Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2-зелен чайнови [re: hospitalier]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано31.01.10 13:48



Приятели един може би малко глупав въпрос..........................


вие ОТКЪДЕ, на коя фирма и КАКЪВ зелен чай си купувате?
Прочетох, че на пазара има поне 10вида зелен чай , но аз поне не съм срещала да продават такива.

Аз взимам на мама от Фантастико ето този - с цели листенца.
А Вие?


Редактирано от nelly_83 на 31.01.10 13:48.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: hospitalier]  
Автор leonidas22 (новак)
Публикувано31.01.10 13:51



знам,че си много запознат с темата,можеш ли да кажеш,какво препоръчваш лично ти.Какво даваш на майка си?аз също много вярвам на източната медицина!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: leonidas22]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано03.02.10 02:40



Кажи за какво става въпрос Leonidas 22 и ще помогна с каквото мога?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: hospitalier]  
Автор viketoriq (страхуваща се)
Публикувано01.03.10 00:25



извинявам се ако пиша на грешното място, но писах в различни теми и за съжаление не намерих никъде отговор. интересувам се от канглайт и от аннс. някой тук знае ли отзиви за тях, прочетох написаното в другите теми но е старо като информация. баща ми е опериран от рак на дебелото и черво и му правиха химиотерапия но разви от нея цироза. сега се появиха метастази в белия дроб и съм много отчаяна и незнам вече към кого и къде да се обърна.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: viketoriq]  
Автор hospitalier (минаващ)
Публикувано01.03.10 01:11



AHCC няма да ти помогне грам - пробвай с нериум олеандер.В един от мойте постове бях дал линк към средства които спиррат метастазите но не помня кой.Другото което мога да препоръчам са гъбите Агарикус блазей както и общоукрепващи средства -Рейши,жен шен,левзея.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: hospitalier]  
Автор MamaD (член)
Публикувано25.03.10 00:04




Дали някой е взимал добавките на тази фирма? Щатска е.Чудя се дали е добра, или и тук описанието на съдържанието не отговаря на истината.

Някой пил ли е "Зелена напитка"? Дали има ефект при поддържане на добра кръвна картина (WBC, Hgb...) ?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: MamaD]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано25.03.10 23:16



Да, MamaD, аз съм ползвала американските, има ги и в България, има представителен магазин до турското посолство, но са много скъпи, иначе са хубави, двойно са по скъпи в Б. Колкото до напитката - не съм ползвала, но съм търсила, тук немога да намеря нищо със тези съставки от години търся, радвам се, че имате и това на българския пазар.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: Kaлoянa_]  
Автор MamaD (член)
Публикувано26.03.10 09:57



алояна, нали знаеш, чета в един форум дето пишат американци. От там разбрах за сок от млади пшенични филизи - те го пият за добра ПКК. Значи има такова нещо в САЩ, но е сок.Тук намерих немски, 750 мл за 14,50 лв. - скъпичко. Сега ще давам от тази "зелена напитка", евтина е.
Благодаря ти за инфото за Солгар. Бях в магазина им, консултира лекар. Понеже се напатих от ментета, та се чудех как стои въпросът с тях. Цените не са чак толкова високи - азиатските гъби са около 60 лв., горе-долу толкова са и на другите места, тък не се знае какво има в капсулите. Предложиха ми една добавка за хемоглобин - 23 лв. за 90 таблетки, по 1 на ден, значи е за 3 месеца.Е, сигурно имат и скъпи продукти.Тази фирма има много интересни разработки, патентовали са си ги.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: MamaD]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.03.10 20:49



А опитвали ли сте за хемоглобина редовното прилагане на рецептата със стафидите?
Прополисът пък може да замести куп други хранителни добавки...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германий нови [re: *jull**]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано14.05.10 00:00



някой пил ли е добавката ГЕРМАНИЙ 132 и какво ви е мнението за него?
Чела съм че засилва имунната система, като увеличава броя на макрофагите и стимулира имунната система сама да се бори с рака.
Всеки пациент ли може да започне да приема Германий или е необходимо консултация с лекар преди това?
Ще съм благодарна на всякаква информация!



Редактирано от nelly_83 на 14.05.10 00:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.