Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германийнови [re: nelly_83]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано14.05.10 10:59



На германия му тече здрава реклама по тв.Точно в това му е силата повишава имунитета по специфичен начин.Лощото е че рекламата идва преди лекарството.В Пловдив няма от къде да се намери ако има в София вече някъде моля бъдете добри да кажете къде

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме

Редактирано от adiortoti на 14.05.10 11:00.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германийнови [re: adiortoti]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано14.05.10 12:49



adiortoti здравей, не съм търсила още, но предполагам не е проблем да се поръча по интернет, ще пиша веднага като разбера къде го има.
Германия не е ли микроелемент подобно на селена - антираков. Затова си мисля, че не е проблем приема му, без лекарско предписание, но може и да греша...Мама вече 4м. всеки ден взима по 1 табл.селен дневно и ми се иска да сменим с друго- затова се замислех за германия (естествено подтикната от активната му реклама по тв.)



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германийнови [re: nelly_83]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано14.05.10 16:12



Преди 2-3 седмици в "На кафе" гостува лекар от Военна болница (убийте ме- имена не помня), който обясни свойствата на органичния германий и мястото му в лечението и превенцията на онкологичните заболявания. Той каза, че болните задължително трябва да го приемат и можел да се купи от аптеките. Определи го като революционно откритие и мощно оръжие в борбата с рака.
Разгледах един сайт

, ама много скъпо ми се видя, бе хора.
Това, което аз запомних е,че в природата германият е концентриран най-вече в чесъна, алоето и женшена. Така, че хапвам чесън, трупам германий и край мен не се стои.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Цената и изход - Германийнови [re: nelgina]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано14.05.10 16:51



Българските дистрибутори отново гледат да съдерат кожата на нуждаещите се. По принцип Германий132 е скъпа добавка, но най-скъпчийското е $44 - тук - 114лв - като,че ли го носят на ръка от чужбина...
Калояна тук даде линк към книгата, която го обявява за основно алтернативно лечение на рака.

Който може да поръчва по интернет от чужбина да погледне:



Но трябва да се търси фирма, която доставя в България; също така и пощенските разноски са отгоре, но някъде цените почват от $11... Обаче ако се съберете няколко души може да излезе и по-евтино, защото тези фирми правят отстъпки при закупуване на повече от 3 бройки.



Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: Dimana64]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано14.05.10 23:54



Германия е много полезен микроелемент с функция на адаптоген.Има разнообразни терапевтични свойства -изчиства токсините,усилва имунната функция,нормализира хомеостазата,подобрява мозъчната дейнсот и жлезите с вътрешна секреция.Влияе на кръвотворната функция
Може да служи като помощно средство при химиотерапия и лъчетерапия.Съдържа се в хлорелата ,сушито ,ечемика ,черния оман ,целината,алоето,бразилския и корейски жен шен,доматения сок,киселото мляко и най много в гъбата Рейши.



Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: hospitalier]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано15.05.10 12:36



Благодаря на всички! Страхотни сте!





Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelly_83]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано18.05.10 09:22



В момента по "На кафе"Нова тв започва разговор за германия.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelgina]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано18.05.10 11:09



ех аз съм го изпуснала за съжаление. Нещо интересно?





Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelly_83]  
Автор tzveti61 (новак)
Публикувано18.05.10 13:12



Според мен това нещо е много хубаво. Аз по изключение имах възможност да го гледам и съм много впечатлена. Допускам, че има известна доза реклама, което е естествено, но беше обяснено много добре, простичко как се зараждат раковите клетки и какво може да се постигне при приемането на Германий 132. За препоръчване е да се взема превантивно, защото е по-лесно да се предпазиш отколкото да се лекуваш от каквото и да е. Това е хранителна добавка, но в Япония където се произвежда се ползва като лекарство на капсули и освен това и венозно. Най-общо казано клетките се насищат с кислород, което е пагубно за раковите клетки. При здрав организъм се намалява стреса, засилва се имунната система и все такива хубви неща.



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelly_83]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано18.05.10 14:16



По принцип записите на повечето предавания ги качват тук:



Но видях, че няма нови след 14.05. Дано го обновят скоро.

Миналата седмица имаше много хубави предавания с д-р Мария Папазова за алтернативно лечение на холестерол, кръвно; за водата и тн.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.