Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.02.09 18:15



Темата "КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 1" можете да четете ето тук:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Авторnadi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 20:15



Някой чувал ли е за хранителна добавка KLAMATH на фирма ERBA VITA?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: nadi]  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 14:59



Става въпрос за изсушени водорасли на прах от езерото Кламат. Доста скъпи, без особен ефект!
Бих ви препоръчала Етерея - комбинация от етерични масла в желатинови перли. Приемат се по време на хранене, а могат да се използват и за масаж!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: мapия]  
Авторdimicha (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 15:17



Аз също споделям мнението за Етерея. Имат добър успокоителен ефект и подобряват тоноса, повече на: www.mayady.com



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор panterata68 (голямата)
Публикувано06.04.09 13:27







Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано10.04.09 08:42



Мислих, мислих и реших тук да си задам въпросчето ми. На мамчето и предстои другата седмица лъчетерапия. Доста четох тук и вие ми давахте съвети. И аз купих всичко, което ми казахте. Сега предварително започна да пие Герисан, Деодан, Нормофлор, Натанала от 2006 и газ от 2006, цвекло и май това е. бяха и казали за екомер, но никъде го няма, та като заместител и препоръчали оливисан. Питам се дали няма да стане много. Страх ме е обаче да спре нещо, за да не стане беля. Какво мислите вие? Може ли да се пренасити организма или да си пречат една на друга?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: mim.i]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.04.09 08:50



Мога да споделя само опита в нашето семейство. По време на лъчетерапия е напълно достатъчен само приемът на Деодан и здравословна храна с пресни плодове, зеленчуци и сокове. Добър съвет може да ти даде д- Богданов, от когото вероятно се снабдявате с Деодан. Както знаеш, Доданът-ът е създаден именно да отстранява вредните последствия от лъчетерапията. Ако решиш да се консултираш с д-р Богданов, много те моля да споделиш тук неговите съвети!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор mim.i ()
Публикувано10.04.09 10:22



Аз вече разговарях с него, когато поръчвах Деодана. Така или иначе той ще се среща с майка по време на терапията за да контролира дозата й. Разбира се ще споделям как вървят нещата и какъв е съвета ми, но това ще стане след около 2 седмици, защото сега съм я заредила с достатъчно Деодан!



Тема до Флорчето, Буба и всеки който знае :) - ЛИЦИЙ? нови [re: mim.i]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано16.07.09 11:11



Флорче, Бубе прочетох че и двете приемате една добавка лиций. Какво е това, досега не съм попадала на инфо за нея ?
За какво е тя - може ли да се пие при РМЖ?



Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:25.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае :)- ЛИЦИЙнови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.07.09 12:06



Ще ти сложа линк да прочетеш Нели. Това са едни малки плодчета, които не съм спирала да приемам от 2005 година. В тях има много витамини и минерали. От тук ми ги купуват. По супена лъжица от тях в чаша зелен чай, изяждам и плодчетата. А преди ги слагах пакетчето от 100 грама в литър ракия и след 10 дни пиех по 25 мл на ден /обикновено вечер/. Пак изяждам каквото падне в чашата. Пакетчето струваше последно 5 лева.



- Адрес и телефон на фирмата

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:32.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае - ЛИЦИЙ?нови [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано16.07.09 13:21



Bube Благодаря и аз ще купя за мама.


Мога да го купя от адреса от сайта посочен от теб нали?

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:29.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае - ЛИЦИЙ?нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано16.07.09 14:25



Бубе, от къде и кога си ги взимала за 5 лв.? Аз от доста време под 6 лв. не съм ги намирала.

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:30.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае - ЛИЦИЙ?нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.07.09 16:11



И в момента цената е 5 лева за 100 грама. В линка който съм посочила по горе има адрес и карта къде се намира магазина. Близо е до Централна гара в София.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:31.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае - ЛИЦИЙ?нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.07.09 16:43



Бяха пет лева и в Пловдив, но сега са около седем лева в здравословния магазин на главната. Много са добри, аз ги вземам по една чаена лъжичка сутрин и вечер, много са вкусни.



Животът е сцена, а ние сме артисти!

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:33.



Тема ИНМУ ПЛЮСнови [re: *jull**]  
Автормимoзa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.09 17:08



аз взимам инму плюс - испанска. първите два месеца пих по две на ден, прахчета, а сега по едно. моля ако има и други, да споделят.

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:34.



Тема ЛИЦИЙ И КРЪВНО НАЛЯГАНЕнови [re: *jull**]  
Автор LlLl63 (???)
Публикувано16.07.09 19:12



Като чета за плодовете лиций и на мен ми се иска да започна да си хапвам от тях, но прочетох, освен кръвната захар, свалят и кръвното налягане. Аз съм с ниско кръвно и не знам дали няма още по-ниско да ми стане.

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:38.



Тема Re: ЛИЦИЙ И КРЪВНО НАЛЯГАНЕнови [re: LlLl63]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.07.09 19:36



Сваля кръвното до нормално ако е високо, но не и под нормалното.
А твоето ще го повдигне до нормалното. Яж и не се бой!



Животът е сцена, а ние сме артисти!

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:39.



Тема Re: ЛИЦИЙ И КРЪВНО НАЛЯГАНЕнови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано16.07.09 21:56



Флорче, не давай така смело съвети! Мисля, че трябва да се подхожда внимателно -
нека де се измери кръвното преди и след приема на лиций, за да се разбере действието му.



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:41.



Тема МЕРДЖАН (ЛИЦИЙ)нови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.07.09 22:13





Животът е сцена, а ние сме артисти!

Редактирано от *jull** на 16.07.09 22:23.



Тема Re: МЕРДЖАН (ЛИЦИЙ)нови [re: flora bg]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано16.07.09 22:35



Прочетох, в лиция се съдържа витамин Б - Б1,Б2 (нали уж за раково-болните е забранено да приемат всички витамина от група Б), както и че съдържа между 22-42% захар като състав?!?
Може ви обаче въпреки това полезните съставки на лиция са много повече. Вие как мислите?
Благодаря на всички за информацията. Все пак ще купя като за начало 1 опаковка.





Тема Re: МЕРДЖАН (ЛИЦИЙ)нови [re: nelly_83]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано16.07.09 22:49



Нели, можеш да даваш на мама всичко натурално. Витамин В го има в лиция, както има и други витамини. Те са в плодчетата, не са получени по химичен път.
Вредни са витамините, които са получени по синтетичен път и се продават в аптеките или като добавки към храните /затова спрях да ям маргарин/.
Всичко натурално, като плодове, зеленчуци в това число и тези малки плодчета можеш да даваш спокойно.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: МЕРДЖАН (ЛИЦИЙ)нови [re: Buba67]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано16.07.09 22:51




Благодаря Бубе! Още утре отивам.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: mim.i]  
Автор Marи ()
Публикувано13.10.09 05:55



Чудех се къде да задам въпроса.....дали тук му е мястото....??? Става дума за вит.Б ,знам че не трябва да приемаме ,но дали всички от групата Б или само Б12. Имам косопад и ми препоръчаха аминокиселини.Към тях обаче има витамин Б-6. Въпроса е,дали да го пия или не....ЗА аминокиселините не знам как действат на рака...дали не пречат и те.....??? Тоес да хранят раковите клетки,както сладкото и меда?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: Marи]  
Автор reni56 (бореща се)
Публикувано13.10.09 08:52



За косопада можеш да вземаш ленено олио,има го във всички аптеки под най-различна форма-течно и капсули

От всяка една безизходна ситуация, има най-малко два изхода!


Тема Re:Витамини от група Внови [re: reni56]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.10.09 10:10



Витамините от групата В, да или не:



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 13.10.09 10:11.



Тема AHCC - ОТЗИВИнови [re: *jull**]  
Автор sunseeker (непознат )
Публикувано14.10.09 22:50



Здравейте,

Някой вземал ли е AHCC? Звучи обещаващо...вземах 3 опаковки за баща ми - това е дозата за месец.



