Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: За ползата от газтанови [re: Mpaвka]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.09 18:21



Мравка, това е чудесна новина. Пиши пак когато имаш вести от тези хора, за всички нас това е много обнадеждаващо. Дава хъс за още по голяма борба. Благодаря ти.



Тема Re: За ползата от газтанови [re: пиceтo]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано14.02.09 19:44



Здравейте! Току-що се чух по телефона с болната М. Звучеше много бодро. Днес е само на сокове от моркови, цвекло, зеле и картофи. Иска да се прочисти след вчерашната химия. Каза ми : "Не знам как ще ти се отблагодаря за това, че ми спаси живота!". Отговорих, че газта й е спасила живота. И че ще се радвам много един ден да се видим -живи и здрави. Това е за днес от мен. Приятна вечер на всички влизащи тук!



Тема Re: За ползата от газтанови [re: Mpaвka]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано14.02.09 20:25



Да впиша още един положителен резултат от приемането на газ. Бях споменала по-горе, че на майка ми за 2 дни спря кашлица от хроничен бронхит, която при други случаи (поне 2 пъти в годината) отзвучава за 1-2 месеца и то с медикаменти и билки.
Сега тя е толкова щастлива, че не иска да спира газта и твърди, че дори й харесва!



Вторият случай е с моята сестра, която започна да приема газ за "компания", но имаше опасения, че ще й се засилят киселините, които тя получава от години от почти всичко. При нея те са наистина сериозен проблем, който с нищо досега не е успяла да разреши. След няколко дни прием на газ (само сутрин, по мъничко) киселините й почти са изчезнали! Това за нея е невероятно облекчение!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: За ползата от газтанови [re: Mpaвka]  
Автор dea123 (минаващ)
Публикувано15.02.09 01:07



Много ме радва това, което прочетох:)тръпки ме побиха и усетих онези възраждащи приливи на нов живот, които те карат безпределено силно да искаш да живееш.Вярвам,че всичко това което е написано от синът на въпросната жена е вярно,защото и при мен така го чувствах-ден след ден по мъничко се чувствах все по силна.А доколкото разбирам жената е борбена и е решила твърдо да се пребори докрай с този катаклизъм, който я е споходил и силно се надявам да успее.Стискам палци.
А при мен наистина след като бях изписана безнадеждно прекратих със абсолютно всякакви форми на конвенционално "лечение".Никакви химио- и лъче- и каквито и да е било терапии(които едва не ме убиха).
След газта, като лека полека си стъпих на краката изкарах един цикъл на пелин ,карамфил и орехова тинктура и това съвсем ме съживи.
Но според мен е изключително важно и задалжително да се правят клизми, защото като започнат да се разпадат туморите и метастазите(дай-боже да започнат)и в гънките на червата се натрупват големи количества отрови, които не биха ни помогнали да се справим.А и лично според мен рака е някакъв вид затлачване в организма и клизмата е прекрасен начин з а отпушване и освобождаване, както на ненужните и пагубни за тялото ни вещества, така и за енергията , която е необходима да вдъхва пълноценна активност на всяка част от тялото ни ,за да функционира в пълен баланс/
Според мен така стоят нещата и аз лично си правех клизми(в началото по често, по-късно 1-2 пъти в седмицата).И опредлено усещам ефекта моментално.Чувствам се по-лека, по -свежа , по-спокойна и изобщо по-добре :)
Дано наистина жената да продължи да пие газ -1 -2 супени лъжици на ден не са много за момента , когато е в критична ситуация. Дай-боже да прескочи трапа,а по- нататък ще има възможност да се очисти от евентуални натрупвания на токсини (ако изобщо има такива).
Сега най-важното е да се справи и да удържи фронта.
За химиотерапията по време на прием на газ смятам ,че не е никак подходящо.Но всеки си взема решение сам .Успех желая и стискам палци

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: За ползата от газтанови [re: dea123]  
Автор Mpaвka (бързаща)
Публикувано15.02.09 04:10



