Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГАЗТА/до писето и сълзанови [re: *jull**]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано08.02.09 00:18



Еми в началото на приема като че ли не му бяха толкова силни, имаше апетит, но вече втората седмица му се засилиха. А болкоуспокояващи му даваме задължително, няма как да го оставим да се мъчи. Понякога го боли много силно и Аулина не му помага и пие Транал. Мислим си да спрем газта на третата седмица и да почнем рецептата с алоето за две седмици и после пак газ. Да видим как ще се почувства. Но много се притесняваме ,че болките не утихват. Аз затова пиша ако може да отговори, някой който е имал болки по време на приема и преди него и те постепенно са утихнали, ще бъда много благодарна!



Тема Re: ЗА ГАЗТА- До Deaнови [re: Mariq Zh]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано08.02.09 00:33



"..И не на последно място като изклкючителен ефект на газта е ,че тя намалява възпаленията и действа като силно боклкоуспокояващо.Това съм го изпитала на 100 % в периода , когато ме изписаха с прогноза няколко дни живот и тогава неминуемо почнаха и жестоките болки.Абсолютно никакви обезболяващи не съм приемала освен газ ..."

Здравей dea,
от изказването ти погоре разбирам ,че и ти както и моя скъп тати си имала силни болки, неговата прогноза също не е много добра..отписаха ни


Затова се обръщам към теб, явно ти имаш точно такъв опит..При теб кога започнаха да отминават болките?
Благодаря ти предварително!



Тема Re: ЗА ГАЗТА/до писето и сълзанови [re: Mariq Zh]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.02.09 00:38



Писах на Деа, дано да си отвори пощата и да прочете. Тя говореше за лечебни кризи
(може би всъщност си й чела постингите). Надявам се да се включи скоро!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: ЗА ГАЗТА/до писето и сълзанови [re: *jull**]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано08.02.09 00:44



Дано да се вкючи..ние и доста голяма доза му даваме по една чаена лъжица три пъти дневно...но и dea каза, че е пила в началото ударни дози....дано не сме сбъркали ...
Благодаря ти много.. радвам се ,че ви има всички вас, на които може да разчита за съвет и подкрепа.
Лека нощ!



Тема Re: ЗА ГАЗТА/до ren 51нови [re: ren51]  
Авторпиceтo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.09 18:32



Рен 51 благодаря ти за споделения опит с газта.Фемарата са хормонални таблетки които се пият години наред. Все още се опитвам да склоня мама да започнем с газта но тя се дърпа нещо. Все пак съм решила след проверка на тум. маркер който ще направим този месец и ехографията твърдо да започнем, та дано и на нас помогне .
С поздрав : писето





Тема ? ДО БУБАнови [re: пиceтo]  
Автор s.boneva (нова)
Публикувано09.02.09 22:25



Здравей БУБА,
Искам да те попитам газта, която ползваш на кой производител е? Купихме една газ на фирма Розахим от Г. Оряховица. Мъжът ми каза, че му мирише освем на газ и на корселин. Безцветна е. Според него трябва да е леко жълтава и мазна. Аз не съм мирисала нито газ, нито корселин. Каква е тази, която ползваш ти?
Благодаря предварително!



Тема Re: ? ДО БУБАнови [re: s.boneva]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.02.09 23:40



Изхвърлих бутилката щом филтрирах последната газ /есента/. Сигурна съм, че беше на пловдивска фирма, но името не помня. Пластмасова бутилка със зеленикав цвят. Газта беше леко жълта, но не миришеше на коресилин.
Да кажа, че през годините съм филтрирала и пила каквато газ ми купят.
Мазна е, жълтеникавия цвят изчезва след тройна филтрация през въглен и филтърна хартия. Миризмата не се променя.
Щом не му харесва миризмата вземи друга бутилка, но от друга фирма.
А като ми купят следващата бутилка ще напиша името на производителя.
Успех!





Тема Re: БУБАнови [re: Buba67]  
Автор s.boneva (нова)
Публикувано10.02.09 06:41



Благодаря ти Буба .
Днес ще търся от друг производител. Защото тази явно не е добра. Не е мазна и е напълно безцветна. Бутилката е прозрачна и се вижда. То сега се навъдиха най-различни производители, а аз живея в Горна Оряховица и тази фирма не съм я чувала.
Благодаря още веднъж. Прегръдки от мен!





Тема Re: ДО jull [re: s.boneva]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано10.02.09 11:23



Здравей jull, тъй като Dea не ми отговаря..може ли да ми дадеш email да й пиша на лични, там може да е по- редовна.



Тема Re: ДО jull [re: Mariq Zh]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано10.02.09 16:21



Емейл се дава само с позволението на собственика.След като не го е отбелязала във профила си,значи не желае.Мисля,че в момента не е на разположение.Чакай сигурно ще ти се обади.

Живота е сцена, а ние сме артисти!


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.