Това същото е преведено на български тук:





Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано15.10.09 10:58



Прочетох статията,но не разбрах колко струва и от къде може да се поръча.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: iliana.k]  
Автор nelly_83 (минаващ)
Публикувано15.10.09 11:22



Илианче може би тук:

- АНСС
- цена
- контакти

Редактирано от Buba67 на 15.10.09 12:39.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: nelly_83]  
Автор iliana.k (член)
Публикувано15.10.09 16:22



Много ти благодаря,мила!Аз нали съм си "заспи",та не съм догледала





Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор voodoov (непознат )
Публикувано21.10.09 11:51



Добавки към Храната за възтановяване и укрепване на организма !
http://voodoov.wellnet.me/page4.php

Редактирано от voodoov на 21.10.09 11:52.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано21.10.09 12:31



Някой ползвал ли е продуктите хр. добавки на Сибирско здраве. На мен ми ги препоръча лекар, но не знам дали като са от билки няма да намалят действието на приеманото лекарство. Купих ги и сега се чудя



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: tzveti61]  
Автор Valery 72 (непознат )
Публикувано21.10.09 17:17



Много доктори работят с продуктите на Сибирско здраве.Една от тях е др.Папазова.Новоминът е широко използван и в клиниката на др.Дамянов.Той го предписва паралелно с правената от него химиотерапия.Няма никаква опасност от взаимна неутрализация с лекарствата.Не съм сигурна как се комбинират с други алтернативни методи.Ако решите да го направите може би е добре преди това да се консултирате с холистичен лекар.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: Valery 72]  
Автор tzveti61 (непознат )
Публикувано21.10.09 17:42



Аз ходих при Д-р Папазова и тя ми ги препоръча, но изведнаж нещо ме загложди и се притесних. Ако е за мен няма да се замисля, но е за дъщеря ми .Вашите думи ме успокоиха, дъщеря ми каза, че ще ги приема без никакво притеснение и това е добре, защото може би тогава и резултата ще бъде добър.



Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано09.11.09 18:01



sunseeker как е баща ти? Има ли подобрение? Не си писал скоро.
Вземате ли АНСС- някакви положителни отзиви засега.
Успех! Поздрави





Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: sunseeker]  
Автор hospitalier (непознат )
Публикувано10.11.09 05:36



Давай няма да сбъркаш -специално този продукт AHCC -Киноко голд е производство на Quality of life labs които са офицален представител на института в Сапоро които произвеждат суровината.Само да кажа че трябва време да подейства.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.11.09 15:14



Преди 2-3 години, когато за първи път потърсих Алое вера гел по аптеките в родния ми град не го открих. Сега го има навсякъде. Но има ли значение марката? Поради полезните му свойства аз го взимам периодично като хранителна добавка за подсилване на имунната система. Смятах, че Алоето е по - непопулярен продукт, който, не знам защо, но си мислех, че едва ли не е 100 % полезен и не съдържа вредни вещества.

Както всеки път и този път го купих с пълната увереност за това. Установих, че съдържа натриев бензоат и аскорбинова киселина, от които до колкото знам се получава бензол, който си е канцероген.

Купувала съм Алое, на което не са изписани тези неща, но това означава ли, че ги няма?

Не можем да избягваме всичко, що е проудкт на съвременните (човекоубийствени) технологии. Но как да преценим кое е по-малкото зло? Повече ми е приятел ли това Алое или повече ми е враг?

На всичкото отгоре се оказа 65% сок от Алое. Мисля, че съм купувала преди 100% или поне така пишеше на етикета.

Божеее, човек може да се побърка ако мисли продължително за тези неща. Няма отърване. Единствения изход е да станем отшелници, но те не останаха и много такива места... На път съм да се отвлека доста по-далече от темата затова ще спра.

Това са едни "празни мисли на един празен човек" не водещи до никъде...Просто изпитах нужда да споделя възмущението си.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.11.09 15:41



Я, си намери истинско алое и си го направи по рецепта! Така няма да имаш въпроси и терзания.


Ако на се лъжа, преди време Буба раздаваше листенца, но може и някой друг да го отглежда.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Алое вера гелнови [re: *jull**]  
Автор EFO75 ()
Публикувано10.11.09 17:12



Ние го имаме-в саксия и си го приготвям сама.Но трябва да е над 3години



Тема Re: Алое вера гелнови [re: EFO75]  
Автор Valery 72 (непознат )
Публикувано10.11.09 18:11



Ако,все пак се спреш на готов гел от алое ,моят опит показва,че този на Forever Living е добър във всичките му разновидности.Преди време дълги периоди го пиехме цялото семейство за профилактика.
Др.Папазова,която изписва продукти на различни фирми ,препоръчва именно този гел.Тя смята,че той няма отрицателни въздействия при малки образувания,тъй като в него няма кора от листате на алоето а е използвана само сърцевината.
Преди две години продуктът наистина беше добър.Дано да не са го развалили.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: *jull**]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.11.09 18:13



Аз си имам

Ама ....



Тема Re: Алое вера гел. Ефи,нови [re: Valery 72]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано10.11.09 18:19



Я кажи все пак технологията. И колко време ще го скубеш това алое?!?! Чудя се. Моето има едно ...20-на листа. Колко сок мога да изкарам от него. Ще стигне, ще стигне примерно за три месеца, ще го ошмуля и после колко години ще го чакам пак?!?! Сподели как стоят нещата, пък ако не е много сложно ще си правя и аз. Ама това дето вече го купих ще си го изпия като стой та гледай - 32 лв. е все пак





Тема Re: Алое вера гел. Ефи,нови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.11.09 14:13



Здравей,щом си давала пари ще си пиеш и това си е.
След като е над три години трябва да има поне 20листа.Не го скубеш а с ножица му режеш листата до стъблото

От там на татъка приготвяш каквото ти трябва.А аз нали съм си умничка от мноого години имам алое,и като ги късам долните израстаци-зада не му взима силата си имам 3 саксии,на различни годинки.Аз правя за имунната система-да се подсиля малко, а не да пия разни добавки,че станах''джобно гадже-48кг.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.11.09 21:02



да давам ли рецептата с алоето?
Но ще се наложи да го поокастриш малко.





Тема Re: Алое вера гелнови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано11.11.09 22:53



Si seniora, por favor

y muchos gracias



Тема Re: Алое вера гелнови [re: Ekna]  
Автор EFO75 ()
Публикувано11.11.09 23:43



АЗ ,че уча все още уча/едновременно съм 6 и 11клас/ама за езици съм на френски и английски.

,нещо испанския ми е......
-200гр.Алое/20 листа,дебели,пълни със сок/
-500гр.Вино червено
-500гр.Мед-по желание-вид
-30гр.Черен Оман /от бил.аптека/
Нарязваш алоето и всичко слагаш да ври на котлона.След което,прецеждаш,пресипваш го в др.съд и държиш в хладилника.Когато се сетиш през дена си кусаш по 1с.л.То става гъсто като меда.



Тема Re: Алое вера гелнови [re: EFO75]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано12.11.09 10:44



Не знаеш испански, ама виж как ме разбра!

Благодаря ти!

Ще взема да дам на мама рецептата да ми я направи! Аз съм си малко глезанка ама пък мама и татко много обичат да се погрижат за нас!



Тема Re: Алое вера гелнови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано12.11.09 10:49



Рецептата с алое се вари на водна баня 40 минути.
Само уточнявам.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Алое вера гелнови [re: Buba67]  
Автор EFO75 ()
Публикувано12.11.09 13:12



Мерси Бубе,То нали съм''отнесени от вихъра'',та....Ама щеше да си го варииии,а знаели човек може и мармалад да стане

''Човек се учи докато е жив'',а аз все уча нещо,защо да не знам още 1 език.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (новак)
Публикувано30.01.10 15:30



не знам,къде да напиша тази информация...Става дума за ново лекарство Canelim!някой знае нещо за него?


Редактирано от Buba67 на 30.01.10 15:51.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: leonidas22]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано30.01.10 21:45



Знам да - слаба ракия е....Нищо особено като състав и действие



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2-зелен чайнови [re: hospitalier]  
Автор nelly_83 (член)
Публикувано31.01.10 13:48



Приятели един може би малко глупав въпрос..........................


вие ОТКЪДЕ, на коя фирма и КАКЪВ зелен чай си купувате?
Прочетох, че на пазара има поне 10вида зелен чай , но аз поне не съм срещала да продават такива.

Аз взимам на мама от Фантастико ето този - с цели листенца.
А Вие?


Редактирано от nelly_83 на 31.01.10 13:48.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: hospitalier]  
Автор leonidas22 (новак)
Публикувано31.01.10 13:51



знам,че си много запознат с темата,можеш ли да кажеш,какво препоръчваш лично ти.Какво даваш на майка си?аз също много вярвам на източната медицина!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: leonidas22]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано03.02.10 02:40



Кажи за какво става въпрос Leonidas 22 и ще помогна с каквото мога?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: hospitalier]  
Автор viketoriq (страхуваща се)
Публикувано01.03.10 00:25



извинявам се ако пиша на грешното място, но писах в различни теми и за съжаление не намерих никъде отговор. интересувам се от канглайт и от аннс. някой тук знае ли отзиви за тях, прочетох написаното в другите теми но е старо като информация. баща ми е опериран от рак на дебелото и черво и му правиха химиотерапия но разви от нея цироза. сега се появиха метастази в белия дроб и съм много отчаяна и незнам вече към кого и къде да се обърна.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: viketoriq]  
Автор hospitalier (минаващ)
Публикувано01.03.10 01:11



AHCC няма да ти помогне грам - пробвай с нериум олеандер.В един от мойте постове бях дал линк към средства които спиррат метастазите но не помня кой.Другото което мога да препоръчам са гъбите Агарикус блазей както и общоукрепващи средства -Рейши,жен шен,левзея.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: hospitalier]  
Автор MamaD (член)
Публикувано25.03.10 00:04




Дали някой е взимал добавките на тази фирма? Щатска е.Чудя се дали е добра, или и тук описанието на съдържанието не отговаря на истината.