Деа, благодаря ти много за навременното включване! Веднага изпратих мнението ти до сина на М. В самото начало му казах, че не е добре по време на приемане на газ да се ползва и химия. Още повече, че майка му се връща при хората, които до неотдавна бяха се отказали от лечението й. Дано не влошат положението. Разбрах, че вливките ще са през 20- 22 дена. По време на един разговор момчето вметна, че баща му бил повече изплашен. Та си мисля, дали жената не ходи на химия под негово влияние -да не скъсват напълно с "официалната" медицина. По-нататък ще докладвам тук за евентуални промени / дано да са само положителни! /.



Тема въпрос към Деа Re: За ползата от газтанови [re: dea123]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано15.02.09 05:37



Деа, моля те сподели, за пелина и карамфила; за ореховата тинктура предполагам, че имаш предвид настойката от орехи и спирт(?).

А колкото до наблюдението ти, че ракът е затлачване - в традиционната китайска медицина се счита, че ракът се причинява от "застой на кръв и енергия"....



Тема Re: За ползата от газтанови [re: Mpaвka]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 06:06



Мравка,
И аз това исках да ти кажа, че всъщност газта играе ролята на химиотерапия и наистина е по-добре да не се правят други вливки! Щом жената се е почувствувала по-добре от газта, това е достатъчна индикация, че трябва да продължи с нея!
И аз продължавам да взимам всяка сутрин по 1 бучка захар, потопена в керосин вече повече от 3 седмици и ако ви кажа колко неща ми изчезнаха като проблеми, просто няма да ми повярвате! Раните по езика ми, спря да ми изтръпва левият крак, спря да ме боли отдясно до пъпа (там се намира главата на панкреаса), киселините ми също изчезнаха! Друг е въпросът, че аз сама съм си виновна за това си състояние! И най-много ме радва точно този прилив на енергия, която ми беше изчезнала от доста дълги години!
Сега ставам всяка сутрин в 3 часа, защото съм от 4 сутрин до 4 следобед на работа (само 12 часа

), в почивните си дни, които са 3 (но понякога по желание работя и 5-я ден) ходя на фитнес и бягам по 2 километра плюс други уреди, общо около 40 минути. След което следобяда отивам на басейна (външния, дълбок е 13 фута) и плувам около 40 мин., е като Баба жаба, но аз само така си мога. И всичкото това на моите години, не е зле. Това ми е ежедневие повече от година и половина, но сега с газта ми е значително по-лесно!!!Е, малко се отплеснах с описанието, но това си е самата истина.
Мисля да я пия 1 месец газта, след това 2 седмици почивка и после още от 2 до 4 седмици пак да я пия. А след това според обстоятелствата.
Извинявам се за дългият постинг.



Тема въпрос към Деа Re: За ползата от газтанови [re: Dimana64]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 06:14



Много достоверно ми звучи това твърдение на китайската медицина.



Тема въпрос към Деа Re: За ползата от газта [re: aaa!]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано15.02.09 12:48



Здравейте, бих искала да ме посъветвате за газта. Баща ми е 4 стадий.. на дебелото черво. Отказахме се от всякаква медицина и започнахме с алтернативната. Пиеше 3 седмици газ по 3 пъти една чаена лъжица. Колко според вас да е почиваката, като се има предвид, че намаме време за губене? И по колко прием да е вторият курс? Дали да е 3 седмици или 2?Сега направихме рецептата с алоето и виното, ама има често уригване и не му понася и затова почнахме алоето на ампули

В началото на приема и той почувства прилив на енергия както при познатата на мравка, но след това се чувстваше много отпаднал. Но ние смятаме да продължим курса с газта- няма да се отказваме. Мисля си и друго, дали е добре като се има предвид мястото на карзинома (който не е отсранен) да се правят клизми?



Тема въпрос към Деа Re: За ползата от газтанови [re: Mariq Zh]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 15:25



Мария - направете не алое и вино, а алое и мед - това е елексир и за болни и за здрави.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.