Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Това е добренови [re: Mpaвka]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано08.03.09 17:37



Здравейте!Стана ми интересно от къде мога да купя лиций?
И да докладвам- баща ми вече 9 дни пие газ и е по-добре!Освен газ пие и още неща,които прочетох от тук(да не досаждам).И понеже се е навил да пие такива неща ми се иска като спре газта да пие този лиций.
БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: Това е добренови [re: doretoo]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.03.09 18:42



Лицият се продава в китайските магазини. Пиши от кой град си, за да ти помогнем конкретно, ако можем.

По въпроса за газта - тя се пие по схема и не бива да се спира произволно. Тя се РЕДУВА, НО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ЗАМЕНИ с лиций!
Това, което постигате с газта, на този етап не можете да постигнете с лиция.

И не се притеснявай, че досаждаш, а описвай подробно опита си, защото той е важен за следващите, които ще четат тук.
Ако и ние се въздържахме от споделяне, сега ти нямаше откъде да научиш всичко това. Така че смело разказвай за всичко,
което правите!

УСПЕХ!



"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 09.03.09 09:06.



Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: aaa!]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 20:05



Здравейте,може ли да ми дадете съвет( или схема) за пиенето на газта при рак на дебелото черво преди операция и в момента на лъчетерапия.Чухме доста добри отзиви за този метод.Благодаря че ви има



Тема Re: Това е добренови [re: doretoo]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано09.03.09 03:00



Браво Доре, радвам се за татко ти

. Продължавайте в същия дух!!!

Е, аз си се харесвам.

Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: мм]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано09.03.09 03:16



, която и рецепта да изберете все ще е добре. Този пост е от АЛТЕРНАТИВИ НА РАКА, първата тема в клуба. Няма да се давате я!!! Късмет ви желая.

Е, аз си се харесвам.

Тема Нямам думи!нови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано11.03.09 18:38



Здравейте! Налага се да вдигна нагоре темата, защото тук пиша за моята болна съгражданка, пиеща газ. В периода 1 - 15 март си е дала почивка. На 4 постъпи в болницата, защото са й правили кръвни изследвания и са установили нисък хемоглобин -80. В момента той е нормален, защото й преляха кръв. Понеже настоявах пред сина й да не правят повече никаква ХТ, ето какъв отговор получих днес :

"Аз въобще не вярвам на химиотерапията и ние всички
около майка, включително и тя не искаме химиотерапия.
Но без нея не искаха да и дават направления за лечение
и никъде не искаха да я приемат. Само за един преглед
за стомаха например трябваше да се молим с дни да и
изпишат нещо. За източване на водата от корема и
вземаха по 120 лв. + 20 лв. за това че няма направление
и много други.
Днес на майка са и източили водата от корема.
Каза ми че е била 5 литра, но сега се чувства по-добре,
дори днес се е хранила 4 пъти, защото и е олекнало.
Аз се надявам химиотерапията да приключи след още един - два
курса и след това да и помагаме само алтернативно.
Ако вярвах на химията нямаше да обърна внимание на
газта и всичко останало."

На това аз му казвам ИЗНУДВАНЕ. Дано жената се оправи, въпреки химията!



Тема Re: Нямам думи!нови [re: Mpaвka]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано11.03.09 19:15



По лично мое мнение химиотерапията се явява враг номер 1 в борбата на организма срещу рака: първо защото е в конски дози и второ защото още не са измислили начин тя

Е, аз си се харесвам.



Тема Re: Нямам думи!нови [re: _aaa!_]  
Автор _aaa!_ (красавица)
Публикувано11.03.09 19:19



(химиотерапията) да достига само и единствено до туморите и метастазите. Така че повече вреди отколкото помага на един и без това изтощен организъм от болестта.

Е, аз си се харесвам.



Тема Re: Нямам думи!нови [re: _aaa!_]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.03.09 23:04



Ами така е, след като в нашата държава алтернативната медицина не е узаконена!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: До БУБА [re: *jull**]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано11.03.09 23:39



Здравей Буба,днес прецедих газта както ти си описала,но след като помирисах вече готовото количество миризмата приличаше повече на коресилин отколкото на газ .Газта е на "Химирекс" София и пише че е 100% нефтени фракции.Моля те да ми пишеш каква газ ползваш ти, все пак си експерт в тази област .Благодаря ти предварително




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.