Някой пил ли е "Зелена напитка"? Дали има ефект при поддържане на добра кръвна картина (WBC, Hgb...) ?



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: MamaD]  
Автор Kaлoянa_ (ентусиаст)
Публикувано25.03.10 23:16



Да, MamaD, аз съм ползвала американските, има ги и в България, има представителен магазин до турското посолство, но са много скъпи, иначе са хубави, двойно са по скъпи в Б. Колкото до напитката - не съм ползвала, но съм търсила, тук немога да намеря нищо със тези съставки от години търся, радвам се, че имате и това на българския пазар.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: Kaлoянa_]  
Автор MamaD (член)
Публикувано26.03.10 09:57



алояна, нали знаеш, чета в един форум дето пишат американци. От там разбрах за сок от млади пшенични филизи - те го пият за добра ПКК. Значи има такова нещо в САЩ, но е сок.Тук намерих немски, 750 мл за 14,50 лв. - скъпичко. Сега ще давам от тази "зелена напитка", евтина е.
Благодаря ти за инфото за Солгар. Бях в магазина им, консултира лекар. Понеже се напатих от ментета, та се чудех как стои въпросът с тях. Цените не са чак толкова високи - азиатските гъби са около 60 лв., горе-долу толкова са и на другите места, тък не се знае какво има в капсулите. Предложиха ми една добавка за хемоглобин - 23 лв. за 90 таблетки, по 1 на ден, значи е за 3 месеца.Е, сигурно имат и скъпи продукти.Тази фирма има много интересни разработки, патентовали са си ги.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: MamaD]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.03.10 20:49



А опитвали ли сте за хемоглобина редовното прилагане на рецептата със стафидите?
Прополисът пък може да замести куп други хранителни добавки...



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германий нови [re: *jull**]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано14.05.10 00:00



някой пил ли е добавката ГЕРМАНИЙ 132 и какво ви е мнението за него?
Чела съм че засилва имунната система, като увеличава броя на макрофагите и стимулира имунната система сама да се бори с рака.
Всеки пациент ли може да започне да приема Германий или е необходимо консултация с лекар преди това?
Ще съм благодарна на всякаква информация!



Редактирано от nelly_83 на 14.05.10 00:01.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германийнови [re: nelly_83]  
Автор adiortoti (оптимист)
Публикувано14.05.10 10:59



На германия му тече здрава реклама по тв.Точно в това му е силата повишава имунитета по специфичен начин.Лощото е че рекламата идва преди лекарството.В Пловдив няма от къде да се намери ако има в София вече някъде моля бъдете добри да кажете къде

Някои неща са единствено в Божиите ръце а за останалите Бог ни е дал правото да избираме

Редактирано от adiortoti на 14.05.10 11:00.



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германийнови [re: adiortoti]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано14.05.10 12:49



adiortoti здравей, не съм търсила още, но предполагам не е проблем да се поръча по интернет, ще пиша веднага като разбера къде го има.
Германия не е ли микроелемент подобно на селена - антираков. Затова си мисля, че не е проблем приема му, без лекарско предписание, но може и да греша...Мама вече 4м. всеки ден взима по 1 табл.селен дневно и ми се иска да сменим с друго- затова се замислех за германия (естествено подтикната от активната му реклама по тв.)



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2- Германийнови [re: nelly_83]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано14.05.10 16:12



Преди 2-3 седмици в "На кафе" гостува лекар от Военна болница (убийте ме- имена не помня), който обясни свойствата на органичния германий и мястото му в лечението и превенцията на онкологичните заболявания. Той каза, че болните задължително трябва да го приемат и можел да се купи от аптеките. Определи го като революционно откритие и мощно оръжие в борбата с рака.
Разгледах един сайт

, ама много скъпо ми се видя, бе хора.
Това, което аз запомних е,че в природата германият е концентриран най-вече в чесъна, алоето и женшена. Така, че хапвам чесън, трупам германий и край мен не се стои.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Цената и изход - Германийнови [re: nelgina]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано14.05.10 16:51



Българските дистрибутори отново гледат да съдерат кожата на нуждаещите се. По принцип Германий132 е скъпа добавка, но най-скъпчийското е $44 - тук - 114лв - като,че ли го носят на ръка от чужбина...
Калояна тук даде линк към книгата, която го обявява за основно алтернативно лечение на рака.

Който може да поръчва по интернет от чужбина да погледне:



Но трябва да се търси фирма, която доставя в България; също така и пощенските разноски са отгоре, но някъде цените почват от $11... Обаче ако се съберете няколко души може да излезе и по-евтино, защото тези фирми правят отстъпки при закупуване на повече от 3 бройки.



Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: Dimana64]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано14.05.10 23:54



Германия е много полезен микроелемент с функция на адаптоген.Има разнообразни терапевтични свойства -изчиства токсините,усилва имунната функция,нормализира хомеостазата,подобрява мозъчната дейнсот и жлезите с вътрешна секреция.Влияе на кръвотворната функция
Може да служи като помощно средство при химиотерапия и лъчетерапия.Съдържа се в хлорелата ,сушито ,ечемика ,черния оман ,целината,алоето,бразилския и корейски жен шен,доматения сок,киселото мляко и най много в гъбата Рейши.



Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: hospitalier]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано15.05.10 12:36



Благодаря на всички! Страхотни сте!





Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelly_83]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано18.05.10 09:22



В момента по "На кафе"Нова тв започва разговор за германия.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelgina]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано18.05.10 11:09



ех аз съм го изпуснала за съжаление. Нещо интересно?





Тема Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelly_83]  
Автор tzveti61 (новак)
Публикувано18.05.10 13:12



Според мен това нещо е много хубаво. Аз по изключение имах възможност да го гледам и съм много впечатлена. Допускам, че има известна доза реклама, което е естествено, но беше обяснено много добре, простичко как се зараждат раковите клетки и какво може да се постигне при приемането на Германий 132. За препоръчване е да се взема превантивно, защото е по-лесно да се предпазиш отколкото да се лекуваш от каквото и да е. Това е хранителна добавка, но в Япония където се произвежда се ползва като лекарство на капсули и освен това и венозно. Най-общо казано клетките се насищат с кислород, което е пагубно за раковите клетки. При здрав организъм се намалява стреса, засилва се имунната система и все такива хубви неща.



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: nelly_83]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано18.05.10 14:16



По принцип записите на повечето предавания ги качват тук:



Но видях, че няма нови след 14.05. Дано го обновят скоро.

Миналата седмица имаше много хубави предавания с д-р Мария Папазова за алтернативно лечение на холестерол, кръвно; за водата и тн.



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: Dimana64]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано18.05.10 22:53



Не залитайте по скъпия Германий.Не е нищо особено или нещо магическо с някакви уникални действия.Просто консумирайте повече чесън,целина ,доматен сок и най вече гъба рейши органична може и жен шен.Естествено и домашно кисело мляко.И суроватката от киселото мляко особено.
Има нещо което е много по добро от германия поне за мен.Това са хуминовата и фулвинова киселина -присъстващи в най голямо количество в хималайското мумийо-Шиладжит.Има ги и отделно като добавка Humic acid.Те имат всички свойства на Германия плюс още много други.
Повече за хуминовата киселина в темата ми-Тотална детоксикация и хелатотерапия (която по незнайни причини не е качена в справочника за темите но съм сигурен че скоро това ще стане

).



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: hospitalier]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.05.10 08:13



"Повече за хуминовата киселина в темата ми-Тотална детоксикация и хелатотерапия (която по незнайни причини не е качена в справочника за темите но съм сигурен че скоро това ще стане"

Вече е качена в темата "Пречистване на организма".



"Совите не са това, което са..."

Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: hospitalier]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано19.05.10 14:29



как се зарадвах,като прочетох за мумийото.Ние имаме,не е от Хималаи, от Таджикистан е и е натурално,това е най-важното.Само че четох различни рецепти.Ако знаеш,някаква рецепта,кажи моля те.



Тема На Кафе Re: Цената и изход - Германийнови [re: leonidas22]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано19.05.10 19:12



Oт къде го взимаш Таджикистанското?
Иначе 200мг в гореща вода и мед 3 пъти на ден.Нали е пречистено.



Тема мумийонови [re: hospitalier]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано20.05.10 19:52



Моят близък ми донесе лично от там,пречистено е.Ние всичко го пиеме няколко години и слава на Бога,имам напредвид аз и старите ми родители.А дъщеря ми не го е пила...знам много рецепти с мумийо против много болести,само против рака ме смущава,че включва и мед.Тя го е пила преди и по време на химията и анализите са й били в норма,понеже друго тогава не е пила,та мислиме,че е от него.



