Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За състоянието на М.нови [re: _aaa!_]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано24.02.09 20:43



Току-що се чухме по телефона със сина на болната М. Жената се храни по малко, но няколко пъти на ден - предимно с елда, пие и сокове. Вече 2 седмици не е усетила да се налива с вода, не е ходила да й я източват. На 4 март ще й проверят туморните маркери. Какво ще предложат по-опитните с газта : дали след навършване на 1 месец, тя да почива 1 месец или 2 седмици? Или както писа по-горе _ааа!_, да почива докато се усети отпаднала и тогава да започне втория цикъл на приемане? Почивката й трябва да започне на 1 март. До тогава вярвам, че ще се включите за мнение.
Лека вечер и успехи на лекуващите се!!!



Тема Re: За състоянието на М.нови [re: Mpaвka]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.02.09 21:45



Първата година на прием пиех газта месец и толкова почивах. При мен нямаше активен процес. Туморът беше отстранен и нямах разсейки. При тази жена положението е различно, но все си мисля че трябва да почине. Макар и само две седмици след месец прием. През тези две седмици да си пие соковете и елдата е много добър вариант. Ако се почувства зле, кажи и да съкрати почивката на 1 седмица. Дано се включи Деа и каже колко е почивала.





Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: aaa!]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано25.02.09 10:05



Мили хора,имам въпрос:Казах на моят баща за газта и той се съгласи да пие.Днес ще отида да му купя.Дано не ви се стори глупаво,ама..........Та въпросът ми е би ли имало някакъв проблем,тъй като той все още си пуши?
Благодаря!



Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: doretoo]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.02.09 10:31



Не, няма.





Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: Buba67]  
Автор doretoo (непознат )
Публикувано25.02.09 11:16



Бубе,благодаря за бързия отговор!

Вече почти изчетох темата-страхотни сте!Как не ви открих по-рано?



Тема Re: За състоянието на М.нови [re: Mpaвka]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано25.02.09 13:11



И аз мисля,че е добре да почине 2 седмици,но не повече.После пак да продължи 1 месец на газ.Поне в началото, когато беше тежко положението при мен така пиех.По-малко почивах, повече пиех газ.
При мен нещата протекоха на няколко етапа.В началото започнах да се подобрявам ,но след около 6 месеца отново се влоших драстично.Тогава имах чувството,че съм се върнала в началото,най-вероятно причината да се получи този внезапен срив,е че след като се почуствах доста добре, и се поспрях за известно време.Точно заради това смятам,че жената не бива да спира с лечебните методи и то не само в началото ,ами и занапред.Дай боже да се справи с критичния момент и да продължи приема на газ поне още 5,6 месеца .Като след 2 рия месец може да разреди 2 седмици прием,после 2 седмици почивка.
А това което споменахте по горе, относно жълтеникавия цвят на газта, наистина е много тревожно, защото никога досега не съм попадала на случай, в който след филтриране на газта, тя да стане по жълта.Обикновено винаги изсветлява, почти до безцветна.
Аз последно газ съм купувала 2007г , и имам още доста от нея.Споделете каква газ сте купували наскоро, която да не е фалшива.Благодаря!

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: Газ за пиененови [re: dea123]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.02.09 15:26



Днес приключих с филтрирането на бутилка, която и на цвят и на мирис става за пиене. На етикета си пише Газ за осветление и е на Мегахим Русе. В по-горен постинг написах за бутилка, която жълтее все повече при филтриране и мирише на коресилин. На етикета пишеше Газ за разредител и осветление. Трябва да четем етикетите внимателно.





Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: doretoo]  
Автор Kaлoянa_ (непознат)
Публикувано26.02.09 04:31





Редактирано от *jull** на 26.02.09 07:01.



Тема Re: ЗА ГАЗТАнови [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (непознат)
Публикувано26.02.09 04:37







Тема Re: ЗА ГАЗТА [re: Kaлoянa_]  
Автор Kaлoянa_ (непознат)
Публикувано26.02.09 04:42








Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.