни отзиви засега.
Успех! Поздрави





Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор hospitalier (непознат )
Публикувано10.11.09 05:36



Давай няма да сбъркаш -специално този продукт AHCC -Киноко голд е производство на Quality of life labs които са офицален представител на института в Сапоро които произвеждат суровината.Само да кажа че трябва време да подейства.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.11.09 15:14



Преди 2-3 години, когато за първи път потърсих Алое вера гел по аптеките в родния ми град не го открих. Сега го има навсякъде. Но има ли значение марката? Поради полезните му свойства аз го взимам периодично като хранителна добавка за подсилване на имунната система. Смятах, че Алоето е по - непопулярен продукт, който, не знам защо, но си мислех, че едва ли не е 100 % полезен и не съдържа вредни вещества.

Както всеки път и този път го купих с пълната увереност за това. Установих, че съдържа натриев бензоат и аскорбинова киселина, от които до колкото знам се получава бензол, който си е канцероген.

Купувала съм Алое, на което не са изписани тези неща, но това означава ли, че ги няма?

Не можем да избягваме всичко, що е проудкт на съвременните (човекоубийствени) технологии. Но как да преценим кое е по-малкото зло? Повече ми е приятел ли това Алое или повече ми е враг?

На всичкото отгоре се оказа 65% сок от Алое. Мисля, че съм купувала преди 100% или поне така пишеше на етикета.

Божеее, човек може да се побърка ако мисли продължително за тези неща. Няма отърване. Единствения изход е да станем отшелници, но те не останаха и много такива места... На път съм да се отвлека доста по-далече от темата затова ще спра.

Това са едни "празни мисли на един празен човек" не водещи до никъде...Просто изпитах нужда да споделя възмущението си.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.11.09 15:41



Я, си намери истинско алое и си го направи по рецепта! Така няма да имаш въпроси и терзания.


Ако на се лъжа, преди време Буба раздаваше листенца, но може и някой друг да го отглежда.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Алое вера гелнови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.11.09 17:12



Ние го имаме-в саксия и си го приготвям сама.Но трябва да е над 3години



Тема Re: Алое вера гелнови [re: EFO75]  
Автор Valery 72 (непознат )
Публикувано10.11.09 18:11



Ако,все пак се спреш на готов гел от алое ,моят опит показва,че този на Forever Living е добър във всичките му разновидности.Преди време дълги периоди го пиехме цялото семейство за профилактика.
Др.Папазова,която изписва продукти на различни фирми ,препоръчва именно този гел.Тя смята,че той няма отрицателни въздействия при малки образувания,тъй като в него няма кора от листате на алоето а е използвана само сърцевината.
Преди две години продуктът наистина беше добър.Дано да не са го развалили.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.11.09 18:13



Аз си имам

Ама ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.