Тема Re: мумийонови [re: leonidas22]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано20.05.10 21:11



Аз го пиех навремето разтворено в мляко. Според мен в много рецепти медът се добавя повечето за вкус.



Тема Re: мумийонови [re: Dimana64]  
Автор hospitalier (Последния рицар)
Публикувано20.05.10 21:38



Мумийото за рак се пие с топла вода(мляко,чай и т.н.) и мед.Говоря за една чаена лъжичка мед на прием, не цял буркан.
Как мога и аз да си поръчам от това мумийо?



Тема Re: мумийонови [re: Dimana64]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.10 13:33



доколкото си спомням,с млякото се пиеше мумийото против диабета.Ние пиеме с вода.Както се казва,това което не вреди,може да помогне.Тези средноазиатци, които дъвчат постоянно това мумийо,живеят по 100 години!



Тема Re: КОЙ КАКВИ ДОБАВКИ ПИЕ № 2нови [re: *jull**]  
Авторpira99 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.10 17:04



Здравейте,
При спадане на левкоцитити, когато се провежда лъчетерапия, с голям ефект може да се прилага препаратът МАОЛО. Той ги възстановява до нормата и ги поддържа, за да няма рязко спадане, без каквито и да странични явления. МАОЛО е официално регистриран и за него може да прочетете във форума за МАОЛО, както и в сайта на Агенция СМИЛО , която го предлага на пазара. В сайта има мнения и на лекари от онкодиспасерите и клиниките, които го прилагат с успех. Например на доц. д-р В. Цекова, която завежда клиниката по онкохематология в ИСУЛ - София.
Атанас



Тема Re: алоенови [re: pira99]  
Автор whitelilly ()
Публикувано30.05.11 17:39



Някой има ли впечатление от

на Nature's way? На Forever Living по-добра ли е? И още един въпрос: усеща ли се много виното в домашния вариант, защото ми става зле, ако консумирам алкохол?



Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано30.05.11 18:43



Аз пия домашния вариант и не усещам виното да е силно. На мен лично много ми допада!

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: алоенови [re: megolina75]  
Автор whitelilly ()
Публикувано21.06.11 21:25



Прочетох във форума и за възможни вреди от приема на алое от ракови пациенти и се зарових в чуждия нет - никъде не открих информация за вреда от алоето. Ако някой срещне такъв линк - нека го публикува, но навсякъде пише за ползата от алоето за хора с онкологични заболявания. Даже май е одобрено в САЩ за такива заболявания при животни





Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано21.06.11 21:30



И аз като теб съм чувала, но не виждам защо да има вреда, честно казано...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: алоенови [re: megolina75]  
Автор whitelilly ()
Публикувано21.06.11 21:36



Защото стимулирало растежа на клетките в организма - значи и на туморните. Но в западния нет няма такива твърдения, поне аз не намерих. Мисля да си взема това с боровинки на форевър, но първо ще пия малко шлемник или АФА, ще видим.



Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано21.06.11 22:11



Моят съвет е да си купиш оригинала на Падрето



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: алоенови [re: megolina75]  
Автор whitelilly ()
Публикувано21.06.11 23:39



Кой е той? Падрето ...?





Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 09:36



Падре Романо Заго



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор Ру ()
Публикувано22.06.11 13:39



АФА недей, доказано имат прострастяващо и наркотично влияние. Спирулината е най-безобидна, за хлорела са смесени отзивите. Непременно ги намери от възможно най-надежден източник. Често растат заедно с други синьо-зелени водорасли, някои от които са твърде токсични, за това произходът и контролът са много важни!

Happiness is a state of mind.


Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано22.06.11 13:46



Ако имаш метастази наистина ги стимулира,както е и с меда.но ако нямаш метастази е супер.Шест месеца след операцията пиех по поръка на лекаря си Алое вера/американското в жълтите тубички/ и по схема чешките хапчета Овосан. Много ми помогна това лечение.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема зелени орехчетанови [re: flora bg]  
Автор nelly_83 (ентусиаст)
Публикувано22.06.11 19:22



Време ли е за рецептата с зелени орехчета? Мама мисли да прави........



Тема Re: зелени орехчетанови [re: nelly_83]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано22.06.11 19:33



Аз видях на едно място вече доста наедряли, но дали наистина е време? И аз чакам с нетърпение да ги направя...

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."


Тема Re: алоенови [re: flora bg]  
Автор whitelilly ()
Публикувано23.06.11 18:33



А имаш ли някакъв линк към статия, изказване на специалисти или изследване, където да се говори за такова стимулиране от алоето? Нямам предвид дискусиите във форума. Засега ми звучи като предположения (както и за женшена, впрочем).



Тема Re: алоенови [re: flora bg]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано24.06.11 14:13



абсолютно си права,алоето и всичко друго,което СТИМУЛИРА не трябва да се пие,ако има мети особенно.Някои теории казват,че ракът се развива,когато нашият имунитет се "обърква",за това на нас ни обясниха,че трябва да се пият имуноМОДУЛАТОРИ,а не имуноСТИМУЛАТОРИ.Трябва да се модулира,а не да се стимулира такъв имунитет.Моята дъщеря пие постоянно някакви добавки.Пийте всичко,на което вярвате,само трябва да ги сменяте през 2-3 месеца.Не се знае точно,кой организъм на какво реагира най-добре,но ние смятаме,че вреда няма от това.Спирулина пихме вече няколко пъти,добра е!най-важното е ВЯРАТА!!!
пожелавам на всички здраве и спокоен живот!
ако някой иска по-точен списък от това което пием,питайте,той е доста дълъг.



Тема Re: алоенови [re: leonidas22]  
Автор whitelilly ()
Публикувано24.06.11 14:43



Давай, пиши списъка





Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.06.11 14:54



Ами лекарят в частната клиника,в която бях след операцията ми каза това за алоето.Че е чудно ако няма метастази и опасно ако има.Това се отнасяло и за захарта и за меда.Даже ми препоръча повече сушени плодове да ям отколкото пресни.В пресните захарта била по-висока от колкото в сушените.И аз изпълнявам.

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема алое и плодовенови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.06.11 15:22



Странно звучи твърдението на този лекар за съдържанието на въглехидрати в пресните и сушените плодове.
Един пример - 100 г пресни смокини съдържат 16 г въглехидрати, а 100 г сушени - 64!...



"Совите не са това, което са..."

Тема германски ензиминови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.06.11 15:38



за лечение на рак се използват ензими


от тук се купуват най изгодно ензимите - кликнете на копчето на 800 таблетки, цената е около 76 дол, но е най на сметка





Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 24.06.11 15:41.



Тема Re: германски ензиминови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.06.11 15:50



Wobenzym Ензимите - електронен превод

ЕНЗИМИ ЗАГУБИ са смъртоносни

Хората са да ядеш варени храни, които напълно унищожи всичко живо като ензими. Това основно премахва бензин от колата си и тялото си, се бори да оцелее. Ензимите са необходими за почти всяка функция в организма и са необходими главно за храносмилане храни. Когато ядем готвена храна не съществуват ензими в храни и имунната ви система драстично е по-ниска е производителността и се движи е ензими в храносмилателната система.

Поддържане на здрави притока на кръв
Ензими помагат за разграждане на CICS и други баща (некротични частици), които се натрупват в кръвоносните съдове. Тялото използва ензими за регулиране на размера фибрин в кръвта, счупи над фибрин, когато кръвта става твърде дебел. С възрастта, много хора не разполагат с достатъчно от тези ензими. Wobenzym подкрепя природни на тялото за разреждане на кръвта процес.
Водещи европейски онколог обсъжда Системни перорална терапия ензим и рака

Дори и сега в средата на осемдесетте години, когато той твърди, много здраве и активен начин на живот, д-р Хайнрих Wrba помни обратно към някой друг път.

Той беше на четиридесет. Това беше след войната. Един от неговите деца - дъщеря, Михаела Siedon - е strickened с левкемия. За две години тя се бори с болестта, но нищо не може да помогне и на самите процедури са болезнени и инвалидизиращи за детето.

Когато се срещнахме за това интервю той заявява директно, "Химиотерапия я е убил."

Това от една от водещите онколози в Европа.

Да загубиш дете. . .

Днес с около 200 публикации в престижни медицински списания, д-р Wrba е тихо и постоянно променят начина рак се лекува в цяла Европа. Той е образован едно поколение европейски онколози от стойността на системни устни ензими в лечението на рак. Това не е лесно. И това не винаги е било гладко. Както и в Америка, преодоляване на негативните митологии е един от най-големите пречки. Но невероятни неща се случват и на двата континента, изведнъж идеята, че протеазни терапия е важен аспект от лечението на рака е навлизало в основен начин.
В Америка, Националния институт за рака финансира мащабно изследване върху стойността на устен ензими в лечението на рака (виж доклада ни в обем 4.3: 10-11, 18), и по храните и лекарствата администрация е възложил изследване новия статут на наркотици на системна устни формула ензим. Значителен напредък в рак терапия с ензимни препарати са произведени в Европа, както добре.

