Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Elinia]  
Автор marata122 (непознат)
Публикувано15.07.11 18:05



Момичета,някоя от вас ползвала ли е Имюн Модулатор на Д-р Биомастер?
Съдържа шест вида гъби:агарикус,кордицепс,мейтаке,рейши,шиитаке и кориолус.Цената е сериозна,но за това пък всичко е на куп.





Тема Re:нови [re: marata122]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано31.08.11 09:57



Моля, ако някой има мнение за това нещо, да го сподели!


Редактирано от Buba67 на 31.08.11 10:09.



Тема Re: Зеолит или клиноптилолит?нови [re: leonidas22]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано01.09.11 09:25



Ти ползва ли Зеолит? Аз купих и то от този който е активирания - Zeolite Enhanced. Подкупи ме именно контактът с ракови клетки и по-високата ефективност. Но още не сме го получили и не сме го пили. Интересно ми е ако вие сте го пробвали да си кажеш мнението. Ще го почнем веднага с получаването.

Засега сме на Гравиола, копитник и някаква смес от наши си билки. Също така строга диета само плодове и зеленчуци +прясно изцедени сокове. Никакви сушени- те са с консерванти.

Интересно че от скоро взе да вдига температура за кратко. Чудя се дали е реакция на средствата.

Получихме днес АНСС -не сме го почнали. Чакаме още Пау Д Арко, Сутерландия и Трансфер фактор плюс.

Някой пил ли е китайските капсули Канелим???




Тема Салвестрол таблеткинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано02.09.11 05:21





оригинал

ел.преводач



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: hospitalier]  
Авторivanov25O9 (Нерегистриран)
Публикувано28.09.11 10:25



Видях в един международен лекарски сайт,че може би е най-добре изследваната хранителна добавка в света,специално предназначена за по време на химиотерапия.Ето го и сайта:
http://www.ahccresearch.com/



Тема Re: Салвестрол таблеткинови [re: Kaлoянa]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано06.07.12 21:39



Много се говори за алое вера. Няма да ви излекува от рак, но помага по следния начин. Ако една ракова клетка се намира на повече от шест свои диаметъра от кръвоносен съд, тогава не може да се храни и или умира или не се дели толкова активно. Но по някое време като реши да си прави собствен форум и започва да излъчва фактори на разтежа, които се свързват с клетките, които обличат кръвоносните съдове е те така се променят, че започват да изграждат нов кръвоносен съд кам тумора. Дойде ли захар с кръвта и вече за тумора всичко е готово. Нарича се ангиогенеза.
Алое вера заедно с други стотици подобни, като чесън, постоянно блокират факторите на разтежа и няма да ви излекуват от рак, но поне няма да има нови метастази. Това се отнася особено, ако вече някъде другъде има тумор. Просто трябва да се взима по малко постоянно.
Чудя се дали във вид на гел ни би било добре при рак на кожата и още



Тема Re: Салвестрол таблеткинови [re: krasiva]  
Автор gigi1234 (новак)
Публикувано15.07.13 00:00



Здравейте на всички!Може би не е тук мястото за въпроса ми и се извинявам, ако е така.Изчетох по-голямата част от информацията свързана с хр.добавки,алтернативи,билки и лекарства по време на химиотерапия.Не успях да открия как може да се намали креатинина?[/black]Имам предвид с билки, лекарства, храни чайове... /На баща ми всичко друго е в норма,но креатинина е 194.Той премина трети път през Таксотер, а Зометата е всеки месец за последните почти 3 години./Моля ви , ако някой може--да ми помогне.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от gigi1234 на 15.07.13 00:01.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от gigi1234 на 15.07.13 00:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от gigi1234 на 15.07.13 00:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.