Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: меланомнови [re: little_rabbit]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 18:18



не , Мусаши е мисля австралийска фирма, предлага хранителни добавки за бодибилдинг.
Не, не съм лекар.Лекарите ги няма на този форум.



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 18:34



По въпроса за грешките.Чета в момента книгата на Матиас Рат " Рака".Автора пише,че крал Хюсейн, краля на Йордания е починал от левкемия-рак на кръвта, а истината е друга - починал е от не- Ходжкинов лимфом, което си е заболяване на лимфата.
Така че не само ние простосмъртните грешим, но и лекарите тоже





Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано15.11.06 18:44



Да, но и двата рака се лекуват от хематолози - специалисти по кръвта и са в една група. Моя приятелка почина от Ходжкинов лимфом

.

За лекарски грешки - много са...



Тема Re: меланомнови [re: vesela.bg]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 20:05



ЗДРАВЕЙ ВЕСИ,бях убедена все пак по професия съм козметик с20г.стаж.Намерих ленено масло продава се в нашите аптеки,казва се ФЛАКС ОЙЛ .Педлагаго го ЛИБРА.Утре мога да ти пиша за фирмата производител.Пиши ако нещо друго ти трябва.





Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 20:26



ЗДРАВЕЙ,благодаря ти дали може да се пие със САМЕНТО заедно?



Тема Лизин и вит.Снови [re: little_rabbit]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано15.11.06 20:45



Мисля, че малко се отвлякохме от темата.
За лизина.
Д-р Рат пише, че при лечение на рака количества от 4 до 8 унции дневно лизин не биха били свръхдоза за организма.Ако количеството е прекомерно според него организма ще изхвърли ненужното.Имайки предвид че една унция се равнява на 28.3 грама то получаваме за дневна доза от 113 до 226 грама , което ми се вижда прекомерно.
За витамин С.
д-р Лайнъс Полинг е давал от 4 000 до 10 000 мг дневно при лечение на рак.Последните обаче изследвания показват че витамин С приеман перорално се възприема 100% от организма при дози до 400 мг , а над тази стойност само на 50%, като останалото количество се изхвърля чрез урината.Доказано е че само интервенозното вливане на витамин С в големи дози се усвоява на 100%.
В САЩ това се прави в специални клиники и цената на една инжекция на витамин С е 100$.
Между другото свръхвисоките дози на витамини е един от принципите на т.н. ортомолекулярна медицина, основател на която се счита д-р Полинг.
Какви са лечебните дозировки на д-р Рат за съжаление остава загадка.Но са факт свидетелствата на мнозина които са се лекували успешно по неговата методика.

Редактирано от vesela.bg на 16.11.06 00:14.



Тема Re: меланомнови [re: acтpoapт]  
Автор galgos (непознат )
Публикувано15.11.06 21:49



Здравейте! Майка ми претърпя операция на бенка на крака. Диагнозата е меланом. Имало и някакви цифри, но тя не ги е запомнила. Предстои й химеотерапия. Може ли изброените по-горе лекарства: Саменто, Натанал и другите да се приемат заедно с химеотерапията или трябва първо да приключи с нея? Благодаря на всички, които са се включили по тази тема. Надявам се,че техните съвети ще бъдат в полза и за майка ми.



Тема Re: меланомнови [re: galgos]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано15.11.06 23:46



Може, това са хранителни дсобавкиот растителен произход и не пречат на химиотерапията, даже подпомагат организма да я понесе по-леко



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Лизин и вит.Снови [re: acтpoapт]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано16.11.06 00:16



Само при меланом ли е ефективна комбинацията "лизин-вит.С"?

Нема начин да нема начин!


Тема Re: меланомнови [re: galgos]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано16.11.06 07:19



Саментото не бива да се взима в деня на вливането. Иначе през останалото време може. Но това би трябвало да го пише на опаковката.

Успех в лечението!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.