Еволюция на Mainstream Доктор

Това беше няколко години след смъртта на дъщеря си, когато д-р Wrba е ръководител на федерално санкционирани Рак изследователски институт във Виена, че той се срещна д-р Карл Ransberger, молекулярен биолог с докторска степен от Fordham университет и един от сътрудничество с разработчици Д-р Макс Волф от съвременни системни перорална терапия ензим.

"Д-р Ransberger ми разказа за системни перорална терапия ензим, но, естествено, е от академичния свят, Аз отговорих с" училище мнение ", че ензимите са големи макромолекули, които не могат да се абсорбират от червата. Имахме всички научихме, че Веднъж приет, протеини се разграждат до аминокиселини. Това беше първият ми възражение и че това е краят на историята, доколкото Бях загрижен. "

Все пак, д-р Ransberger продължава. Той настоя, че д-р Wrba вземе пакет от системната подготовка устни ензим. "Не след дълго след това бях в една ловна дружинка и като обяд. Служител жена, знаейки, че съм бил лекар, дойде при мен, спъват, с помощта на бастун. Тя ми разказа как тя страда ужасно от артрит и едва ли може да пеша или да изпълни своите задължения. аз не знаех какво да направя за нея. Out на отчаяние, аз я даде системни устни ензими.... А няколко седмици по-късно, когато се върнах, тя прави много по-добре. Бях впечатлен. "
Това беше, когато д-р Wrba контакт с д-р. Ransberger и Wolf да научат повече за своите изследвания в системното перорална терапия ензим. Той бързо осъзнах две важни факти за устни системна терапия ензим:

Когато са проектирани правилно, устни ензими са в действителност абсорбира в кръвния поток, където те са след това може да действа системно. Този процес се нарича резорбция.

Системната устни ензими са ефективни в толкова много различни условия и видове на болестта-членки, това води до недоверие сред медицинските специалисти и се лица, така че те могат да бъдат от помощ. Това е особено вярно в използването на ензими и рак. "Прогрес", казва д-р Wrba ", дойде много по-бързо във всички други области като съдова болест, ревматология и хематология, но не и за рак на фармацевтиката. На мислене сред онколози беше и е за толкова дълго време, че" наркотик "или , в този случай, природна медицина, без странични ефекти, които не могат да имат благоприятен ефект. Това е възраст-старата концепция, че дадено вещество трябва да има някакъв отровен качества, за да бъдат от полза. отне толкова дълго време за пробив. "
От скептик за True Believer

През 1965 г. д-р Wrba е поканен да стане председател на онкология в университета на Виена. През професионалната си работа, той е извършил посланието на устни системна терапия ензим на колегите си.

Това, което д-р Wrba е виждал в лечението на повече от една хиляди пациенти и контрола безброй други случаи го е убеден в ползата от системни перорална терапия ензим в рак терапия.

В Германия, системни устни ензими, които не са официално приети за рак терапии, казва д-р Wrba, но на практика ", почти всеки пациент ги получава."

Как Системни устен ензими Помощ

Д-р Wrba обяснява как системно устни ензими помагат за предотвратяване на рак и рак на фармацевтиката. Ракови или болни клетки са факт от живота, но повечето от тези клетки бързо биват унищожени от контингента на тялото на белите кръвни клетки, които образуват защитната стена на имунната система. Други раковите клетки се скитат безцелно чрез кръвта, но са толкова малко на брой и не могат да се прикрепят към тъканите, че те в крайна сметка умират.

Но при вредни влияния, като например замърсяването на околната среда, тютюнев дим, слънчево изгаряне, радиация, и околната среда отслабени или свързани с възрастта пропуски в имунитета, балансът между приятел и враг е прекъснато. Тялото вече не е в състояние да потиска клетките на рака. Когато значителен брой клетки избяга унищожаване, техните възможности се променят. Някои от тях са в състояние да се придържат към клетъчните стени и да започнат своята "мръсни трикове" кампания. Почти привидно състояние на наблюдение, че имунната защитници да ги разпознаем, раковите клетки се скрият под дебел слой лепило на фибрин, палто, което е около петнадесет пъти по-дебели от фибрин над нормалните клетки. В сгъсти козината крие далеч си подозрителен маркировки, включително техните антигени, от имунната защитници на организма. Раковите клетки с лепкава тяхното покритие могат да се придържат към тъкани, където те се събират и размножават. За да хвърлят имунната система на организма клетки допълнително извън пистата, раковите клетки могат да се отлепят им антигени. В клетките на имунната атака веднага тези безвредни протеини, но оставят на раковите клетки невредими. Това е вид война, която може да направи един военен генерал завистлив.

Раковите клетки се увеличават поради липса или недостатъчно наличие на ензими, които са в състояние на източване на фибрин далеч от отделни ракови клетки. Адекватни ензимна активност може да нищят им антигени и така да проправи пътя за тяхното унищожаване от клетките на имунната система на организма. Колкото повече ракови клетки на тялото произвежда, толкова повече ензими, които са задължителни.

В Австрийски изследователски институт за рака в Университета на Виена, д-р Wrba и неговите изследователи отдавна са изучаване на ролята, която системно устни ензими играят в разрушаването на раковите процеси. Работа с д-р Лучия Desser, екипът открил, че лечението на клетки с ензим смеси причинени значителни секрети на химикал, наречен тумор-некротизиращ фактор. Тумор-некротичен фактор или TNF се секретира от клетките на имунната система и може да атакува раковите клетки и тези клетки, заразени с вируси. Тя е от жизненоважно значение за организма рак защити.

Като цяло, ензими се използват като допълнителна терапия в комбинация с други методи на лечение. Клиничните данни подкрепят ефикасно използване на мозъчни тумори; епителни тумори в областта на главата и шията, рак на белия дроб; малигнен меланом, множествен миелом, левкемия; T клетъчни лимфоми; стомаха и рак на дебелото черво; ракови заболявания на корема; рак на панкреаса; и тумори на шийката на матката, рак на гърдата и матката. Ползите удължи до удължаване на живота, качеството на живот и подобряване на рак на маркери.

Д-р Wrba отбелязва, че Паул Ерлих (1854-1915), известен немски лекар и учен, вече е създадена една теория в началото на века, че развитието на рак зависи от резултатите от "борбата" между туморните клетки и имунната система. "Силата на имунната система и особеностите на туморните клетки са отговорни за резултата от този конфликт", отбелязва д-р Wrba.

"Тези характеристики включват злокачествени заболявания на тумора или тенденцията да метастазират и да проникнат в други тъкани, както и способността му да се прикриване от имунните клетки. Признаването на туморните клетки от имунната система е много трудна процедура. Това не бива да се забравя, че туморните клетки се различават незначително от това на здравите клетки, причина за проблеми, свързани с отбранителната система. Независимо от тези трудности, и в съответствие с познания в момента на разположение, за здравето на имунната система все пак е в състояние да разпознават и да унищожават голяма част от туморните клетки. "

"Като логично следствие, има два режима на лечение за имунологични лечение на рак", продължава лекарят. "Правят се опити, така да се увеличи recognizability на туморните клетки, за имунната система (т.е., тяхната имуногенност), както и за укрепване и стимулиране на различни части на имунната система. Протеолитични ензими са в състояние да играят роля и в двата аспекта на тази терапевтична стратегия. Те увеличават имуногенността на туморните клетки, а в същото време, подкрепа на имунната система на пациенти в различни нива. " Клинични наблюдения

"Използване на 20-30 таблетки два пъти дневно [на Wobenzym ® N или подобни Mucos Pharma GmbH ензим смеси], ние виждаме подобрение", казва д-р Wrba. "Виждал съм около една трета от случаите на рак на панкреаса, които са били напълно излекувани с около две трети, които не отговарят добре, което за този вид рак е отличен резултат. Въз основа на опита, резултатът за повечето пациенти е подобрена със системни устни ензим терапия. Ензимите ранг като любимите ми адювантна медицина за всеки вид рак. Това е много важно да ги приемат много високи дози. Ние можем да сила благоприятен ефект при 30 хапчета три пъти дневно. "

Днес, в Европа, макар и ензими, които не са непременно официално част на протоколи за лечение на рака, д-р Wrba изчислява, че около 90 процента от пациентите с рак са им дадени или казал да ги вземе неофициално. Какво се е случило преди много години да си Siedon Михаела никога не може да се променя. Но това, което д-р Wrba е постигнал оттогава се е променило хода на оцеляване в продължение на толкова много пациенти с рак.

По лекарско предписание

Всеки ден д-р Wrba отнема 15-20 Wobenzym N таблетки, за да помогне за намаляване на риска за рак си и да се възползват от цялостната им здравословни качества. Той съветва всеки, интересуващ се в намаляване на риска от рак или в борбата с преждевременното остаряване на кожата да се използва Wobenzym N системни устни ензими, които се предлагат в магазините за здравословни храни и природни продукти супермаркети в цялата страна.

В лечението на рак, работа с Вашия лекар, съветва той. Дози до 30 хапчета три пъти дневно може да се наложи.

Как Системни устен ензими Промяна на туморните клетки и имунната Функция за борба с рака

Ефекти върху туморните клетки


Ефекти върху имунната система

Промени в покритието вещества и промени в клетката повърхности (увеличение на имуногенност).


Разграждането на циркулиращите имунни комплекси (елиминиране на "блокиране фактори", че раковите клетки използват, за да се скрият).

Промени в покритието вещества и промени в клетката повърхности (увеличение на имуногенност).


Разграждането на циркулиращите имунни комплекси (елиминиране на "блокиране фактори", че раковите клетки използват, за да се скрият).

Изложение на туморни антигени клетки (увеличение на имуногенност).


Увеличение на фагоцитоза (пълно отстраняване на "блокиране фактори").

Активиране на макрофаги и естествени клетки-убийци (директна атака срещу туморните клетки)

Секрецията на вещества, клетката пратеник (TNF, интерлевкин).

Намаляване на лепило правомощия.


Инхибирането на адхезионни молекули важно за метастази.

Увеличение на разграждане на фибрин. Позоваването

Wrba, H. и Pecher, О. Ензими: лекарство на бъдещето. Ecomed Verlagsgesellschaft AG & Co, 1993.

Системната устен Page Ензимите

www.freedompressonline.com / oralenzymes.htm

[Image]

Лекция на д-р Ото Варбург през 1966 г. се посочва, че ако ензими са пуснати обратно в храна, след като обработка, че би правилно премахване на рак почти изцяло от нашия народ.

[Image]

WOBENZYM ПИСМО - Пол зима

Hi Уейн,

Там е причината, поради която списък Wobenzym на моя сайт:

Комбинирана терапия с използване на B17 и витамин А се основава отчасти на следните проучване, проведено от д-р Харолд начина, председател на отдела по биология на Университета Лойола, Чикаго. Той използва комбинация от витамин А (A-mulsin, произведени от компанията MuGos) една и съща фирма е Wobe ензими MuGos и B-17.

Резултатите са докладвани в книгата си смъртта на рака: След шест до осем дни една язва се появи на тумор сайт. В рамките на язва е гной като течност. Прегледът на тази течност разкри мъртъв злокачествени клетки. Туморите постепенно претърпя пълна регресия в 75 от експериментални животни. Това представлява 89% от цялата група. Останалите девет животни показаха частична регресия. Когато Начин повторили експеримента той се опитал различни комбинации от витамини, ензими, и B17. Неговите резултати: B17 само не са имали значително въздействие, но комбинации от ензими и витамин А или с B17 е значително по-ефективна, че само ензими и / или витамин А. Подробности и препоръки от общите здравни Associates, Columbus, OH

Каква форма на ензимите?

Wobe MuGos ензими са на разположение в САЩ като Wobenzym който съдържа панкреатин и други ензими, които не са включени в MuGos Wobe. Панкреатин е бил признат за много години, тъй като играе важна роля в теорията B17 от рак.

Wobe MuGos съдържа следват една таблетка:
Папаин ...................... 100 mg
Трипсин ........................ 40 mg
Химотрипсин ............... 40 mg

Wobenzym съдържа следват една таблетка:

100 mg панкреатин ................
Папаин ........................ 60 мг
Bromelain .................... 45mg
Трипсин ........................ 24mg
Химотрипсин ................. 1 mg
Rutosid ........................ 50 mg

Внимавайте,

Paul

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: германски ензиминови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.06.11 15:52





Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: алоенови [re: flora bg]  
Автор whitelilly ()
Публикувано24.06.11 15:56



Успях да намеря една информация, в която пише, че сведенията за алое вера са противоречиви - от една страна намалява растежа на туморната маса и увеличава имунитета благодарение на съдържанието на полизахарида Acemannan, който стимулира имунната система, от друга страна - може да стимулира растежа на ендотелните клетки (каквото и да значи това

) и така да стимулира метите. Факт е, че в САЩ е официално разрешено да се лекуват мекотъканни форми на рак при животни с предписване на алое (но не и при хора).
Така че не е ясно. Ето малко повече инфо:








Тема вит В17 лечение на ракнови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано24.06.11 16:13



включете си го на електронен превод

Вит В17 е известен още и под името Леатрил,

инжекционна форма

и таблетки






ето инфо от клуба

Редактирано от Kaлoянa на 24.06.11 16:18.



Тема Re: алое и плодовенови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано24.06.11 21:11



Джул така ми каза моя лекар преди години и аз се очудих но нали на доктор се вярва. А днес докато чаках на спирката си купих един вестник "Здраве за всички", за да си разваля парите за билетче.Та като го прочетох преди малко там прочетох една статия,която подтвърждава това, което преди години ми каза доктора. А именно, че сушените плодове са по-полезни от пресните сокове. При изцедения пресен сок от плодове имало много повече захар отколкото в сушените. Прочете я тази статия и ще видете, че не ви лъжа. Празни приказки не казвам и не пиша. Брой 25 от 2011 г. на вестник "Здраве за всички"

Животът е сцена,а ние сме артисти!



Тема Re: алое и плодовенови [re: flora bg]  
Автор whitelilly ()
Публикувано24.06.11 22:13



Така е, сигурно, но за алоето това, което е казал докторът, за мен не е сигурно, защото продължават да се правят изследвания и нещата не са установени, може и да е именно имуномодулатор с различните си съставки.



Тема Re: алое и плодовенови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.06.11 22:54



Никой не казва, че лъжеш, че пишеш и говориш празни приказки... За мен е важно да се изясни един важен въпрос, защото е налице явно противоречие. Място за обиди няма. Статията от вестника, който посочваш, не съм чела, но ето какво пише тук:
"Не бива да се ядат сушени плодове като стафиди, смокини, сушени зарзали. Те съдържат много повече захар от пресните плодове...





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: алое и плодовенови [re: *jull**]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано25.06.11 09:19



Божеее,не се сърдя миличка,просто се застраховам от евентуални мисли .....

Джул, то кажи ми нещо, което да не е в противоречие в този живот?
Ето ще цитирам малко от статията дословно:
------За балансиран хр. режим трябва да консумираме повече изсушени плодове и да избягваме плодовите сокове, според две НОВИ изследвания на два екипа от учени от Великобритания.
------Откритията направени от учените сочат, че доре прясно изцеден сок от пладаве може да съдържа количество захар, равняващо се на 5 ч.л., тъй като самият процес на изцеждане концентрира сладостта на плода.Количеството се равнява на 2/3 от съдържанието на захар в 300 мл.газирана напитка,което повишава нивото на кръвната захар,смущава метаболизма и допринася за натрупването на наднормено тегло.
-----Учените препоръчват плодовия сок да бъде ограничен до веднъж на пет дни и да се набляга на консумация на плодове и зеленчуци. Една доза плодов сок да се разрежда с 4 чаши вода.
-----Второто изследване, учените откриват, че изсушените плодове съдържат толкова антиоксиданти, полифеноли и хр. вещества, колкото и в пресния плод. Освен това те могат да се борят с тумори, сърд.заболявание и при проблеми с метаболизма. Сушените плодове са богати на фибри, витамини и минерали.
Материала е взет от страниците на Lekuva.net

Ами това е,ще си хапваме сушени плодчета вече без притеснения, докато някое друго изследване не докаже, че е било грешно че сме се и родили....

Животът е сцена,а ние сме артисти!

Тема Re: алое и плодовенови [re: flora bg]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано25.06.11 09:49



Хммм, интересни изследвания, но... да подходим чисто химически. Какво значи изсушен - водното количество се е изпарило. Според моите скромни познания по химия, когато се е изпарило се е концентрирала останалата част т.е фруктозата. Просто си разсъждавам... Сладостта на плода няма как да се концентрира вследствие на процеса на изцеждане /по-голяма глупост не бях чувала/, но намаляването на фибри е гарантирано. В тази връзка консумирането на плодове е по-добро от пиенето на плодови сокове. Но сокът от ябълка не само ще подобри метаболимза, но и ще изчисти тялото. Соковете са предпочитани по друга причина - не се натрупват в червата, следователно няма гниене т.е. намалява се токсичността в тялото и раковите клетки нямат необходимата среда, в която да виреят. Това е също научно доказано и която и алтернативна клиника да погледнете има първо изчистване на тялото и после всичко останало. Изчистването обикновено става на основата на зеленчукови и плодови сокове. Да не говорим, че ако въобще не приемаш захар /фруктова също/ мозъкът ще започне да страда /също научно доказано/. И не на последно място - никой не е в състояние да докаже или да ме убеди, че съдържанието на витамини в сушените плодове е същото, като в това на пресните

Само за сушената кайсия съм чела, че съдържа повече полезни вещества от прясната.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Редактирано от megolina75 на 25.06.11 09:52.



Тема Re: алое и плодовенови [re: megolina75]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано25.06.11 11:04



Определено смятам, че сушения плод има повече захар от пресния, най-малкото защото при сушенето, изчезва водата, т.е. остава захарта! Тук обаче може би не е важен научния подход, а по-скоро нагласата на човека. Ако човек смята, че сушените плодове са неговата панацея, значи е така, ако ли пък приема за вярно за себе си обратното - то значи за него е така. За това всеки да прави това, което счита вярно за себе си.
Още повече - официалната медицина никога няма да каже, че захарта и месото са вредни за болните от рак. Лично аз от лекари знам, че болния трябва да яде много силна храна /месо, бульони от месо и т.н./, а за сладко ми казаха че е без значение, така, че ползваме шоколад за подсилване, когато не може да хапне нищо друго!
Понякога вярата, че нещо е добро за мен, наистина го прави такова и се получава!
бъдете живи и здрави



Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: алое и плодовенови [re: vesi_na]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано25.06.11 11:17



Веси, съгласна съм с теб за нагласата, но не съм съгласна за лекарите. На мен веднага ми забраниха червеното месо и ми казаха да ям най-вече риба. За захарта ми казаха, че дори за меда е спорен въпроса, така че да ям натурален шоколад или плодове, когато организма ми иска нещо сладичко. Моят хирург ми каза още за млечните продукти да бъдат от коза

В Белгия се съгласиха за захарта и месото, за козата нямаха коментар

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: алое и плодовенови [re: megolina75]  
Автор vesi_na (добър човек)
Публикувано25.06.11 11:23



да меги, може обаче да има значение точно какво е заболяването, защото при татко категорично, заради отславането още след операцията казаха, силни супи, с месо и много зеленчуци, по малко и на често, това го казаха няколко независими доктора, така, че пак казвам, всичко е въпрос от многото мнения и препоръки, които всеки ти дава, да избереш вярното за себе си!



Не съди, ако не искаш да бъдеш съден

Тема Re: алое и плодовенови [re: vesi_na]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано25.06.11 12:19



Така е, зависи от състоянието на човек, но понеже ти написа, че официалното медицина никога няма да каже, че месото и захарта са вредни, затова казах, че не съм съгласна, защото именно официалната медицина ми го каза. Да не говорим за центрове, в които лечението е съчетано с диета. Просто не навсякъде е така. А по отношение на баща ти аз не мога да давам мнение и не искам. Всеки си решава самостоятелно



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: алое и плодовенови [re: flora bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано25.06.11 14:15



"...тъй като самият процес на изцеждане концентрира сладостта на плода."

Да поразсъждаваме малко: "самият процес на изцеждане" означава, че освобождаваме плодовете от водата. Ами какво да кажем тогава за сушените плодове, при които водата напълно се е изпарила?!

"... учените откриват, че изсушените плодове съдържат толкова антиоксиданти, полифеноли и хр. вещества, колкото и в пресния плод."
Абсолютно съм съгласна! Но ние не говорим за минерали и пр., а за ЗАХАР!

Ами то е толкова лесно да се тества - просто изяж една сушена кайсия и една прясна и ми кажи кое е по-сладко!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: алоенови [re: whitelilly]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано25.06.11 14:39



whitelilly,личен съвет,ако има противоречива информация за нещо-отхвърляй това,ако е само положителна-пробвай,ние така правиме.Сега ще опитам да напиша списъка:1.Натанал-с алкохол и без него (10+10 шишенца)
2. Culevit (120 таблеток)
3. Кордицепс
4.Superantioxidant(60 капсули)
5. Biolic strong (120капсул)
6. Forever Absorbent –C. 100 табл
7. Forever A-Beta_Car.E -100 капс.
8. Forever... с калций,магнезий и вит.Д- 90 табл.
9.плодчета Лиции
10. Мумио
11.Мелатонин
12.Спирулина
13.Хитозан
14.Биоцинк
15.Биокалций
16.Холикан
17.Икан
18.Граппа
може и да съм изпуснала нещо.Ние сме на теорията:каквото не вреди,само е от полза.Някои добавки изпити по 1 опаковка,някои се повтарят.Добавките на Тян ши ни пращат от Австрия,на тукашните нямам много вяра.Ако мога с нещо да помогна,пишете.
При раково болни най-важното е да поддържаме целия организъм в норма,защото от рака само ГОСПОД може да помага,а ние да правиме каквото можеме сами за всичко друго.
Господ здраве да дава на всички ни!!!



Тема Re: алое и плодовенови [re: *jull**]  
Автор leonidas22 (минаващ)
Публикувано25.06.11 14:44



забравих да пиша,че jull е абсолютно права!как такова нещо е можел да каже докторът?или е сбъркал или е съвсем неграмотен





Тема Re: алоенови [re: leonidas22]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано25.06.11 15:40



Калций не се пие, ако има метастази в костите



"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: алое и плодовенови [re: *jull**]  
Автор whitelilly ()
Публикувано25.06.11 17:23



Естествено, захарта в сушените плодове е повече и са по-калорични, но други полезни вещества, освен бързоразграждащи се като вит. С също са повече. Желязото, например, е пет пъти повече в стафидите в сравнение с гроздето. Фурмите са изключително богати на микроелементи. Синята боровинка, сливите и други могат да се консумират целогодишно в сушен вид, пресни са достъпни за кратко време. Така че не бих загърбила с лека ръка сушените плодове.



Тема Сушени плодове и още нещонови [re: megolina75]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано25.06.11 18:47



В сушените плодове има повече захар, пише го на опаковките на продуктите и всеки си прави сметката какво слага в устата си Освен това сушените плодове не са чак толкова добри за консумация, защото производителите ги пръскат със химикали, за да не мухлясват и да не се развалят, просто ги консервират, използват консерванти, тук не се препоръчват от алтернативните лекари, въпреки, че в магазините за здравословна храна се продават Хубаво е сушените плодове (и зеленчуци, например сушен домат, сушени тиквички, сушена бамя, сушени гъби) всеки сам да си ги приготвя в къщи на сянка и проветриво място, за да е сигурен, че са здравословни Освен това да не са и генно-модифицирани Ако мислите, че търговците се съобразяват с всички изисквания - много се лъжете Ако нямате натурални плодове - по добре компоти, сиропи, сокове (разредени с вода) и да няма подсладители, често търговците използват аспартам - отрова - химикал - с който правят бозата в България, ужас

Червеното месо е вредно дори и за здрави хора

Пилета, пуйка и риба - да - ако са домашни, чисти, и не са от ферми тъпкани със стероиди и хормони

За рибата - вече няма чиста риба, нито речната, нито океанската, нито морската, нито дълбоководната, нито язовирната, нито в рибарници (там най много ги блъскат със хормони) Всички риби имат тежки метали в големи количества Единствено за сега е хубава рибата от аляска - салман, но див салман, направо от реките хванат, но е много скъп, ужасно скъп

Калция който е натурален и се смила от черупките на яйца от домашни кокошки е хубаво нещо Аз ги измивам, подсушавам, запичам много малко във фурната, просто стерилизация, после ги смилам в машинката за кафе и ги пълня във желатинови капсули, възможно най бързо, за да не се окисляват, слагам ги в тъмно бурканче и във шкаф пак на тъмно Калция обаче не се пие всеки ден, със него трябва и магнезий, и то два пъти по голямо количество магнезии, един път калции Ако всеки ден се яде домашно приготвено кисело мляко с пробиотици - тялото набавя калция по естествен начин, не е необходимо повече За калция и магнезия (и други минерали) четете в тази книга, има я на българския пазар

Една от основните причини за възникване на рак е липсата на магнезий в тялото, но това за хора които се интерисуват от причините и да държат в ремисия болестта си Книгата е страхотна, препоръчвам ви я

ето от къде се купува магнезий с добро качество

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 25.06.11 18:59.



Тема Re: Сушени плодове и още нещонови [re: Kaлoянa]  
Автор whitelilly ()
Публикувано25.06.11 19:02



Интересно ми е, имаш ли мнение за алоето? Ползвала ли си?



Тема Re: Сушени плодове и още нещонови [re: whitelilly]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано25.06.11 19:24



Да, ползвала съм точно този вид,

но сега се въздържам, много противоречиви мнения чета тук и там и се чудя по принцип на кое да вярвам Както се въздържам да ям и грейпфурти



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Зеолит или клиноптилолит?нови [re: Kaлoянa]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано01.07.11 21:11



момичета,знаете ли нещо за ЗЕОЛИТ?има ли някой,който е използвал това от нашия клуб?

Редактирано от leonidas22 на 01.07.11 21:15.



Тема Re: Зеолит или клиноптилолит?нови [re: leonidas22]  
Автор megolina75 (мечтателка)
Публикувано01.07.11 21:27



Леонидас, ето линк към темичка от клуба, която е за лечение с минерали:


и още един продукт със зеолит, пак темичка, макар и мъничка:


Чела съм само отзиви за това лечение, така че като личен опит няма да съм ти полезна.

"Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите..."

Тема Re: Зеолит или клиноптилолит?нови [re: leonidas22]  
Автор nnikd (оптимист)
Публикувано01.07.11 21:37



Аз лично пих вода с клиноптилолит около година и половина. Има доста материали по темата назад във форума /2007г/. Поръчвах го по телефона от г. Иван Митев от Хасково. Много е любезен-консултира, изпраща с наложен платеж по пощата. /3лв. пакетче за 3 месеца/. Ефекта ? - чувствам се добре, от кое точно не знам, но важен е резултата. Със сигурност не вреди! Няма проблеми с приготвяне - слага се в шише с вода 5-10л, пие се без ограничения и се долива. Наздраве! ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ?





Тема Re: Зеолит или клиноптилолит?нови [re: megolina75]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.11 16:12



много ти благодаря,сега ще се запозная с темата



Тема Re: Зеолит или клиноптилолит?нови [re: leonidas22]  
Автор whitelilly ()
Публикувано02.07.11 16:35







Тема добавки от САЩнови [re: whitelilly]  
Автор leonidas22 (член)
Публикувано10.07.11 21:33



молба към всички!имам възможност да поръчам някакви добавки от САЩ,може ли някой да ми даде съвет какво да поръчам?



Тема Re: добавки от САЩнови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано10.07.11 22:13



Какви добавки искаш да поръчваш, на какво си се спряла, тук е море от такива, може би търсиш фирма или определен вид, или продукти на прах, които са много качествени

Живота е рисуване без гума за триене.


Тема Re: добавки от САЩнови [re: Kaлoянa]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано11.07.11 14:38



здравей Kaлoянa,точно за теб мислих,когато написах това.Не знам точно какво искам,мислих за Amazon.com,нещо с гъби,но предпочитам ако можеш да ми кажеш за личния си опит,ако си пила нещо конкретно и си доволна.



Тема Re: добавки от САЩнови [re: leonidas22]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано11.07.11 19:33



Амазон е огромен интернет магазин, там се предлага всичко, каквото се сетиш и каквото дори не знаеш ,че съществува Хубавото е, че работи с целия свят и доставките идват на място Но не предлага всичко което е на пазара по принцип, много от производителите не си дават продуктите там да се продават по тяхни си причини Те обаче си имат своя политика и доставят продуктите си по света, но не във всички държави, така, че предварително трябва да се знае България дали е влючена в списъка им на доставка Аз гъби съм ползвала, но не съм доволна, честно казано, защото са прекалено скъпи и имат много малко гъба и много повече пълнеж в капсулите, което на практика не отговаря на скъпата цена която слагат търговците Сега ползвам гъби пресни - правя ги на супа и съм най доволна в този им вид Шиитаке и другите гъби са дървесни, което значи, че растат на пън, на дърво, могат и в домашни условия да се отглеждат, стига човек да има желание за това Чела съм, че в България много хора си отглеждат в къщи за домашна употреба гъби и ги ползват целогодишно Останалото ще ти го пиша на лични

Живота е рисуване без гума за триене.

Редактирано от Kaлoянa на 11.07.11 19:47.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае :)- ЛИЦИЙнови [re: Buba67]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано13.07.11 16:07



Зададох въпроса и към лекарите във форума.
Питам и тук - някой има ли представа какво е това - " Сириус Д "?
http://www.sirius-d.com/



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае :)- ЛИЦИЙнови [re: Elinia]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано13.07.11 17:23



Лекарите едва ли ще отговорят, но прегледах сайта и разрешителното за разпространение, то е от 1999г, как така до сега този вълшебен продукт не е разпространен, ако е вярна рекламата и позволява хората да умират от рак?

Не си давайте парите за вълшебни отвари дето лекуват всичко от ишиас до рак последен стадий, та били те и божествени!
Няма такова нещо, а много ми се иска да има.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 13.07.11 17:23.



Тема Re: до Флорчето, Буба и всеки който знае :)- ЛИЦИЙнови [re: Buba67]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано15.07.11 12:29



А аз издирих този, който го произвежда - проф. Димитров, химик, лабораторията е в Севлиево. Та той рече, че това, което пише в онзи сайт не е негово, не отговаря на истината, дълги години се водели съдебни дела с разни измамници, използващи това име, не лекува онкологични заболявания. Повлияват се добре заболяванията на стомашно - чревния тракт - особено добре се повлиявала болестта на Крон и изменения на опорно - двигателния апарат.



Тема Re:нови [re: Elinia]  
Автор marata122 (непознат)
Публикувано15.07.11 18:05



Момичета,някоя от вас ползвала ли е Имюн Модулатор на Д-р Биомастер?
Съдържа шест вида гъби:агарикус,кордицепс,мейтаке,рейши,шиитаке и кориолус.Цената е сериозна,но за това пък всичко е на куп.





Тема Re:нови [re: marata122]  
Автор Elinia (непознат )
Публикувано31.08.11 09:57



Моля, ако някой има мнение за това нещо, да го сподели!


Редактирано от Buba67 на 31.08.11 10:09.



Тема Re: Зеолит или клиноптилолит?нови [re: leonidas22]  
Автор joy_11 (непознат )
Публикувано01.09.11 09:25



Ти ползва ли Зеолит? Аз купих и то от този който е активирания - Zeolite Enhanced. Подкупи ме именно контактът с ракови клетки и по-високата ефективност. Но още не сме го получили и не сме го пили. Интересно ми е ако вие сте го пробвали да си кажеш мнението. Ще го почнем веднага с получаването.

Засега сме на Гравиола, копитник и някаква смес от наши си билки. Също така строга диета само плодове и зеленчуци +прясно изцедени сокове. Никакви сушени- те са с консерванти.

Интересно че от скоро взе да вдига температура за кратко. Чудя се дали е реакция на средствата.

Получихме днес АНСС -не сме го почнали. Чакаме още Пау Д Арко, Сутерландия и Трансфер фактор плюс.

Някой пил ли е китайските капсули Канелим???




Тема Салвестрол таблеткинови [re: Kaлoянa]  
Автор Kaлoянa (пристрастен)
Публикувано02.09.11 05:21





оригинал

ел.преводач



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: AHCC - ОТЗИВИнови [re: hospitalier]  
Авторivanov25O9 (Нерегистриран)
Публикувано28.09.11 10:25



Видях в един международен лекарски сайт,че може би е най-добре изследваната хранителна добавка в света,специално предназначена за по време на химиотерапия.Ето го и сайта:
http://www.ahccresearch.com/



Тема Re: Салвестрол таблеткинови [re: Kaлoянa]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано06.07.12 21:39



Много се говори за алое вера. Няма да ви излекува от рак, но помага по следния начин. Ако една ракова клетка се намира на повече от шест свои диаметъра от кръвоносен съд, тогава не може да се храни и или умира или не се дели толкова активно. Но по някое време като реши да си прави собствен форум и започва да излъчва фактори на разтежа, които се свързват с клетките, които обличат кръвоносните съдове е те така се променят, че започват да изграждат нов кръвоносен съд кам тумора. Дойде ли захар с кръвта и вече за тумора всичко е готово. Нарича се ангиогенеза.
Алое вера заедно с други стотици подобни, като чесън, постоянно блокират факторите на разтежа и няма да ви излекуват от рак, но поне няма да има нови метастази. Това се отнася особено, ако вече някъде другъде има тумор. Просто трябва да се взима по малко постоянно.
Чудя се дали във вид на гел ни би било добре при рак на кожата и още



Тема Re: Салвестрол таблеткинови [re: krasiva]  
Автор gigi1234 (новак)
Публикувано15.07.13 00:00



Здравейте на всички!Може би не е тук мястото за въпроса ми и се извинявам, ако е така.Изчетох по-голямата част от информацията свързана с хр.добавки,алтернативи,билки и лекарства по време на химиотерапия.Не успях да открия как може да се намали креатинина?[/black]Имам предвид с билки, лекарства, храни чайове... /На баща ми всичко друго е в норма,но креатинина е 194.Той премина трети път през Таксотер, а Зометата е всеки месец за последните почти 3 години./Моля ви , ако някой може--да ми помогне.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от gigi1234 на 15.07.13 00:01.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от gigi1234 на 15.07.13 00:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от gigi1234 на 15.07.13 00:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.